Kukiz’15 szykuje się do wyborów samorządowych

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 08:33

Nie ma ludzi bez przeszłości, chyba że noworodki.Już przedszkolaki mają przeszłość bo jeden chodził do prywatnego a inny do państwowego przedszkola.Spróbuj podzielić ludzi na mądrych i głupich,na uczciwych i oszustów,na prawych i krętaczy,na karierowiczów i ideowców itd. W SLD trafiali się bardzo porządni ludzie, a w PiSie dzisiaj możesz spotkać kanalie. Trzeba patrzeć na to, kto kim jest rzeczywiście,nie na jego legitymację partyjną.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 09:18

Nie rozumiesz rzeczywistości, popatrz co się dzieje w Tomaszowie, wszystko jest upolitycznione, tylko pisowscy partyjniacy klika trzymają się u władzy, zwykły człowiek jest śmieciem, wszystkie szczytne ideały kończą się na przemówieniach i uroczystych mszach świętych, później jest już tylko pomiatanie ludźmi,fałsz,obłuda,hipokryzja,cynizm. Taki jest wasz PiS w Tomaszowie.Chcesz być dalej klepany po plecach to sobie chciej,my chcemy normalności, zwykłej ludzkiej uczciwości.Kiedyś była czerwona arystokracja,teraz jest pisowska arystokracja.
Czyli ma się rozumieć Kuku'15 obiecuje, że już nie będzie mszy świętych na rozpoczęcie roku szkolnego, zakończenie roku szkolnego, poświęcenia kawałka chodnika, nowej nawierzchni ulicy, darowizn na cele koscielne itd? Rzecz jest na tyle prosta, że można ją jednoznacznie zadeklarować. Co do zmiany stosunków władza-obywatel problem jest bardziej złożony i nie można oczekiwać natychmiastowych zmian.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 09:20

Nie ma ludzi bez przeszłości, chyba że noworodki.Już przedszkolaki mają przeszłość bo jeden chodził do prywatnego a inny do państwowego przedszkola.Spróbuj podzielić ludzi na mądrych i głupich,na uczciwych i oszustów,na prawych i krętaczy,na karierowiczów i ideowców itd. W SLD trafiali się bardzo porządni ludzie, a w PiSie dzisiaj możesz spotkać kanalie. Trzeba patrzeć na to, kto kim jest rzeczywiście,nie na jego legitymację partyjną.
No i się zaczyna. Jak zobaczę kogoś z SLD czy Samoobrony na listach Kukiz15 to pokaże wam kuku. Tego się obawiałem. Ludzi z łapanki.

Oczywiście, że liczy się kim człowiek jest. Ale skoro już działał w SLD czy Samoobronie to dla mnie karierowicz który chce się załapać z listy "bezpartyjnych"
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 10:17

Pokaż mi człowieka a ja ci paragraf na niego znajdę - to jest twoje rozumowanie. Myślisz jak rasowy komunista. Wystrzelać burżuazję, nie ważne czy byli tam mądrzy czy głupi,wystrzelać za sam fakt przynależności do grupy społecznej. Tyle że mądrzy w każdej cywilizacji i w każdym czasie są potrzebni. Bolszewicka swołocz dokonała rozpierdziuchy i co z tego wyszło. Chcesz żeby władzę przejęli wyłącznie ludzie nowi,bez doświadczenia? Jeśli tak,nie mamy o czym dyskutować.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 15:55

Niech w miescie i powiecie rządzą ci,co w Polsce. Wtedy bedzie logicznie efektywnie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 17:50

Pokaż mi człowieka a ja ci paragraf na niego znajdę - to jest twoje rozumowanie. Myślisz jak rasowy komunista. Wystrzelać burżuazję, nie ważne czy byli tam mądrzy czy głupi,wystrzelać za sam fakt przynależności do grupy społecznej. Tyle że mądrzy w każdej cywilizacji i w każdym czasie są potrzebni.
Bolszewicka swołocz dokonała rozpierdziuchy i co z tego wyszło. Chcesz żeby władzę przejęli wyłącznie ludzie nowi,bez doświadczenia? Jeśli tak,nie mamy o czym dyskutować.
Dobre. Najpierw SLD potem PSL później jeszcze Bezpartyjni a teraz Kukiz . Ale poprzemy bo ważne jest doświadczenie. A może jednak młodych bez doświadczenia ale z innym myśleniem?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 17:58

ależ ja ci wcale nie bronię popierać młodych bez doświadczenia, tylko chcę, żebyś założył firmę i zatrudnił sobie kadrę młodych bez doświadczenia, a później napisz nam o swoich sukcesach
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 18:24

Pokaż mi człowieka a ja ci paragraf na niego znajdę - to jest twoje rozumowanie. Myślisz jak rasowy komunista. Wystrzelać burżuazję, nie ważne czy byli tam mądrzy czy głupi,wystrzelać za sam fakt przynależności do grupy społecznej. Tyle że mądrzy w każdej cywilizacji i w każdym czasie są potrzebni. Bolszewicka swołocz dokonała rozpierdziuchy i co z tego wyszło. Chcesz żeby władzę przejęli wyłącznie ludzie nowi,bez doświadczenia? Jeśli tak,nie mamy o czym dyskutować.

jeżeli to ma być doświadczenie zdobyte w SLD, Samoobronie czy LPR to ja dziękuję. O czym ty właściwie piszesz? O doświadczeniu zawodowym czy politycznym?

trzydziesto czy czterdzietolatkowie parolatkowie mają już za sobą jakieś doświadczenie zawodowe. wszyscy działali w jakiś partiach?

Kukiz15 to miało byc nowego. Nie róbcie tego błędu. jak powystawiacie ludzi z przeszłością partyjną to stracicie jedyne co macie. świeżość i wiarygodność
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 18:43

Człowieku przestań gdakać jak kura na jarmarku. Sprawdź ilu w Kukizie jest posłów z LPR UPR PiS od Wałęsy a nawet z przeszłością PZPR, wtedy pogadamy, i nie bądź bolszewik.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 20:12

Człowieku przestań gdakać jak kura na jarmarku. Sprawdź ilu w Kukizie jest posłów z LPR UPR PiS od Wałęsy a nawet z przeszłością PZPR, wtedy pogadamy, i nie bądź bolszewik.
To są wybory samorządowe a nie parlamentarne. I nie porównuj mi UPR z SLD. A przede wszystkim nie pyskuj na wyborcę Kukiz15 :P Jak zobaczę na listach kogoś znanego z działalności w SLD czy Samoobronie nie zagłosuję.

Strasznie się nakręcasz. Coś to podejrzane. Kogo wy wystawicie? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 21:51

Wg ciebie w sejmie u Kukiza mogą być partyjniacy i to jest dobrze a w samorządzie nie, bo to jest źle? Znasz takiego dżentelmena co się nazywał Kali? Pogadaj z nim, sporo ci wyjaśni.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 22:27

Oj coś czuję , że to będzie zbieranina po SLD i Samoobronie
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 22:55

4 lata temu na listach Kukiz15 w naszym miescie byl ktoś z przeszłością PZPR czy SLD? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 22:57

4 lata temu na listach Kukiz15 w naszym miescie byl ktoś z przeszłością PZPR czy SLD? :shock:
3 oczywiście. 2015. no weźcie nie osłabiajcie, że ktoś taki był
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 23:14

Oj coś czuję , że to będzie zbieranina po SLD i Samoobronie

Mówiłem że porozmawiaj z Kalim on mądrzejszy od ciebie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”