Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Lech K » 11 paź 2018, o 15:11



I co ci odpowie? Że zajmą się tym jak dojdą do władzy, teraz nic nie mogą ponieważ nie rządzą w samorządach i co? I wkoło Macieju, to nie my tylko oni, my nic nie możemy bo nie chcemy, nie potrafimy. A rolnicy nadal będą sprzedawać płody rolne za bezcen albo będą wyrzucać w pole bo się nie będzie opłacać a dalej dojna zmiana będzie wysyłać milionowe datki podatników na Rydzykowe patologiczne widzimisie. Tu nie ma co pytać Kozłowskiego, jest tylko taka marionetka, pajacykiem Rydzyka, Kaczyńskiego i całej tej dojnej elity...
Jak to Zbyszek Stonoga powiedział... szkoda strzępić ryja...a w tym przypadku pisać cokolwiek jak czyta się takie bzdury wyssane z palca wzięte wprost z telewizji i nie oparte w faktach. PS. Co byłeś na Klerze? A w niedziele do kosciółka i jak wesele córki to na 300 osób?
Ssać to ty idź ale Kaczyńskiemu falusa i całej PiS dojnej elity, na klerze nie byłem ale pójdę, do kościoła nie chodzę i nie pójdę, uuuu błąd, zła zmiana nie trafiła, ups, propagandowej telewizji PiS dowskiej jak i TVN więc nie stąd biorę informacje, ale ty chyba tylko na tych stacjach się obracajsz i odbijasz piłeczkę. Córki nie mam ale mogę się spotkać z twoją córka jak tak chcesz albo i nie chcesz, zresztą sam miałbyś wiedzieć z kim się Twą córka...spotyka...
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 15:12

To nie jesteś na bieżąco, ludzie mówią, że Kryszyncy już robią wesela na 500 osób i
nie w Tyszowcach tylko w Koronnym w Zamościu w **** hotelu, ot dobrobyt :shock:
Na górę

Postautor: Brain » 11 paź 2018, o 15:26



Jak to Zbyszek Stonoga powiedział... szkoda strzępić ryja...a w tym przypadku pisać cokolwiek jak czyta się takie bzdury wyssane z palca wzięte wprost z telewizji i nie oparte w faktach. PS. Co byłeś na Klerze? A w niedziele do kosciółka i jak wesele córki to na 300 osób?
Ssać to ty idź ale Kaczyńskiemu falusa i całej PiS dojnej elity, na klerze nie byłem ale pójdę, do kościoła nie chodzę i nie pójdę, uuuu błąd, zła zmiana nie trafiła, ups, propagandowej telewizji PiS dowskiej jak i TVN więc nie stąd biorę informacje, ale ty chyba tylko na tych stacjach się obracajsz i odbijasz piłeczkę. Córki nie mam ale mogę się spotkać z twoją córka jak tak chcesz albo i nie chcesz, zresztą sam miałbyś wiedzieć z kim się Twą córka...spotyka...
Brawo! Komentarz godny człowieka który wypowiada się na temat polityki. Brawo! Bardzo łatwo udało mi się odkryć jak bardzo ograniczonym musisz być człowiekiem. Zapisz się do KOD i będziesz tam pasował idealnie ze swoją ciętą riostą godną Zygmunta spod sklepu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 15:44

Ja nie wiem dlaczego wy coś ciągle pijecie do Kryszyna? To chyba nie jest tematem przewodnim tego forum? Piszcie o polityce a nie o nas. My sobie spokojnie żyjemy nikogo nie zaczepiamy więc proszę i nam dać święty
spokój.
Na górę

Postautor: Pan Jan » 11 paź 2018, o 15:54

Jasne . Mamy głosować na obecna wladze tylko dlatego ze PiS jest ble. Myślenie na poziomie podstawóWki. Zero inwestycji przez 8 lat bo obecny wójt nie potrafi się dogadać ani ze starostą ani z posłem Zawislakiem. Skąd Wy się bierzecie ?! Wojt to ma byC przede wszystkim menadzerem A nie osoba która jest w konflikcie niemal ze wszystkimi wplywowymi dla gminy ludzmi. Widać jak dużo robi dla gminy zwłaszcza po zulicach ze o ja pier.... skończcie juz pisać te bohomazy bo oczy bolą od tego
Jak nic nie widzisz to do okulisty polecam się wybrać. Władza jest dobra ponieważ nie należy do żadnej dojnej partii, jesteś ślepo zaopatrzony w dojna Rydzykowa zmianie, wg ciebie, katoliczka, porządna kobieta, patrz Kaczyńska bierze rozwody kościelne jeden po drugim, o to jest wg ciebie też normalne tak? Patologia goni patologie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 16:37

nie wiesz?to ci może wyjasnie jak sobie spokojnie zyjecie.,,,.jakbyscie jakiś naród wybrany byli.,,tobie kryszyncy na głowe robia a ty mówisz ze deszcz pada,,aby nikt się nic nie dowiedział.,,pamiętasz co mówiłaś na zebraniu przed festynem,,wszyscy się razem niech bawią,,, rozmawiają niech mysla że my tacy zgrani że nikt się nie kłóci że u nas wieś w zgodzie żyje!!no i pokazówka sie udała,wszyscy razem pięknie wyglądaliście,ale SPRAWA sie RYPŁA bo przebieraczka do wsi przyjechała i teraz na was w okolicy nie wiadomo dlaczego Przebieraczki nazywają
Na górę

Postautor: lll » 11 paź 2018, o 16:56



Jak to Zbyszek Stonoga powiedział... szkoda strzępić ryja...a w tym przypadku pisać cokolwiek jak czyta się takie bzdury wyssane z palca wzięte wprost z telewizji i nie oparte w faktach. PS. Co byłeś na Klerze? A w niedziele do kosciółka i jak wesele córki to na 300 osób?
Ssać to ty idź ale Kaczyńskiemu falusa i całej PiS dojnej elity, na klerze nie byłem ale pójdę, do kościoła nie chodzę i nie pójdę, uuuu błąd, zła zmiana nie trafiła, ups, propagandowej telewizji PiS dowskiej jak i TVN więc nie stąd biorę informacje, ale ty chyba tylko na tych stacjach się obracajsz i odbijasz piłeczkę. Córki nie mam ale mogę się spotkać z twoją córka jak tak chcesz albo i nie chcesz, zresztą sam miałbyś wiedzieć z kim się Twą córka...spotyka...
Nie chwal się jakiego języka używa się u Ciebie w domu.
ps. Jak już mówiłem, im więcej piszecie tym bardziej się pograzacie, niczym popaprancy, kosmici, albo bronek. Dawać jeszcze dawac :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 17:18

Ja nie wiem dlaczego wy coś ciągle pijecie do Kryszyna? To chyba nie jest tematem przewodnim tego forum? Piszcie o polityce a nie o nas. My sobie spokojnie żyjemy nikogo nie zaczepiamy więc proszę i nam dać święty
spokój.

Czego przebieraczki? Bo się często przebierają?
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 17:41

Głosujcie mądrze na człowieka, unikajcie partii, za partią stoi ideologia, kolesiostwo. Piszę to bo jestem z Łaszczowa, tutaj na burmistrza startuje Woch, pewnie znacie, Grzędę rozwalił, blondynce z Kryszyna reputację zepsuł, startuje z PiSu, ludzie mu plują na plakaty... wystrzegajcie się parti!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 20:34

Jesteś z Łaszczowa to co tu robisz??? Idź na Łaszczów ludzi straszyć!!! Nikt nikomu żadnej reputacji nie zepsuł, co za bzdury!! Ona ze swoim kołem gotowała na pikniku w Dobuzku i tyle w temacie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 20:57

To jest taka święta GMINA ,gdzie wszyscy wszystkim czegoś zazdroszczą. Nawet jak dasz 100 worków pieniędzy to będą narzekać ,że za mało .Nie potrafią dostrzec zdolności i mądrości innych . Nie mają za grosz pokory ,tylko za wszelką cenę chcą dorównać tym najlepszym,prowadząc tzw. pokazówkę .
Na górę

Postautor: Misio » 11 paź 2018, o 22:01

Głosujcie mądrze na człowieka, unikajcie partii, za partią stoi ideologia, kolesiostwo. Piszę to bo jestem z Łaszczowa, tutaj na burmistrza startuje Woch, pewnie znacie, Grzędę rozwalił, blondynce z Kryszyna reputację zepsuł, startuje z PiSu, ludzie mu plują na plakaty... wystrzegajcie się parti!!
Ludzie zbytnio są wpatrzeni w ślepą ideologia TVP PiS i zaprzyjaźnionej szanownej tv trwam i radio ma ryja. Ciężki element do wyprostowania. Pisiory mocno ryją banie ludziom 🤔
Na górę

Postautor: Krzys » 11 paź 2018, o 22:35

Głosujcie mądrze na człowieka, unikajcie partii, za partią stoi ideologia, kolesiostwo. Piszę to bo jestem z Łaszczowa, tutaj na burmistrza startuje Woch, pewnie znacie, Grzędę rozwalił, blondynce z Kryszyna reputację zepsuł, startuje z PiSu, ludzie mu plują na plakaty... wystrzegajcie się parti!!
Pozytywna wypowiedź. PiS dojna zmiana, pa pa 👋
Na górę

Postautor: eret » 11 paź 2018, o 23:22

Jakie przewidywalne to forum wczoraj przerabialismy PSL dziś PIS czyli jutro nagonka na Skwarka😊 ciekaw jestem inwencji twórczej pod jego adresem. Co tu mu można zarzucić.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 23:26

Jakie przewidywalne to forum wczoraj przerabialismy PSL dziś PIS czyli jutro nagonka na Skwarka😊 ciekaw jestem inwencji twórczej pod jego adresem. Co tu mu można zarzucić.
Skwarek ma zwycięstwo w kieszeni, żadnego haka na niego nie ma :!: :!: :!:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”