Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: JanWlk » 3 wrz 2019, o 20:56

I co tam z tą nową dyrektorka w plackach? Ok czy nie ok? :lol: :panzielony: 8)
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 11:30

czy to prawda że kryszynskie poole na kobyle już nie jest w kryszynskich recach i ktoś nie z naszej wsi wziol w dzierżawę???
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 14:31

czy to prawda że kryszynskie poole na kobyle już nie jest w kryszynskich recach i ktoś nie z naszej wsi wziol w dzierżawę???
Masz z tym jskis problem? To najgorsze działki w tej WSI , ciesz sie że ktose chciał wziasc w dzierzawe . A jak może ty chcesz w dzierzawe? trzeba bylo startowac na sołtysa to bys mial te gory bi doliny
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2019, o 17:27

Tam oni teraz mają inne problemy jak pole sołtysowe, :lol: :lol: dzierżawa to maly problem
Na górę

Postautor: JanWlk » 13 wrz 2019, o 22:44

Janek będzie posłem i pomoże wam uzyznic glebę. Ale macie problem kto komu co dzierżawi. Tu lepiej myśleć jak Darka odwołać z funkcji.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 09:13

Bo wystarczy 10 takich, jak ten jeden na tym forum i jest cała Polska skłócona.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 10:47

Na Łaszczowie pieszo że pietruszką tanieje że cena leci na łeb na szuje ot nasiali pietruszkowcy
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 12:03

Dzisiaj właśnie weryfikowałem ulotkę pewnego kandydata na wójta... i jakoś nie mogłem się doszukać spełnienia chociaż jednej obietnicy?? Może ktoś mi pomóc w szukaniu??
Na górę

Postautor: Krzys » 14 wrz 2019, o 13:58

Masz tą ulotkę? Chętnie zrobię sobie xero jej.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 14:06

Masz tą ulotkę? Chętnie zrobię sobie xero jej.
Pewnie wstawię ją w internety i zaraoo podam link.
Na górę

Postautor: JanWlk » 14 wrz 2019, o 14:55

Masz tą ulotkę? Chętnie zrobię sobie xero jej.
Pewnie wstawię ją w internety i zaraoo podam link.
Dobła :lol: :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 15:34

Tam oni teraz mają inne problemy jak pole sołtysowe, :lol: :lol: dzierżawa to maly problem
To o co wy się tak tam na tej waszej wsi kłócicie?
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 18:05

Tam oni teraz mają inne problemy jak pole sołtysowe, :lol: :lol: dzierżawa to maly problem
To o co wy się tak tam na tej waszej wsi kłócicie?
O nic się nie kłócimy, ktoś specjalnie pisze te komentarze aby wywołać nieporozumienie, nie wierz we wszystko co tutaj przeczytasz, a poza tym masz swoje sprawy i się nimi zajmij.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 19:12

Dobrze że Master tylko jeden we wsi 😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2019, o 20:21

Ten master to na własny użytek więc co chcecie, bo żeby go zamówić to trzeba mieć jakieś szczególne kontakty, a formalności... Zadzwoń, nikt nie odbiera,jak już odbierze napisz sms i do połowy września cichosza. Kręcą się po okolicy firmy co mają kilka masterów i po jednym telefonie robota zrobiona więc nie zazdrośccie bo nie ma czego.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”