Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: JanWlk » 19 wrz 2019, o 17:53

Mówią że nasz starosta kandyduje do sejmu, a nie widać plakatów ani ogłoszeń, nie spotyka się z ludźmi nie agituje, PiS widać wszędzie a kandydata PSL nie, może bym na niego zagłosował ale niech się pokaże, chociaż jakiś plakat w Telatynie czy spotkanie, czy program, co zamierza w sejmie zrobić.
A gdzie nasi ludzie z PSL, czego go nie promują, tak po cichu to słabo. A fajny kandydat. :P
A co ja mogę? :lol: jedyne głosy dostanę u siebie w plackach i w stolicy i może troszkę w TL i Tyszowcach :P nie dostanę się to po co mam robić spotkania :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2019, o 13:51

Ma ktoś pożyczyć brony sześcio skibowe?
Na górę

Postautor: Placek » 26 wrz 2019, o 21:13

Sprzedam 2 fotele stan bdb tanio.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2019, o 13:10

a do golfa wlezo ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2019, o 13:15

Sprzedam 2 fotele stan bdb tanio.
Bujane?
Na górę

Postautor: miyt » 28 wrz 2019, o 14:21

wszyscy wiemy i on też że się nie dostanie się do sejmu,więc po co ten były starosta wydaje kasę z własnej kieszeni na jakieś plakaty i inne pierdoły, chłopie twój czas minął zrozum to w końcu
Na górę

Postautor: lll » 28 wrz 2019, o 15:48

wszyscy wiemy i on też że się nie dostanie się do sejmu,więc po co ten były starosta wydaje kasę z własnej kieszeni na jakieś plakaty i inne pierdoły, chłopie twój czas minął zrozum to w końcu
tez tego nie rozumiem. Myślałem, ze po ostatnim da sobie spokój. Przeciez nikt normalny nie będzie głosował na PSL. Swietlany PSL sprzed 10 lat odszedł w niebyt
Na górę

Postautor: kiuy » 3 paź 2019, o 09:26

dodaj do zielonego,, : czerwone, żółte, różowe, niebieskie, fioletowe- może zacznie jeść
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2019, o 10:19

wszyscy wiemy i on też że się nie dostanie się do sejmu,więc po co ten były starosta wydaje kasę z własnej kieszeni na jakieś plakaty i inne pierdoły, chłopie twój czas minął zrozum to w końcu
tez tego nie rozumiem. Myślałem, ze po ostatnim da sobie spokój. Przeciez nikt normalny nie będzie głosował na PSL. Swietlany PSL sprzed 10 lat odszedł w niebyt
Nie bądź taki pewny o tym PSL! Masz lepszy pomysł na normalność?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2019, o 15:23



tez tego nie rozumiem. Myślałem, ze po ostatnim da sobie spokój. Przeciez nikt normalny nie będzie głosował na PSL. Swietlany PSL sprzed 10 lat odszedł w niebyt
Nie bądź taki pewny o tym PSL! Masz lepszy pomysł na normalność?
Z wami nie było normalnie..
Na górę

Postautor: loiu » 4 paź 2019, o 14:49

10 lat temu odszedł w niebyt, albo jeśli wolisz to w odbyt
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 11:26

Mieszkańcy gminy jak tam wasze zapatrywania na wybory hmm? Na kogo głosować? Mi w teście, który możecie sobie rozwiązać wyszło że w 71 % jestem pisiorem. A jak wam?
Dla ciekawych wklejam link https://latarnikwyborczy.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 08:51

Co tam Pietruszkowcy?? Umoczyliscie pupę w tym roku?? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 10:48

Co tam Pietruszkowcy?? Umoczyliscie pupę w tym roku?? :lol: :lol:
jak się wypowiadala mielniczukowa w jakiejś gazecie czy kronika czy tygodnik że ceny na pietruszkę w tym roku nie będzie to nie ma może by mi co powiedziała co siać wrozka jaka czy co
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 12:39

Akurat!wróżka się znalazła!tylko ciekawe czego sama nasiala pietruszki????
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”