Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:10

Dzisiaj już nikt do nikogo nie jeździ,nie ma plotek,nie ma nowych informacji,może to Was czegoś nauczy,pokory,samokrytyki. Nikt z Was nie jest idealny,na każdego można cos powiedzieć,to zanim na kogos na plotkujesz,zanim się pośmiejesz z czyiś problemów zobacz co masz w domu.moze tez nie takie jak inne,nie takie piękne,nie takie idealne ale najlepiej rzucić kamieniem w kogos bo wszyscy rzucają.teraz jest czas na zastanowienie nad sobą.
Na górę

Postautor: Witus » 15 mar 2020, o 10:37

Dzisiaj już nikt do nikogo nie jeździ,nie ma plotek,nie ma nowych informacji,może to Was czegoś nauczy,pokory,samokrytyki. Nikt z Was nie jest idealny,na każdego można cos powiedzieć,to zanim na kogos na plotkujesz,zanim się pośmiejesz z czyiś problemów zobacz co masz w domu.moze tez nie takie jak inne,nie takie piękne,nie takie idealne ale najlepiej rzucić kamieniem w kogos bo wszyscy rzucają.teraz jest czas na zastanowienie nad sobą.
Dokładnie. Nie ma knucia w zaciszach domowych to i na forum cicho.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:41

Dzisiaj już nikt do nikogo nie jeździ,nie ma plotek,nie ma nowych informacji,może to Was czegoś nauczy,pokory,samokrytyki. Nikt z Was nie jest idealny,na każdego można cos powiedzieć,to zanim na kogos na plotkujesz,zanim się pośmiejesz z czyiś problemów zobacz co masz w domu.moze tez nie takie jak inne,nie takie piękne,nie takie idealne ale najlepiej rzucić kamieniem w kogos bo wszyscy rzucają.teraz jest czas na zastanowienie nad sobą.
Kaznodzieja się znalazł _nie pij tyle _pewnych spraw się nie wybacza
Na górę

Postautor: Alla » 15 mar 2020, o 10:48

Narescie ktos pisze prawde bo kto to widział zeby chłopy pare razy dzienie do siebie jezdzili jakby to baby na plotki to może byc ale chlopy no kiedy nie jadę tak stoi samochód stoi i dzwonia i jedzie jeden do drugiego siedź w domu i pilnuj domu i kinic tych plotek!
Hihihi dobre ale czego od razu że na plotki hihi oni pewnie o pietruszce tak debatują hihi :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 13:56

to jusz przesada ja nie widze kto do kogo jeździ i jaka pszyjaciulka kawę czy piję czy nie ale widze kto co dnia stoi w telatynie samochodem i pliotki zewsi wynosi!!! sleddczy
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 09:03

A co tam z weselem? Odbędzie się czy nie? Restauracje i hotele zamknięte. 😆
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 17:17

Zaczął "handlować" żeby na wesele pieniądze zarobić. Zapewne bank kredytu już nie chce dać. Jak się nie ma z czym to się nie zaczyna. Patrz chłopcze i się UCZ jak robią to potentaci.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 17:23

Radni! Wiem że to czytacie więc co do jutrzejszego posiadzenia rady gminy. Dziś odbyło się spotkanie wójtów gmin i urzędników powiatu w Starostwie. Więc jak ktoś miał koronę to już mają ja Ci wójtowie. A teraz spotkanie z radnymi. Uważajcie i się nie witajcie to Korona przejdzie na wszystkich. Trąbią wszędzie żeby nie wychodzić z domu a tutaj takie spotkania. Jakby nie można było zrobić telekonferencji. 21 wiek ludzie!
Na górę

Postautor: Benia » 16 mar 2020, o 19:31

Odnosnie rady gminy!!!!
Uważajcie bo radny z Kryszyna niedawno Tirem z Italiii wrócił . Ja bym mu ręki nie podała :panzielony:


P.s. i kaszla troche
Na górę

Postautor: Xxxppp » 17 mar 2020, o 06:51

Odnosnie rady gminy!!!!
Uważajcie bo radny z Kryszyna niedawno Tirem z Italiii wrócił . Ja bym mu ręki nie podała :panzielony:


P.s. i kaszla troche
Fake news :?
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2020, o 07:34

Pewnie ze to nie prawda, ja bym się kurka dowiedział kto pisze. czyżby ten od tego nowego tira wozi fasolę do wloszech i konkurencja się wkuryła?
Toco napiszą jak przejmie kontrakt na amerykie polnocna? chlopie zgłos do admintratira ten post
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2020, o 08:47

A jak zamkną granicę z Ukrainą to jak oni do roboty przyjadą?
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2020, o 11:51

Igrała Ada, Benia czy jej tam naprawdę, słychać że ten post został l zgłoszony na policję. Bo nie wolno kogoś tak bezpodstawnie oskarżać. Nareszcie ucichlo. Teraz się Benia bój.
Na górę

Postautor: Byk » 21 mar 2020, o 06:33

A jak zamkną granicę z Ukrainą to jak oni do roboty przyjadą?
Nie przyjada.

Będziecie sami w kalafoiorze i innych warzywkach robić. Wtedy się moze nauczycie pokory
♨️
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 09:39

Nie przyjada.

Będziecie sami w kalafoiorze i innych warzywkach robić. Wtedy się moze nauczycie pokory
♨️
Ty pierwszy do mnie do roboty przyjdziesz, jak Ci zabiorą 500 + i inne przywileje na które ja musze robić.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”