Nowy dyrekor biblioteki - dobra zmiana ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 14:05

Co sądzicie o nowym dyrektorze tomaszowskiej biblioteki ?
Ja mam dziwne wrażenie, że takie posadki to karta przetargowa w wielu sprawach, zwłaszcza jeśli chodzi o nominatów "dobrej zmiany". Ale to moje prywatne zdanie a Wasze ?
Na górę

Postautor: ppp » 26 cze 2018, o 19:45

Pan Jacek to odpowiednia osoba na tym stanowisku, pomijając aspekt polityczny, osoba elokwentna, z wysoką kulturą osobistą, otwarty na ludzi.
Życzymy sukcesów na nowym stanowisku?
W. M.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 20:08

Tak Pan Jacek to najlepszy z najlepszych i nikt mi nie wmówi że jest inaczej :!:
Na górę

Postautor: wrr » 26 cze 2018, o 20:29

Jak by nic ni umioł to by konkursa ni wygrał...
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 21:56

Trudno w mieście o lepszego kandydata na tę funkcję - polonista, w radzie miasta od oświaty i kultury i organizować umie jak to, stachuriady. na pewno ok.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 09:27

Ciekawe czy Jacek by tak zaistniał nie będąc w pisie??? Szczerze mówiąc wątpię :lol:, chociaż to bardzo fajny gość
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 13:29

Pan Pawłucki jako nauczyciel zawsze był ok i życzę mu jak najlepiej.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2018, o 18:17

Idealnie jak w komunie. Jak się ktoś znał na rolnictwie, to go do sportu. Jak Pawłucki był świetnym polonistą, cenionym przez rzesze wychowanków, to go do biblioteki. Tylko co z młodzieżą panie Jacku, gdzie ideały i powołanie? Kasa przysłoniła wartości wyższe?
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2018, o 21:26

Ciekawe czy Jacek by tak zaistniał nie będąc w pisie??? Szczerze mówiąc wątpię :lol:, chociaż to bardzo fajny gość
Teraz z misją będzie wymieniał literature na taka "poprawna politycznie", może taki jest cel zmiany ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 14:08

Pan Pawłucki na łamach Rewizji stwierdził, że łza mu się kręci, a kto wie, może ryczy jak bóbr, że nigdy już nie zasiądzie w ławach Rady Miasta. To po cóż panie Jacku wzbudzać tak potężne emocje, trzeba było zostać, uczyć z pożytkiem dla miasta i świata dzieciaki polskiego, a nie pchać swój talent na dyrektorski stołek. Rozumiem, kariera, życiorys, kasa, no może i marzenia o fotelu burmistrza, jak ktoś umknie w wyższe sfery. Krążą domysły, że znany polityk chce się załapać do samorządu województwa, zostać marszałkiem, a później już tylko Bruksela... Ciekawa układanka może być. Pan, panie Jacku, jako posłuszny członek partii miałby szansę na kandydowanie, czyż nie o to chodzi?
Na górę

Postautor: lokko » 16 lip 2018, o 17:23

Prawda jest taka, że w jednostkach miasta pozatrudniali wszystkich z PIsu tak ja kiedyś z PZPR.
Miasto powoli zmierza na dno. Kumoterstwo, ideologiczne negatywne nastawienie do środków europejskich, brak inwestycji infrastrukturalnych i dług to cechuje rządy w mieście.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 20:04

Prawda jest taka, że w jednostkach miasta pozatrudniali wszystkich z PIsu tak ja kiedyś z PZPR.
Miasto powoli zmierza na dno. Kumoterstwo, ideologiczne negatywne nastawienie do środków europejskich, brak inwestycji infrastrukturalnych i dług to cechuje rządy w mieście.
Człowieku startuj na burmistrza masz mój głos taki operatywny człowiek jak ty zrobi tu drógą Warszawę co ja mówię Nowy Jork nikogo lepszego jak ty nie widzę na to miejsce.
Na górę

Postautor: lutros » 17 lip 2018, o 22:31

A pokaż gdzie w mieście się są jakies inwestycje, na jakim poziomie są szkoły miejskie, czego ludzie stąd wyjeżdzają, gdzie zakłady pracy, dług jaki był taki jest. Marność. A w dodatku wszędzie goście z nowego PZPR-u.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 22:48

A pokaż gdzie w mieście się są jakies inwestycje, na jakim poziomie są szkoły miejskie, czego ludzie stąd wyjeżdzają, gdzie zakłady pracy, dług jaki był taki jest. Marność. A w dodatku wszędzie goście z nowego PZPR-u.
Patrz post wyżej dawaj pamiętaj masz mój głos zrób lepiej :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2018, o 07:47

Prawda jest taka, że w jednostkach miasta pozatrudniali wszystkich z PIsu tak ja kiedyś z PZPR.
Miasto powoli zmierza na dno. Kumoterstwo, ideologiczne negatywne nastawienie do środków europejskich, brak inwestycji infrastrukturalnych i dług to cechuje rządy w mieście.
Człowieku startuj na burmistrza masz mój głos taki operatywny człowiek jak ty zrobi tu drógą Warszawę co ja mówię Nowy Jork nikogo lepszego jak ty nie widzę na to miejsce.
Może miałeś na myśli drogą a nie drÓgą. Jak będziesz startował to pokaz zaświadczenie o dyslekcji bo spaliłeś na panewce :oops: 8) :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”