Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: hmx » 15 paź 2018, o 19:09

Na sesji rady gminy powinni być obecni radni i sołtysi bo to oni sä przedstawicielami każdej wioski. A obecność kamery na sesjach rozwiałaby wätpliwości kto jak glosował , jakie tematy podejmuje się na sesji i o co faktycznie dany radny zabiega.
Na górę

Postautor: lll » 15 paź 2018, o 19:15

Pan Kozłowski mówi że słowa ditrzyma i na koniec możemy go rozliczyć z obietnic. Chce zrobić coś z tymi pustostanami w poturzynie w telatynie w Radkowie ma konkretne pomysły, chce zrobić drogę do Nowosiółek, urząd czynny raz w tygodniu do 18, w gminie będą ludzie z ARiMR do różnych spraw, nie trzeba będzie do Tomaszowa jechać, internet szerokopasmowy, zespół dziecięcy , i żeby zespoły traktować na równi oto, ludziom się podoba
Z tym urzędem czynnym raz w tygodniu to ciekawa sprawa bo będzie się wiązało z zatrudnieniem jeszcze większej liczby urzędników, gdyż jak rozliczyć ponad 40 godzin czasu pracy zgodnie z kodeksem pracy? Droga to Nowosiółek to pieśń przyszłości bo Wójt może ja zrobić tak samo jak starosta... porostu to nie jest w jego gesti tylko województwa ale chłopkom roztropkom łatwo nawinąc makaron na uszy. Świetlica w Poturzynie ma zostać zrobiona i jest to w planie obecnego wójta więc nic nowego. Czy coś jeszcze obiecał ten kandydat bo narazie nic nowego.
Jaka [***] pieśń. Kozłowski ma układy z posłami to sprawę załatwi w jeden rok. I Nie będzie czekał na łaskę starosty
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 19:18

I pan Kozłowski chce żeby właśnie tak było
Na górę

Postautor: Brain » 15 paź 2018, o 19:36



Z tym urzędem czynnym raz w tygodniu to ciekawa sprawa bo będzie się wiązało z zatrudnieniem jeszcze większej liczby urzędników, gdyż jak rozliczyć ponad 40 godzin czasu pracy zgodnie z kodeksem pracy? Droga to Nowosiółek to pieśń przyszłości bo Wójt może ja zrobić tak samo jak starosta... porostu to nie jest w jego gesti tylko województwa ale chłopkom roztropkom łatwo nawinąc makaron na uszy. Świetlica w Poturzynie ma zostać zrobiona i jest to w planie obecnego wójta więc nic nowego. Czy coś jeszcze obiecał ten kandydat bo narazie nic nowego.
Jaka [***] pieśń. Kozłowski ma układy z posłami to sprawę załatwi w jeden rok. I Nie będzie czekał na łaskę starosty
Hahaha układy z posłami? Z kim? Bo zrobił sobie zdjęcie z Zawiślakiem? Ja gdzieś mam zdjęcie z prezydentem więc proszę Cię nie pisz o znajmościach w pisie bo sam Duda, Ziobro lub Morawiecki nie zrobi czegoś jak o tym Jaro nie zadecyduje. Na pewno jakiś kandydat na wójta który jest tak naprawdę pionkiem powie jedno słowo i zrobią drogę wojewódzka. Jak można pisać takie durnoty? Tej drogi nie zrobią od widzi misie wójta tylko zrobią dopiero jak w planie budowy dróg wojewódzkich ktoś wreszcie zauważy bardzo zły stan nawierzchni.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 19:59

Niech zrobi tylko połowę tego co obiecuje to już jest coś
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 06:15

Wiesz jaka to ciężka praca być sołtysem??? A radny co? Przyjdzie na sesję, nawet często nie rozumie o co kaman, ręką do góry i pozamiatane,to niech radni się podzielą dietą z sołtysami,
Teraz mamy czarno na białym , chodzą po wsiach razem z kandydatami na wójta i co ten radny?? Nie wiem jak u was ale u mnie ani be ani me żaden potencjalny radny nie zabrał głosu , nie ma nic merytorycznego do powiedzenia , i to ma być radny?? Siedzi jak nie przymierzając to ciele a kandydat na wójta robi sobie i jemu dobry pijar
No ale jak się bierze radnych z łapanki ktokolwiek aby był to tak to wygląda
Nie potraficie sami napisać posta tylko dziećmi się wyręczacie?
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 07:58

Koleś ma rację tylko dobra współpraca radnego sołtysa i wójta uratuje tę gminę.,Pan Kozłowski nam to zapewni. Ma młodych zdolnych radnych, co z sołtysami, nie wiem
Na górę

Postautor: Bambi » 16 paź 2018, o 09:15

Podejrzewam, że kandydat z Tomaszowa zna swoich kandydatów na radnych hmmm... widział ich jakieś 3 razy. Myślicie, że jak są bardzo młodzi to mają głowy pełne pomysłów? Zobaczcie sobie na rady poprzednie i wtedy zobaczycie że nie chodzi o wiek, płeć czy to że ktoś ma doktorat z insyminatorstwa. Tutaj potrzeba wsłuchać się co mają do powiedzenia, a co mają? Poza tym że popierają kandydata z PiS to nie za wie i tutaj jest problem. Bo ludzie będą na niego głosować bo z PiS, bo młody, bo pracuje w agencji. Swoją drogą kiełbasa wyborcza w postaci obiecywania przyjazdów ludzi z adencji do Telatyna to chwyt poniżej pasa.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 10:45

Moim zdaniem radny powinien mieć co najmniej maturę żeby rozumieć akty prawne, uchwały itp.
Na górę

Postautor: Rozum » 16 paź 2018, o 11:18

Moim zdaniem radny powinien mieć co najmniej maturę żeby rozumieć akty prawne, uchwały itp.
Skoro prezydentem może być człowiek po zawodówce to czego wymagać od radnego? A tak całkiem przy okazji skończenie politologii lub europeistyki i mówienie, że ma się studia wyższe jest żałosne. Znam ludzi, którzy nie mają matury, a pasję robienia czegoś dla swojej miejscowości, a od rozumienia aktów prawnych są prawnicy nie radni. Co z tego, że będę wiedział na czym polega opłata adiacencka, jak nie będę znał problemów wsi?
Na górę

Postautor: gosc44 » 16 paź 2018, o 19:01

Pis odkąd rządzi nic dla rolników nie zrobił. Teraz przed wyborami przypomniał sobie, że są rolnicy i jest ich sporo. Aby uzyskać od nich głosy mamią ich pustymi obietnicami. Kozłowski jest jednym z nich i też obiecuje gruszki na wierzbie. Wszyscy wiemy, że to tylko przedwyborcze obietnice i nie ma szans na ich spełnienie. Wolę głosować na tych którzy mniej obiecuję, a konkrety, które są możliwe do realizacji.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 21:07

Ludzie wierzą panu Kozłowskiemu i ma duże szanse wygrać wybory
Na górę

Postautor: lllll » 16 paź 2018, o 21:43

Zulice są za Panem Kozlowskim ale to za mało bo ciemnotA będzie chciała dalej tkwić w gownie po same uszy. I teraz będzie się mscila na zulicach za to ze zagłosują w imię prawdy i nowoczesności
Na górę

Postautor: Brain » 16 paź 2018, o 21:57

Zulice są za Panem Kozlowskim ale to za mało bo ciemnotA będzie chciała dalej tkwić w gownie po same uszy. I teraz będzie się mscila na zulicach za to ze zagłosują w imię prawdy i nowoczesności
Będziecie machać codziennie nowemu wójtów jak będzie dojeżdżał z Tomaszowa do gminy i w sumie pewnie tyle dostaniecie w Żulicach z tych obietnic. A nikt nie napisał że obecna władza chciała zrobić tak wymarzony chodnik w Żulicach tylko w dwóch przetargach nie znalazł się wykonawca? I całkiem przypadkiem nikt nie zauważył dróg asfaltowych na drogach gminnych w Żulicach oraz drogi w stronę Krysznyna która została finansowana z budżetu gminy.
Na górę

Postautor: 1919 » 16 paź 2018, o 22:21

Jak juz nie można nic Kozłowskiemu zarzucic to po PIS-ie jazda. Ja tam nie jestem zwolennikiem PIS ale człowiek rzeczowy i na poziomie nikogo nie oczenia i nie atakuje. Wytrzymajcie do wyborów wszystko się wyjaśni po co ta nagonka jeden na drugiego.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”