Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 mar 2020, o 10:53

Jak samochód kosztuje dwieście tysięcy to tyle co kombajn Master albo sortownik do fasoli. To w co lepiej zainwestować? Każdy ma inne wartości w życiu. Jeden ma ekstra auto inny ekstra traktory, piękny dom, inwestuje w zagraniczne wycieczki, nieruchomości, ziemię albo realizuje swoje pasje. A jeszcze kto inny lubi się dobrze ubrać albo dobrze zjeść w najlepszych restauracjach. Nie można mieć wszystkiego.
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 06:50

Ale się porobiło z tym koronawirusem, robicie już zapasy żywności i artykułów higienicznych?
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 07:57

Ta głupia zazdrość i pokazywanie się kto ma lepszy samochód "zabija" tych ludzi ,oraz cofa ich do dawnych zacofanych wsi.
Na górę

Postautor: bgr » 7 mar 2020, o 09:36

Ale się porobiło z tym koronawirusem, robicie już zapasy żywności i artykułów higienicznych?
Ja już robię
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 18:31

Z powodu tego koronawirusa ludzie zaczynają głupieć.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 08:52

Wpis dla rolników skopiowany ze strony Łaszczów


Fasola już nigdy nie będzie tania bo to produkt sypki i dobry do przechowywania i uwaga!!! Jest najlepszy na anemię, ma dużo żelaza tak tak to najnowsze odkrycie naukowców, zaspokaja głód. W Afryce szaleje szarańcza, pustoszy uprawy, w Chinach też z uprawą nieciekawie a my wschód Polski produkujemy najlepsza w miarę ekoloiczna fasolę. Także cena będzie trzymać bo jest duże zapotrzebowanie. To, że tu na małej Lubelszczyźnie jest dużo fasoli nie oznacza że w świecie będzie niska cena. Nie róbmy z siebie centrum i zaopatrzenie całego świata :lol: jak sąsiad ma 30 hektarów to myślisz że ceny nie będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 09:04

Wpis dla rolników skopiowany ze strony Łaszczów


Fasola już nigdy nie będzie tania bo to produkt sypki i dobry do przechowywania i uwaga!!! Jest najlepszy na anemię, ma dużo żelaza tak tak to najnowsze odkrycie naukowców, zaspokaja głód. W Afryce szaleje szarańcza, pustoszy uprawy, w Chinach też z uprawą nieciekawie a my wschód Polski produkujemy najlepsza w miarę ekoloiczna fasolę. Także cena będzie trzymać bo jest duże zapotrzebowanie. To, że tu na małej Lubelszczyźnie jest dużo fasoli nie oznacza że w świecie będzie niska cena. Nie róbmy z siebie centrum i zaopatrzenie całego świata :lol: jak sąsiad ma 30 hektarów to myślisz że ceny nie będzie.
A kto to wie? Nasiane może być ale przyjdzie grad i areał zmniejszy się o połowę.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2020, o 14:22

Z powodu tego koronawirusa ludzie zaczynają głupieć.
ale panika ja nie wiem a jak mnie dopadnie i zachoruje co to bendzie?? jeszcze chciałbym cos w życiu przezyc ciekawego chcialvbym spouboeac czegos innego i chciałbym poznać panią taka ognistą brunetka z długimi wlosami bo ja zone mam a mam takie marzenia czas kotzystac bo czas goni
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2020, o 17:37

Chlop już wiosne poczul :lol: ty się bierz do roboty chlopie rsm lac a nie za ognistymi się rozgladac :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 10:25

Ludzie wracający z zagranicy do swoich domów powinni się od razu przebadać.
Na górę

Postautor: Amelia » 11 mar 2020, o 14:41

Ludzie wracający z zagranicy do swoich domów powinni się od razu przebadać.
Nikt ot tak ich nie przebada. W Polsce zrobiono dopiero około 2tys testów. Sanepid co najwyżej może nakazać kwarantannę.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 16:46

Chcąc pomóc np. rodzinie w mieście lub bliskim możecie zrobić bardzo wiele... dużo dużo bimbru do odkażania. Po co mają kupować za miliony monet jak możecie im dać 90 procent za darmo. Więc nie pierdolta tutaj tylko za kartofle się brać
Na górę

Postautor: Gosciu » 13 mar 2020, o 20:54

teraz strategia jest taka, - - - - winni tego wszystkiego są ludzie co ich skłócili - - - - - oni nic do konkurencji nie mają - - - - teraz trzeba się wybielić i zrzucić winę na ludzi :roll: :roll:
Czyli według Ciebie kto jest winny tej całej sytuacji?
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2020, o 05:55

Czyli według Ciebie kto jest winny tej całej sytuacji?
Bez zmian Kto byl winny jest winy
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2020, o 12:05

Narescie ktos pisze prawde bo kto to widział zeby chłopy pare razy dzienie do siebie jezdzili jakby to baby na plotki to może byc ale chlopy no kiedy nie jadę tak stoi samochód stoi i dzwonia i jedzie jeden do drugiego siedź w domu i pilnuj domu i kinic tych plotek!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”