Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 13:23

To czego handlarz kazał drugi raz przebierac?
To w tamtym roku kazał tej objazdowej przebieraczce.
Na górę

Postautor: Oooo » 19 kwie 2020, o 13:40

Może miał dobry dzień. On lubi się wywyższać na tle jakości przebrania a też nie jest dobra
Na górę

Postautor: Oooo » 19 kwie 2020, o 14:23

Te AMD są takie raczej budżetowe oni się nastawili tylko na fasolę Polak poszedł krok dalej bo wie że to się kiedyś skończy i kupił nie tylko pod groch widzimy teraz że robi ten plastik
Na górę

Postautor: rol » 19 kwie 2020, o 14:47

pszebieralismy w tym roku dwa razy groch u tego mlodego. pierwszy raz tylko pszebieral a drugi raz sprzedalismy u niego. to za pierwszym i drugim razem ustawial przy nas ta maszyne i pytal czy tak moze byc czy sie zgadzamy. po nas byl nastepny rolnik to tez ustawial podlog jego grochu bo mowil ze do kazdego trzeba inaczej ustawic. i ten zabolaly groch przebral nam drugi raz za darmo. jak inni pszebieraja to nie wiem wiec nie bede sie wypowiadac ale jego moge polecic
Na górę

Postautor: apple » 19 kwie 2020, o 14:53

Co za stek bzdur. Przebierałem u pana L. w Ulhówku na AMD i rewelacja. Gość ma bardzo fajną linię. Sortownik może ustawić na co chce, może zrobić jakość lepszą albo gorszą. Mówił mi że ma ustawiony na groch. Jak chce kasze to mu ustawią na kaszę, jak plastik to na plastik.

Z drugiej strony skoro takie to złe sortowniki to czemu praktycznie wszystkie skupy w okolicy na nich bazują? Są budżetowe? nie sądzę
Ja tam byłem zadowolony. Jak sprzedawałem to nie kazali mi poprawiać
Na górę

Postautor: Laszcz » 19 kwie 2020, o 14:55

Z tego co wiem to 5 AMD przybywa w rejon na ten rok
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2020, o 15:22

Tu tylko plotki🤣a ty prawdy szukasz?
Na górę

Postautor: ryk » 23 kwie 2020, o 18:23

Urząd Marszałkowski w Lublinie, udostępnił listę gmin, które zakwalifikowały się do dofinansowania do solarów i fotowoltaiki II etap. Niestety Gmina Telatyn nie otrzymała dofinansowania- zbyt niska ocena merytoryczna projektu . na ocenionych 197 gmin, Telatyn znalazł się na 155 miejscu. Szkoda, bo to ostatnie II rozdanie w tej perspektywie finansowej.Z okolicznych gmin dofinansowanie otrzymały:
Łaszczów ,Ulhówek, Rachanie, Susiec,Krynice,Werbkowice,Tomaszów Lub.-miasto,Gmina Zamość i innych 87 gmin,- Kolejna porażka
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2020, o 20:12

Czy to dlatego ,że projekt nie przeszedł bo jest duża dochodowość rolników na żyznych czarnoziemach ,czy tylko nie dopisali urzędnicy?
Na górę

Postautor: kom » 24 kwie 2020, o 08:45

durne myślenie, to tak jakby ulhówek leżał nad morzem , cymbał cymbałem, po prostu spieprzony projekt, urzędnicy ci sami co w I edycji programu " solary" tylko wójt się zmienił- projekt nie dopilnowany i oto efekt
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2020, o 05:43

durne myślenie, to tak jakby ulhówek leżał nad morzem , cymbał cymbałem, po prostu spieprzony projekt, urzędnicy ci sami co w I edycji programu " solary" tylko wójt się zmienił- projekt nie dopilnowany i oto efekt
A ile było napisanych projektów z naszej gminy i jak to wygląda na tle innych gmin? Chyba w każdej gminie jest ktoś od pisania projektów? Czy nasza gmina dużo takich projektów robi?
Na górę

Postautor: pan » 25 kwie 2020, o 11:49

a były jakieś ?
Na górę

Postautor: Xxx000 » 25 kwie 2020, o 12:04

Czy ktoś się orientuje czy dentysta dr małka przyjmuje teraz w telatynie ? I czy może ktoś podać numer ?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2020, o 19:08

Urząd Marszałkowski w Lublinie, udostępnił listę gmin, które zakwalifikowały się do dofinansowania do solarów i fotowoltaiki II etap. Niestety Gmina Telatyn nie otrzymała dofinansowania- zbyt niska ocena merytoryczna projektu . na ocenionych 197 gmin, Telatyn znalazł się na 155 miejscu. Szkoda, bo to ostatnie II rozdanie w tej perspektywie finansowej.Z okolicznych gmin dofinansowanie otrzymały:
Łaszczów ,Ulhówek, Rachanie, Susiec,Krynice,Werbkowice,Tomaszów Lub.-miasto,Gmina Zamość i innych 87 gmin,- Kolejna porażka
Szkoda, że solarów nie będzie. Poprzednia wójtowa bardziej starała się niż ten wójt. Łaszczów dostał dofinansowanie, a my niestety nie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 06:26

Jest susza a ludzie podlewają swoje ogrody na potege , jeszcze tak beda postępować to zabraknie wody na deszczownie do nawadniania warzyw , czy moga tak lac wodę na ogrody??
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”