Radni gminy Tomaszów

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: badoo » 5 lip 2019, o 21:33

Widze prawda w oczy kole. No i przekręt się nie udał. Wszystko się wydało. Dziękuję, że sesje są nagrywane. :lol:
Na górę

Postautor: kafar » 6 lip 2019, o 07:08

A czy ktos może wie czy radnego mozna odwołać. Widać z tych nagrań, że pomimo ciaglych tłumaczeń żądzi radnymi kto inny a sami do powiedzenia nic nie mają. A najgorszy to ten przewodniczący rady. Skąd on jest?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2019, o 07:26

A czy ktos może wie czy radnego mozna odwołać. Widać z tych nagrań, że pomimo ciaglych tłumaczeń żądzi radnymi kto inny a sami do powiedzenia nic nie mają. A najgorszy to ten przewodniczący rady. Skąd on jest?
z PO
Na górę

Postautor: Gocs » 6 lip 2019, o 15:03

Może był wczesniej w PO ale teraz jest w PiS.
A więc to prawda co mówią, że czesć gminnej rady chce zapłacić za drogę w innej gminie. Ogladałam sesję. Ciekawe za co ich kupili i po co my ich wybieralismy. cieszyłam się że dużo się dzieje w gminie, że Wójt Marzena dobrze rządzi, ale nie wiedziałam, że takie kłody jej po nogi rzucają.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2019, o 15:20

nikt zdrowy na rozumie nie oddaje pieniędzy , no chyba że w gminie już wszystko zrobione, nie ma żadnych potrzeb to wtedy można nadwyżkami się dzielić ,nie wiem co nat ci którzy ich wybierali,czy radni wykonują ich wolę?
Na górę

Postautor: Gocs » 6 lip 2019, o 17:19

Przykre jest to że nie kierowali się dobrem mieszkańców ale prywatnymi interesami i wolą B. Karwana. A nie wiem dlaczego B.Karwan chce wyprowadzić pieniądze z gminy do powiatu na drogi w Jarczowie przecież też jest jej mieszkańcem. Ale to wynik pewnie jakiegoś opętania, niechęci do mieszkanców gminy Tomaszów Lubelski i pani wójt.
Na górę

Postautor: karton » 6 lip 2019, o 22:15

Wy piszcie a oni i tak nas w dupie mają. Jak była powódź w gminie to żadnego karwana nie było tylko wójtowa była pomagać. A teraz pieniędzy się domaga i radnych podpuszcza i judzi. A czego jarczowskich nie podpuści tylko w swoje gniazdo sra?
Na górę

Postautor: Gocs » 7 lip 2019, o 05:53

Sprawdzaj Marzena każdy ruch tych radnych. Przypomnij sobie jak było z działką w na Łaszczówce Kolonii. P.Babiarz i B. Karwan chcieli żeby gmina kupiła działke przy drodze ponad tyle co była warta od jednego pana L.
Na górę

Postautor: kondor » 8 lip 2019, o 06:59

A ja mam sposób na to opętanie. Zgłosze do organów ścigania o próbie wyłudzenia dotacji z gminy Tomaszów Lub. Piękny materiał dodowodowy jest zgromadzony w postaci nagrania z sesji i dokumentów które były przedstawione na sesji. No i ta uchwała z jarczowa, co była mowa o 310 tys. a jest 189 tys. :lol:
Na górę

Postautor: jurcyk » 13 lip 2019, o 07:17

Zapytam - dlaczego nie są koszone pobocza dróg całościowo. Koszenie wyrywkowe źle świadczy o właścicielu dróg jakom jest gmina.
Na górę

Postautor: Elf » 13 lip 2019, o 18:49

Ja tam wziąłem kosę i sam wykosilem
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2019, o 19:12

Zapytam - dlaczego nie są koszone pobocza dróg całościowo. Koszenie wyrywkowe źle świadczy o właścicielu dróg jakom jest gmina.
Eeeeeee taaaaaammmm...
Na górę

Postautor: janka » 14 lip 2019, o 11:59

Czysta nienawiść i manipulacja urzędników gminy pracujących na tym forum. Jak przejrzałam obrady ostatniej sesji dowiedzieć się
można , że pani MCG wcześniej to i 100% płaciła za drogi powiatowe za rządów Jana K. , a teraz dużo krzyków i obietnic na
zebraniach w Podhorcach , pisze się wcześniej różne deklaracje o współfinansowaniu , a teraz mówi się , że się tyle nie dołoży.
Prześledźcie ludziska tę sesję zobaczcie jaka buta i arogancja w wystąpieniach władz gminy , a przede wszystkim skarbnika.
Na górę

Postautor: jojo » 14 lip 2019, o 12:27

Ja tam wziąłem kosę i sam wykosilem

można i tak ale czy tak powinno być ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 15:20

Czysta nienawiść i manipulacja urzędników gminy pracujących na tym forum. Jak przejrzałam obrady ostatniej sesji dowiedzieć się
można , że pani MCG wcześniej to i 100% płaciła za drogi powiatowe za rządów Jana K. , a teraz dużo krzyków i obietnic na
zebraniach w Podhorcach , pisze się wcześniej różne deklaracje o współfinansowaniu , a teraz mówi się , że się tyle nie dołoży.
Prześledźcie ludziska tę sesję zobaczcie jaka buta i arogancja w wystąpieniach władz gminy , a przede wszystkim skarbnika.
Twoje motto życiowe ,,zło dobrem zwyciężaj,, :?:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”