Radni gminy Tomaszów

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 07:56

E tam. Każdy ma prawo do zmiany poglądów
Jeżeli zwietrzy interes 8) :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 23:04

E tam. Każdy ma prawo do zmiany poglądów
Jeżeli zwietrzy interes 8) :lol: :oops:
Nie wiem. Ale jak ma interes to by był gupi jakiś jakby nie skorzystał :panzielony:
Na górę

Postautor: jonatan » 7 lip 2018, o 13:39

A czy może być tak, że jeden radny mieszka i pracuje w Przemyślu, a jest radnym w gminie Tomaszów Lubelski. Chodzi o przypadek radnego Dudzińskiego. Większość rady z panem Babiarzem na czele opowiedziała, się że może tak być. Dla mnie to coś nie tak.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2018, o 22:14

W tych czasach wszystko jest na sprzedaż nawet własny honor
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2018, o 08:05

A czy może być tak, że jeden radny mieszka i pracuje w Przemyślu, a jest radnym w gminie Tomaszów Lubelski. Chodzi o przypadek radnego Dudzińskiego. Większość rady z panem Babiarzem na czele opowiedziała, się że może tak być. Dla mnie to coś nie tak.
Bo ten radny to bezradny a takim łatwo manipukować :P
Na górę

Postautor: Jeremiah » 9 lip 2018, o 21:38

A czy może być tak, że jeden radny mieszka i pracuje w Przemyślu, a jest radnym w gminie Tomaszów Lubelski. Chodzi o przypadek radnego Dudzińskiego. Większość rady z panem Babiarzem na czele opowiedziała, się że może tak być. Dla mnie to coś nie tak.
ale co jest nie tak? sam sie wybrał? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2018, o 20:53

A czy może być tak, że jeden radny mieszka i pracuje w Przemyślu, a jest radnym w gminie Tomaszów Lubelski. Chodzi o przypadek radnego Dudzińskiego. Większość rady z panem Babiarzem na czele opowiedziała, się że może tak być. Dla mnie to coś nie tak.
ale co jest nie tak? sam sie wybrał? :shock:
Na górę

Postautor: Jeremiah » 11 lip 2018, o 22:02

wszystko zgodnie z prawem
Na górę

Postautor: donatan » 12 lip 2018, o 17:37

Doprawdy? A możesz być mieszkańcem dwóch miejscowości? Rozdwojenie bytu?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2018, o 18:26

Nie szukajcie dziury w całym. Całą historię z tym radnym nakręca tylko jedna osoba i wszyscy wiedzą kto to jest. Nieładnie
Na górę

Postautor: lotek » 12 lip 2018, o 21:29

To niech ktoś wyjaśni jak to jest możliwe proszę
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2018, o 22:02

To bardzo proste. Skoro wybrali go ludzie (wyborcy) to oni wiedzą gdzie on mieszka i gdzie jest jego centrum życiowe. W końcu SAM się nie wybrał
Na górę

Postautor: XXL » 13 lip 2018, o 11:10

Zadziałało piwo wyborcze :lol:
Na górę

Postautor: colak » 13 lip 2018, o 22:07

No własnie. Centrum życiowe pana Edwarda jest w Przemyslu tam pracuje i tam mieszka jego rodzina. Potwierdza to jego strona internetowa (którą później skasował) oraz stan faktyczny. PRACUJE W MEDYCE A MIESZKA W PRZEMYSLU. PRZECIEŻ NIE MA APTEKI W RABINOWCE.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2018, o 23:54

Sprawa prosta. Jeżeli w dniu wyborów mieszkał poza gminą Rada Gminy może uniewaznić mandat radnego

Jest wyrok NSA

Prawo do startu w wyborach do rady gminy nie zależy od miejsca zameldowania, ale zamieszkania - wyrok NSA

http://www.rp.pl/Ustroj-i-kompetencje/3 ... k-NSA.html
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”