Spotkanie Stanisława Piotrowicza z Pis z mieszkańcami miasta i wykład na temat praworządności

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Olaf » 3 cze 2018, o 10:31

Wie ktoś coś może o planowanej wizycie Stanisława Piotrowicza z PiS i spotkaniu z mieszkańcami miasta ? W tedeku mi powiedziano, że jeśli się odbędzie to albo w tedeku albo w Urzedzie Miasta na zaproszenie władz miasta. Zna ktoś może jakiś termin ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2018, o 11:22

Takie spotkanie już się odbyło w TDK ze trzy tygodnie temu :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2018, o 11:30

Takie spotkanie już się odbyło w TDK ze trzy tygodnie temu :lol:
Piotrowicz wtedy był ?

No to przegapiłem. :?
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2018, o 13:53

Takie spotkanie już się odbyło w TDK ze trzy tygodnie temu :lol:
Piotrowicz wtedy był ?

No to przegapiłem. :?
Nie masz czego żałować. To komuch, odznaczany przez komunę komuszym Krzyżem Zasługi . Pytany na podobnym spotkaniu o wysługiwanie się komunie w czasie stanu wojennego odpowiadał, że o to ciągle go pytają na spotkaniach. Tak odpowiedział, bo nie ma niczego innego do powiedzenia. Takich ludzi pod swe skrzydełka przygarnia p;artia z niebywale komediancką nazwą Prawo i Sprawiedliwość :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2018, o 14:16



Piotrowicz wtedy był ?

No to przegapiłem. :?
Nie masz czego żałować. To komuch, odznaczany przez komunę komuszym Krzyżem Zasługi . Pytany na podobnym spotkaniu o wysługiwanie się komunie w czasie stanu wojennego odpowiadał, że o to ciągle go pytają na spotkaniach. Tak odpowiedział, bo nie ma niczego innego do powiedzenia. Takich ludzi pod swe skrzydełka przygarnia p;artia z niebywale komediancką nazwą Prawo i Sprawiedliwość :lol: :lol: :lol:
Chciałem komucha o to samo zapytać ale pewnie bym został wyprowadzony z sali przez tomaszowskich radnych lub policję pisowska.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2018, o 22:10



Piotrowicz wtedy był ?

No to przegapiłem. :?
Nie masz czego żałować. To komuch, odznaczany przez komunę komuszym Krzyżem Zasługi . Pytany na podobnym spotkaniu o wysługiwanie się komunie w czasie stanu wojennego odpowiadał, że o to ciągle go pytają na spotkaniach. Tak odpowiedział, bo nie ma niczego innego do powiedzenia. Takich ludzi pod swe skrzydełka przygarnia p;artia z niebywale komediancką nazwą Prawo i Sprawiedliwość :lol: :lol: :lol:

Ja pdlę. Każdy kto odznaczony Krzyżem Zasługi to komuch :panzielony: Taki Piotr Fronczewski ma nawet Złoty Krzyż Zasługi. Krystyna Janda też.
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2018, o 18:24



Nie masz czego żałować. To komuch, odznaczany przez komunę komuszym Krzyżem Zasługi . Pytany na podobnym spotkaniu o wysługiwanie się komunie w czasie stanu wojennego odpowiadał, że o to ciągle go pytają na spotkaniach. Tak odpowiedział, bo nie ma niczego innego do powiedzenia. Takich ludzi pod swe skrzydełka przygarnia p;artia z niebywale komediancką nazwą Prawo i Sprawiedliwość :lol:

Ja pdlę. Każdy kto odznaczony Krzyżem Zasługi to komuch Taki Piotr Fronczewski ma nawet Złoty Krzyż Zasługi. Krystyna Janda też.
"W organach prokuratury PRL pracuje od października 1976 r. jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym" - czytamy w uzasadnieniu. - Wówczas, jak rozumiem pan prokurator Piotrowicz w uznaniu zasług dla władz stanu wojennego, swojej aktywności w czasie stanu wojennego otrzymuje ten medal - tłumaczy prof. Friszke.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 98334.html

Coś z tego dotarło do ciebie durniu zaślepiony miłością do partii komuchów Jasińskich, komuchów Berczyńskich, komuchów Kryżych i innych komuchów Piotrowiczów? :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”