Nowy dyrekor biblioteki - dobra zmiana ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 lip 2018, o 15:43

Tomaszowem rządzi polityczna klika i klika się wyżywi, jak się zapiszecie do Żukowskiego i będziecie mu włazić wiecie w co, dostaniecie wtedy apanaże. Teraz mordy w kubeł i cicho mi tu szaraczki.
Widzę, że kolega doświadczony pewnie już zapisany i właził tam gdzie trzeba. I jak było szaraczku?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2018, o 16:25

Tomaszowem rządzi polityczna klika i klika się wyżywi, jak się zapiszecie do Żukowskiego i będziecie mu włazić wiecie w co, dostaniecie wtedy apanaże. Teraz mordy w kubeł i cicho mi tu szaraczki.
Widzę, że kolega doświadczony pewnie już zapisany i właził tam gdzie trzeba. I jak było szaraczku?
„Lepszy na wolności kąsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki“

To przytoczyłem ja, Szaraczek
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2018, o 17:05



Widzę, że kolega doświadczony pewnie już zapisany i właził tam gdzie trzeba. I jak było szaraczku?
„Lepszy na wolności kąsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki“

To przytoczyłem ja, Szaraczek
A kto ciebie niewoli szaraczku?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2018, o 17:36

państwo polskie
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2018, o 23:29

państwo polskie
Mnie też niewolił rząd państwa polskiego ale jak na jego czele stał "bul" i rudy bo teraz już jest ok.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 09:27



„Lepszy na wolności kąsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki“

To przytoczyłem ja, Szaraczek
A kto ciebie niewoli szaraczku?
Jeśli już się do mnie odzywasz, to z dużej litery proszę, chamie. Włazidup zwykły jesteś. Dalej nie wiemy jaką kasiorę dostał Pawłucki od Żukowskiego na stolcu dyrektora biblioteki. Wstyd się przyznać, że tak dużo?
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 10:40

Cenię ludzi na stanowiskach ale takich ludzi którzy nie mają i nigdy nie mieli legitymacji PARTYJNEJ. To co się dzieje nawet w tym Tomaszówku to nic innego jak kiedyś za PZPR. Nieistotny kolor legitymacji, najważniejsze dla karierowiczów politycznych aby ją mieć. A Jacek no cóż, kiedyś to był fajny gość
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 10:45



A kto ciebie niewoli szaraczku?
Jeśli już się do mnie odzywasz, to z dużej litery proszę, chamie. Włazidup zwykły jesteś. Dalej nie wiemy jaką kasiorę dostał Pawłucki od Żukowskiego na stolcu dyrektora biblioteki. Wstyd się przyznać, że tak dużo?

A forum to jest miejsce na którym ktoś musi się TOBIE tłumaczyć jaka kasiorę zarabia? :P Całkiem już ci się we łbie popdliło :P A co z fachowcem który ma legitymację partyjną? Takie rzeczy też się zdarzają. Gośc ma więcej do czynienia z książką w tydzien niz ty przez rok. Ale napdlasz bo z PIS
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 11:20

Nie rozumiem, po co ktoś ciągnie tę dyskusję. Wszyscy lub prawie wszyscy się tu zgodzili, że p. Pawłucki jest ok, ja tylko potwierdzam, bo uczył mnie kilkanaście lat temu. Całe to forum to zwykle dokucza ludziom, rzadko kogoś ktoś tu chwali, więc tym bardziej. Jakiś luj pasiasty wciąż o te zarobki pyta, choć tow BIP-ie będzie- to o co chodzi? A może lepiej zająć się szpitalem?
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 12:07

No i racja - w szpitalu jakies brewerie z dymisją dyrektora były i co?
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 16:28

Nie rozumiem, po co ktoś ciągnie tę dyskusję. Wszyscy lub prawie wszyscy się tu zgodzili, że p. Pawłucki jest ok, ja tylko potwierdzam, bo uczył mnie kilkanaście lat temu. Całe to forum to zwykle dokucza ludziom, rzadko kogoś ktoś tu chwali, więc tym bardziej. Jakiś luj pasiasty wciąż o te zarobki pyta, choć tow BIP-ie będzie- to o co chodzi? A może lepiej zająć się szpitalem?
Wcale nie neguję, że pan Pawłucki był dobrym nauczycielem. Interesuje mnie dlaczego porzucił szkołę i wychowanie młodzieży. Jaka kasa skłoniła go do tak desperackiego kroku? Pan Pawłucki jest osobą publiczną opłacaną z moich i twoich podatków, dlatego chcę wiedzieć jakie ma zarobki.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 19:57



A kto ciebie niewoli szaraczku?
Jeśli już się do mnie odzywasz, to z dużej litery proszę, chamie. Włazidup zwykły jesteś. Dalej nie wiemy jaką kasiorę dostał Pawłucki od Żukowskiego na stolcu dyrektora biblioteki. Wstyd się przyznać, że tak dużo?
Żeby mówić do ciebie szaraczku z dużej litery musiał byś być kimś, jak narazie jesteś nikim szaraczku.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2018, o 07:13

Imiona własne impertynencie i nieuku pisze się z dużej litery,Szaraczku też,zapytaj dyrektora od zakurzonych książek polonistę Pawłuckiego. Ile w końcu kasiory dostał od burmistrza Pawłucki dyrektor publicznej biblioteki?Mówią na mieście że 8 tysięcy.Czy to prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2018, o 08:33

Imiona własne impertynencie i nieuku pisze się z dużej litery,Szaraczku też,zapytaj dyrektora od zakurzonych książek polonistę Pawłuckiego. Ile w końcu kasiory dostał od burmistrza Pawłucki dyrektor publicznej biblioteki?Mówią na mieście że 8 tysięcy.Czy to prawda?

Wystąp z zapytaniem do urzędu miasta w ramach informacji publicznej. Trzeba się podpisać?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2018, o 09:27

skoro informacja o zarobkach dyrektora miejskiej publicznej biblioteki jest utajniona że trzeba aż z pismami występować to ci powiem że nie ufam władzy tomaszowskiej z burmistrzem na czele i mam obawy co do ich bezstronności skarżyli się już ludzie że dostali nieźle po tyłku jak byli spoza kliki a się czegoś domagali więc nie bądźtaki mądry włazidupo i lepiej napisz ile zarabia z naszych miejskich podatków drektor biblioteki Jacek Pawłucki
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”