Odkrycie w Łosińcu

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 31 maja 2018, o 19:18

Podczas prac renowacyjnych w kościele w Łosińcu odnaleziona została skrytka a w niej szaty liturgiczne prawosławne i wiele wiele innych artefaktów .Czy może ktoś z forumowiczów wie coś więcej ??
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2018, o 21:51

Oraz guzik od bielizny używanej przez niemieckich żołnierzy
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 07:04

Odkryto także litopis sporządzony w języku plemienia Zakierzonian
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 10:25

Podobno Sołtys był zdruzgotany wiadomością od kościelnego że odkryto drogę do Kunek :!: Zawsze myślał że ta droga prowadzi w las :!:
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 20:34

Kiedyś czytałem ,że ludzie tu odpisujący nie na temat to pustaki nie wierzyłem a jednak to prawda .
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 21:34

Jak się robi z prawosławnych szat liturgicznych wielkie odkrycie i sensację to co sie chce w zamian
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 21:53

Jak się robi z prawosławnych szat liturgicznych wielkie odkrycie i sensację to co sie chce w zamian
Rzetelnej logicznej odpowiedzi na zadane pytanie parafia rzymskokatolicka istnieje tam od 1919 roku, w latach 1875-1919 była prawosławna czy to nie jest ciekawe odkrycie znalezienie takich szat i innych przedmiotów wyznania prawosławnego .Ale do tego typu przemyśleń i spostrzeżeń trzeba mieć jeszcze mózg , a po odpowiedziach widać , że co niektórym go brakuje .
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:02

Jak się robi z prawosławnych szat liturgicznych wielkie odkrycie i sensację to co sie chce w zamian
Rzetelnej logicznej odpowiedzi na zadane pytanie parafia rzymskokatolicka istnieje tam od 1919 roku, w latach 1875-1919 była prawosławna czy to nie jest ciekawe odkrycie znalezienie takich szat i innych przedmiotów wyznania prawosławnego .Ale do tego typu przemyśleń i spostrzeżeń trzeba mieć jeszcze mózg , a po odpowiedziach widać , że co niektórym go brakuje .

I co z tego, że masz mózg skoro nie potrafisz z niego korzystać? Skoro była w latach 1875-1919 tam parafia prawosławna to co to za wielkie odkrycie? Sensacją byłoby tak odkrycie szat imama.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:06


Rzetelnej logicznej odpowiedzi na zadane pytanie parafia rzymskokatolicka istnieje tam od 1919 roku, w latach 1875-1919 była prawosławna czy to nie jest ciekawe odkrycie znalezienie takich szat i innych przedmiotów wyznania prawosławnego .Ale do tego typu przemyśleń i spostrzeżeń trzeba mieć jeszcze mózg , a po odpowiedziach widać , że co niektórym go brakuje .

I co z tego, że masz mózg skoro nie potrafisz z niego korzystać? Skoro była w latach 1875-1919 tam parafia prawosławna to co to za wielkie odkrycie? Sensacją byłoby tak odkrycie szat imama.
I tym wpisem pokazujesz jaki ty jesteś płytki aż żal patrzeć .
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:13




I co z tego, że masz mózg skoro nie potrafisz z niego korzystać? Skoro była w latach 1875-1919 tam parafia prawosławna to co to za wielkie odkrycie? Sensacją byłoby tak odkrycie szat imama.
I tym wpisem pokazujesz jaki ty jesteś płytki aż żal patrzeć .
Trochę logiki. Najpierw udowadniasz, że była tam parafia prawosławna a potem robisz sensację z odkrycia prawosławnych szat liturgicznych.

Obaj wiemy , że tobie chodzi o plemię Zakerzonian.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:19

Nie chodzi mi o jakieś tam plemię chodzi mi o szaty i inne artefakty minimum 99 letnie prawdopodobnie były tam ikony , krzyże , ślubne nakrycia głowy i chciał bym się czegoś więcej dowiedzieć . Chyba że gospodarzowi zależy o zachowaniu tego odkrycia w tajemnicy ???
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:23

Nie chodzi mi o jakieś tam plemię chodzi mi o szaty i inne artefakty minimum 99 letnie prawdopodobnie były tam ikony , krzyże , ślubne nakrycia głowy i chciał bym się czegoś więcej dowiedzieć . Chyba że gospodarzowi zależy o zachowaniu tego odkrycia w tajemnicy ???

No masz. Już po pierwszym zdaniu uwierzyłem tobie a potem jednak znowu powstaje pytanie o co tobie naprawdę chodzi. :roll: Po pierwsze czy "gospodarz" w ogóle pisze na tym forum? Dlaczego miał by coś ukrywać? Dla kogo odkrycie prawosławnych szat liturgicznych są w ogóle sensacją?
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:25

Nie chodzi mi o jakieś tam plemię chodzi mi o szaty i inne artefakty minimum 99 letnie prawdopodobnie były tam ikony , krzyże , ślubne nakrycia głowy i chciał bym się czegoś więcej dowiedzieć . Chyba że gospodarzowi zależy o zachowaniu tego odkrycia w tajemnicy ???

No masz. Już po pierwszym zdaniu uwierzyłem tobie a potem jednak znowu powstaje pytanie o co tobie naprawdę chodzi. :roll: Po pierwsze czy "gospodarz" w ogóle pisze na tym forum? Dlaczego miał by coś ukrywać? Dla kogo odkrycie prawosławnych szat liturgicznych są w ogóle sensacją?
Szaty może nie są odkryciem jak ty to nazywasz sensacyjnym ale już znalezienie ikon ma duży wymiar materialny np .
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:30




No masz. Już po pierwszym zdaniu uwierzyłem tobie a potem jednak znowu powstaje pytanie o co tobie naprawdę chodzi. :roll: Po pierwsze czy "gospodarz" w ogóle pisze na tym forum? Dlaczego miał by coś ukrywać? Dla kogo odkrycie prawosławnych szat liturgicznych są w ogóle sensacją?
Szaty może nie są odkryciem jak ty to nazywasz sensacyjnym ale już znalezienie ikon ma duży wymiar materialny np .
no jeśli ikony sprzed 90 a może i więcej lat to faktycznie jest coś. chyba powinien zgłosić do konserwatora zabytków. ciężko dyskutować o czymś o czym właściwie tylko ty wiesz. a skoro wiesz to powiadom odpowiednie władze.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2018, o 22:35



Szaty może nie są odkryciem jak ty to nazywasz sensacyjnym ale już znalezienie ikon ma duży wymiar materialny np .
no jeśli ikony sprzed 90 a może i więcej lat to faktycznie jest coś. chyba powinien zgłosić do konserwatora zabytków. ciężko dyskutować o czymś o czym właściwie tylko ty wiesz. a skoro wiesz to powiadom odpowiednie władze.
Nie jestem kapusiem !!!!! tylko grzecznie pytam .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”