Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gawiedz » 15 kwie 2020, o 13:44

Wojt Gminy Telatyn zadbal,nie odnotowano zadnych przypadków zakażenia.Koronawirusa sama nazwa PIS odstrasza,zachowac spokój wystarczy.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2020, o 16:51

Nie wiem który to ale człowiek się musi mocno dowartościowywać na forum
Nie rozumiem poco ten komentarz? Mamy tego co ma tyle ton chwalić? Zazdrościć czy podziwiać?
trzeba trzeba chwalić bo nic się nie dzieje cisz to trzeba chwalić cokolwiek nawet jak się kibel buduje to trzeba chwalić ze największy na wsi trzeba trzeba
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2020, o 19:18

A ja sie pochwale ze mi dziś żona ugotowała dobry obiad. Fajna ta moja żona.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 07:00

Hej wy wszystko wiecie mam pytanie. A czego ten nowy już nie kupuje dzwonię nie odbiera telefona?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 08:56

Hej wy wszystko wiecie mam pytanie. A czego ten nowy już nie kupuje dzwonię nie odbiera telefona?
niewiem czego nie kupuje,binpol kupuje a on nie wiem czego nie., widze Grześka kopraki stoja to miał robic kanal zeby przyczepy z grochem wywracać jak u pana P. to pewnie kopie kanal na ssyp grochu,. :p
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 09:24

Hej wy wszystko wiecie mam pytanie. A czego ten nowy już nie kupuje dzwonię nie odbiera telefona?
Oni, już fasolę sieją pełną parą, koło mnie we wtorek posiali, to może nie na czasu kupować,
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 09:38

Jak??? Juz fasole sieja?? To nie za wcześnie??
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 10:17

Jak??? Juz fasole sieja?? To nie za wcześnie??
Tak. Podobno już 60 ha posiał. 🥳
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 14:45

Tak. Podobno już 60 ha posiał. 🥳
Zachlannosc ludzka nie zna granic! A poco to tak?
Nie można po ludzku 5 hektarów?
Ta fasolą będzie po 2 zł bo nasieja bez ładu.
Jakby każdy miał 5 ha to by cena była.
Już pola nabrał ze teraz nie wyrabia z czasem , ceny tak ponabijał na przetargu mówili chłopy ze starej wsi
Ludzie nie wiedzą co on będzie siał żeby się jemu tam opłaciło chyba banany
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 14:58

Zachlannosc ludzka nie zna granic! A poco to tak?
Nie można po ludzku 5 hektarów?
Ta fasolą będzie po 2 zł bo nasieja bez ładu.
Jakby każdy miał 5 ha to by cena była.
Już pola nabrał ze teraz nie wyrabia z czasem , ceny tak ponabijał na przetargu mówili chłopy ze starej wsi
Ludzie nie wiedzą co on będzie siał żeby się jemu tam opłaciło chyba banany
a ty jak sadzisz kalafior to dlaczego 20 hektarów a nie 2? a jak siejesz 30 hektarów pszenicy toś tak samo zachłanny, jak zrywasz kalafior dzień w dzień w słońcu deszczu, to tobie tak trzeba się męczyć? niech każdy najpierw popatrzy na siebie a potem ocenia innych, każdy zapi..... ile może, innych się ocenia
Na górę

Postautor: Gosc1233 » 16 kwie 2020, o 15:07

A ja slyszal ze w tym roku siejo 70HA grochu i dwa doblo bierze na nowy sezon i dobrze niech pokarze tym zawistnym jak sie gospodarzy
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 15:34

A ja slyszal ze w tym roku siejo 70HA grochu i dwa doblo bierze na nowy sezon i dobrze niech pokarze tym zawistnym jak sie gospodarzy
Co to yo doblo??
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 16:17

Co to yo doblo??
Taka gra dla dzieci...Doblo Master . Możesz sobie kupić na odpuście w Nabróżu....
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 19:43

A ja slyszal ze w tym roku siejo 70HA grochu i dwa doblo bierze na nowy sezon i dobrze niech pokarze tym zawistnym jak sie gospodarzy
A kto to taki zawistny?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2020, o 20:00

Nie ma sie co przejmować., wiadomo kto co robi zawsze beda o nim gadac kto nic nie robi cicho w domu siedzi , to na niego nic nie powiedzą , nie ma co , pogadajo i przestana , a uwazac na najbliższe otoczenie bo najciemniej pod latarnia
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”