Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 19:29

Oho grono całe z forum uważajcie teraz bo prokuratora i sąd najzywszy wkroczy do akcji i nie niszczcie im życia
stara miłość nie rdzewieje??
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2020, o 08:42

Cicha woda brzegi rwie 🤭🤭
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 10:25

Ja wien najlepiej jak to jest ja sprzedaje wszędzie i do pana Ł i P i M bo ja jestem z kryszyna i wolę do wszystkich po trochu bo ja nie wiem który jutro bedzue brał ale moje sąsiedzi to zawziete specjalnie się śmieja ale powiem krótko faktycznie ten najstarszy kupuje najwięcej ja wiem on kupuje tyle co tych dwóch razem ale zle zaczal walke z konkurencją może już teraz spokój ale zle zaczal że się na starcie z ludźmi ze wsi pokocil z kolegami
Na górę

Postautor: Jjj » 15 paź 2020, o 10:43

20xlat doświadczenia vs rok doświadczenia. I jestem pewny że dwóch młodych kupują podobne ilości do starego
U jednego i drugiego kolejki na całym podwórku
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 11:21

Ja wien najlepiej jak to jest ja sprzedaje wszędzie i do pana Ł i P i M bo ja jestem z kryszyna i wolę do wszystkich po trochu bo ja nie wiem który jutro bedzue brał ale moje sąsiedzi to zawziete specjalnie się śmieja ale powiem krótko faktycznie ten najstarszy kupuje najwięcej ja wiem on kupuje tyle co tych dwóch razem ale zle zaczal walke z konkurencją może już teraz spokój ale zle zaczal że się na starcie z ludźmi ze wsi pokocil z kolegami
A co miał konkurencję kwiatami witać??????
Na górę

Postautor: Dhdhdh » 15 paź 2020, o 11:24

A co miał konkurencję kwiatami witać??????

On co najwyżej wita słowami na ch k itp
Chłop nie nauczony żyć między ludźmi tylko w rynsztoku
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 12:02

Toż w tamtym roku pisaliście tutaj że tak wszystkich witali wiaderko wódki i chochlą a w tym roku już nie witali?
Na górę

Postautor: Jjjjw » 15 paź 2020, o 12:06

20xlat doświadczenia vs rok doświadczenia. I jestem pewny że dwóch młodych kupują podobne ilości do starego
U jednego i drugiego kolejki na całym podwórku
Różnica jest zasadnicza. Pieniężna. Oni się chowają za plecami dwóch innych. Tak samo jak się tu chowają za nickami.
Na górę

Postautor: Bella2 » 15 paź 2020, o 12:11

Co znowu wam się młodzi pośrednicy grunt pod nogami pali? Och, boli jak tirem za tirem jedzie? No cóż chłopaki jesteście już roczek na rynku wypadałoby się przyzwyczaić do sytuacji. Jakiś wspólny torcik urodzinowy z okazji waszej rocznej egzystencji na rynku? Piszecie i piszecie a klient i tak wie swoje.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 12:18

Różnica jest zasadnicza. Pieniężna. Oni się chowają za plecami dwóch innych. Tak samo jak się tu chowają za nickami.
To prawdą jest. Stary handlarz ma znajomości, kontakty, handluje 30 lat, nie wiem może ma 1 zł zysku na kilogramie to może ceną żonglować a pośrednicy mają grosze prowizji i nie podskoczą nic. A rolnik wybiera tam gdzie drożej, nic innego się nie liczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 12:28

Co znowu wam się młodzi pośrednicy grunt pod nogami pali? Och, boli jak tirem za tirem jedzie? No cóż chłopaki jesteście już roczek na rynku wypadałoby się przyzwyczaić do sytuacji. Jakiś wspólny torcik urodzinowy z okazji waszej rocznej egzystencji na rynku? Piszecie i piszecie a klient i tak wie swoje.
Jak wyskoczysz z tego tortu to jestem na tak😆
Na górę

Postautor: Errrrr » 15 paź 2020, o 12:40

Różnica jest zasadnicza. Pieniężna. Oni się chowają za plecami dwóch innych. Tak samo jak się tu chowają za nickami.
Co ty powiesz.ludzie tu się chowają pod nicami? Nie.lepiej pod kościołem kogoś oczerniać.jak wolisz tu anonimowo czy do ludzi obsy...?trzeba się z tym liczyć jak się gada na kogoś ze karma wróci.
Na górę

Postautor: Djdjd » 15 paź 2020, o 13:26

Że niby stary cenę ustala? On najwyżej może sobie opszczane majtki na głowę założyć i powiedzieć że jest motylem.
Jeden kupuje dla dużej firmy Beanpol drugi dla sławy a stary przy tych dwóch jest pionkiem
Na górę

Postautor: Sjdjdj » 15 paź 2020, o 13:32

Że niby stary cenę ustala? On najwyżej może sobie opszczane majtki na głowę założyć i powiedzieć że jest motylem.
Jeden kupuje dla dużej firmy Beanpol drugi dla sławy a stary przy tych dwóch jest pionkiem
chyba starego córka nie ma co robic nie ma klientów to na forum siedzi 😀😅😅
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2020, o 13:45

Nachwalić się tylko jak to wszystko kupuje za gotówkę nachwalić : baba wcisnęła ENTER i ja zem traktor kupił
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”