Nowy dyrekor biblioteki - dobra zmiana ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: zorroro » 23 lip 2018, o 21:29

Z przepisów wynika, że zasadą jest konkurs. Ja mam skończone dwa fakultety i też chciałbym mieć szansę na taką posadę. ALE KASTA SAMA SIEBIE WYBRAŁA. Podobnie było z Piturą. Zapisał się do parti i ma stanowisko dyrektora szkoły, a dobrego dyrektora usunięto.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 21:34

Z przepisów wynika, że zasadą jest konkurs. Ja mam skończone dwa fakultety i też chciałbym mieć szansę na taką posadę. ALE KASTA SAMA SIEBIE WYBRAŁA. Podobnie było z Piturą. Zapisał się do parti i ma stanowisko dyrektora szkoły, a dobrego dyrektora usunięto.

Ta. Zrób sobie trzeci a przepisów i tak nie będziesz umiał czytać ze zrozumieniem :panzielony:

Art. 16. 1. Kandydata na stanowisko dyrektora instytucji kultury można wyłonić
w drodze konkursu, z zastrzeżeniem ust. 2.

Obowiązkowo konkurs przeprowadza się w instytucjach podanych w wykazie

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 151298.pdf


Poza tym był ogłoszony konkurs na to stanowisko. Nawet tego nie ogarniasz tylko sie nakręcasz bo masz dwa fakultety a nie umiesz nawet znaleźć ogłoszenia na BIP :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 22:35

Nie bądź dupek gościu. Pawłucki dostał publiczną posadę z samorządowych pieniędzy i zasranym obowiązkiem władzy jest, aby podać ile funkcja dyrektora biblioteki będzie mieszkańców miasta kosztować. Wszyscy wiedzą, że Pawłucki jest kolegą burmistrza, dlatego domyślamy się, że jest to niemała kasa. Chodzi o to ile? Czy to jakiś wstyd przyznać się do pieniędzy jakie płacą Pawłuckiemu mieszkańcy za pośrednictwem burmistrza?
Widzisz jaki ty ograniczony jesteś forum uważasz za żetelne źródło informacji.
Rzeczywiście myślałem, że odpowiedzialni ludzie na forum podają rzetelne informacje. Skoro mnie wyzywasz, znaczy że ty również łżesz i mącisz na tym forum. Jednym słowem śmieć z ciebie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 22:50



Widzisz jaki ty ograniczony jesteś forum uważasz za żetelne źródło informacji.
Rzeczywiście myślałem, że odpowiedzialni ludzie na forum podają rzetelne informacje. Skoro mnie wyzywasz, znaczy że ty również łżesz i mącisz na tym forum. Jednym słowem śmieć z ciebie.

Odpowiedzialny i poważny człowiek wie, że na forum nie zadaje się takich pytan na forum. Traktujesz forum jak jakieś biuro podawcze. I kto ma na tym forum odpisać. Burmistrz, nowy dyrektor biblioteki?

Składasz pismo z prośbą o podanie wysokości zarobków w Urzędzie Miasta powołując się na prawo do informacji publicznej. Ale tam trzeba podac swoje dane. I to jest jakiś problem?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2018, o 19:18

skoro w gazetach pisze się o dochodach osób publicznych to dlaczego nie na forum?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2018, o 21:52

skoro w gazetach pisze się o dochodach osób publicznych to dlaczego nie na forum?
To napisz o tych dochodach osób publicznych na tym forum i przestań bić pianę o nic.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 06:23

Nie mogę napisać tych dochodów bo ich nie znam, dlatego pytam o dochody Pawłuckiego, bo może ktoś zna. Takie trudne do pojęcia?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 06:53

Nie mogę napisać tych dochodów bo ich nie znam, dlatego pytam o dochody Pawłuckiego, bo może ktoś zna. Takie trudne do pojęcia?
To idź do Pana Dyrektora i zapytaj takie to trudne do pojęcia?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 07:38

Dochody osób publicznych p. Nastalek, za rok będą w Bipie. Po ch.ciągnąć ten wątek?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 20:49

Mnie najbardziej irytuje fakt, że tam w Bibliotece już były osoby, którym to stanowisko się należało jak "psu buda" - choćby z uwagi na przepracowane lata pracy i dogłębną wiedzę na temat tego jako funkcjonuje biblioteka, gdyż ją prowadzą od lat. A tu proszę przychodzi nominat partyjny i wszyscy morda w kubeł. Mi to trochę przypomina historię ze stadniną koni w Janowie Lubelskim. Władza sobie pozwala i to co ludzie maja do powiedzenia ma generalnie w nosie. Takie stanowiska to nobilitacja i zachęta do pracy - gdyż wiedzą, że ich ciężka praca może zostać zauważona i kiedyś i oni będą mogli posłużyć zdobytą wiedzą. Tutaj to jest przykład tego, jak to u nas działa. Na wyższych szczeblach rzucili się jak szczerbaci na suchary na spółki skarbu państwa a na poziomie lokalnym rozdrapia to co jest.

Panie Burmistrzu - pluje Pan w twarz pracownikom biblioteki takimi nominacjami. Nie warto się starać i rzetelnie pracować bo i tak takie stanowiska sa zarezerwowane dla kumpli z PiS jak widać. Przykre to jest.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 21:58

Ty,skrzywdzony,a czegoś do konkursu nie stanął? Albo ktoś z bilioteki? Piszesz,ze PiS wszystko zajął,ale przecież wiceburmistrz z PO.
Na górę

Postautor: kadet » 25 lip 2018, o 22:01

Nie tak miała wyglądać Polska.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 00:13

Nie tak miała wyglądać Polska.
A powiedz nam przyjacielu jak miała wyglądać Polska?
Na górę

Postautor: belferka » 27 lip 2018, o 22:16

Uczciwa z równymi szansami dla wszystkich Polaków.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2018, o 11:43

Tomaszowem rządzi polityczna klika i klika się wyżywi, jak się zapiszecie do Żukowskiego i będziecie mu włazić wiecie w co, dostaniecie wtedy apanaże. Teraz mordy w kubeł i cicho mi tu szaraczki.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”