Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 11:00

Hallo wójt na wakacjach czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 12:46

Gdzie w tym roku będą festyny w gminie Wie ktoś???
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 06:14

Festyn, kiedyś przez tamte lata były prawie w każdej wsi a teraz zdaje się że cisza. Nigdzie nie zapowiada się festyn. Chyba się nie opłaca i nikt nie chce robić.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 06:37

A w dutrowie na Boże Ciało nie ma?tam co roku pan Rak robi i pewnie w tym roku zrobi.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 09:19

Festyn, kiedyś przez tamte lata były prawie w każdej wsi a teraz zdaje się że cisza. Nigdzie nie zapowiada się festyn. Chyba się nie opłaca i nikt nie chce robić.
Dokładnie tak jest bo co z tego że ktoś coś zorganizuje jak funduszy brak z każdej ze stron... kultura w Naszej gminie leży i kwiczy.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 10:50

Takich festynów jak robiły kobietki z Kryszyna to już nikt nigdzie nie zrobi..Tam to aż się chciało iść na piknik i zawsze ludzi masa..co prawda to prawda
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 11:11

to może znowu w Kryszynie zrobią???
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 11:19

Takich festynów jak robiły kobietki z Kryszyna to już nikt nigdzie nie zrobi..Tam to aż się chciało iść na piknik i zawsze ludzi masa..co prawda to prawda
A teraz mi powiedz chłopcze malinowy, czyja to wina ze juz nie ma tam festynów? Wasza!! Bo robiliście gówno burze na temat ile to hajsu z tego nie ma... szkoda dla Was robić cokolwiek
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 11:34

Z tego co pamiętam pani wójt bardzo chętnie wspierała wszystkie festyny w gminie i zawsze wszędzie była i było super
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 12:40

Z tego co pamiętam pani wójt bardzo chętnie wspierała wszystkie festyny w gminie i zawsze wszędzie była i było super
Odmiennie od Naszego nowego Pana
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 12:41

Takich festynów jak robiły kobietki z Kryszyna to już nikt nigdzie nie zrobi..Tam to aż się chciało iść na piknik i zawsze ludzi masa..co prawda to prawda
A teraz mi powiedz chłopcze malinowy, czyja to wina ze juz nie ma tam festynów? Wasza!! Bo robiliście gówno burze na temat ile to hajsu z tego nie ma... szkoda dla Was robić cokolwiek
Czyja wina że nie ma tam festynów,,,,,,no czyja??? a kto ma robić????? M???? Jak już nie pełni żadnej fukckji????
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 13:09

Tyle lat my se bez m radzili i się działo że hihi toi teraz damy rade
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 13:27



A teraz mi powiedz chłopcze malinowy, czyja to wina ze juz nie ma tam festynów? Wasza!! Bo robiliście gówno burze na temat ile to hajsu z tego nie ma... szkoda dla Was robić cokolwiek
Czyja wina że nie ma tam festynów,,,,,,no czyja??? a kto ma robić????? M???? Jak już nie pełni żadnej fukckji????
Wam żeby nawet za darmo piwo wlewac to gęb to będziecie mówić że za mało zimne. Szkoda czasu i energi dla ludzi dla których najważniejsze w życiu to co sobotę pojechać do biedry i kupić salcesonu za 11,50, a późnej go jeść oglądając Trudne sprawy. Nic nie będzie w tej gminie dopóki nie zmieni się podejście do takich wydarzeń. Zazdrość w gminę wywalona jest w taki kosmos że sąsiad z sąsiadem nie będzie sie odzywał.
Na górę

Postautor: kjuy » 14 cze 2019, o 10:27

zrozumcie ! wójt jest tylko urzędnikiem, który przyjeżdża z tomaszowa na kilka godzin do telatyna pourzędować, bo ma teraz taką pracę on dla telatyna nie ma serca, ( no bo i dlaczego miałby mieć) biję się w piesi między innymi to moja wina, bo uwierzyłem w okrągłą gadkę,-coraz częściej widzimy, że popełniliśmy błąd
Na górę

Postautor: lll » 14 cze 2019, o 20:22

zrozumcie ! wójt jest tylko urzędnikiem, który przyjeżdża z tomaszowa na kilka godzin do telatyna pourzędować, bo ma teraz taką pracę on dla telatyna nie ma serca, ( no bo i dlaczego miałby mieć) biję się w piesi między innymi to moja wina, bo uwierzyłem w okrągłą gadkę,-coraz częściej widzimy, że popełniliśmy błąd
Uwazasz, ze ktoś kto W IPN-ie stara sie o dotacje na renowacje mogił w Gminie Telatyn, nie ma serca ?! ktos kto dba o pamięc poległych na Naszych terenach
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”