Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 17:49

Rafał Ziemkiewicz słusznie zauważył, że jego przemówienie zostało zupełnie inaczej ukazane przez polskie i zagraniczne media. Jak dodał, z przekazu rodzimych dziennikarzy i z słów samego przeydenta Andrzeja Dudy wynika, że nic się nie stało, z kolei izraelska prasa relacjonowała to wystąpienie jako bardzo niekorzystne dla naszego kraju: Trzy główne gazety podały tekst przemówienia pana prezydenta Rivlina, w którym twierdzi on - i tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął - On wprost stwierdził, że to Polska jest odpowiedzialna za Holokaust, ponieważ (...) obozy nie mogłyby tu funkcjonować, gdyby nie spotkały się z życzliwością Polski....

Źródło: https://www.prawdaobiektywna.pl/media/z ... -4429.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 18:03

Izraelskie media inoformowały, że prezydent Izraela miał stwierdzić, że Polacy brali czynny udział w Holokauście, pomagając Niemcom. – Nie ma wątpliwości, że było wielu Polaków, którzy walczyli z nazistowskim reżimem, ale nie możemy zaprzeczyć, że Polska i Polacy mieli udział w eksterminacji – miał powiedzieć Reuven Rivlin. "Times of Israel" cytuje również inne słowa przywódca Izraela: – Polska pozwoliła na wprowadzenie przerażającej ludobójczej ideologii Hitlera i była świadkiem fali antysemityzmu wywołanej przez prawo, które właśnie wprowadzono – miał powiedzieć prezydent.

https://dorzeczy.pl/kraj/61679/Komunika ... olsce.html

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 18:58

mamy h....go prezydenta skoro pozwala sobie własnym podwórku , a potem obciera się i mówi że tak nie było . Tchórzliwy

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 20:45

Miał byc lepszy od tego w bulu i do orła bez korony w gwnie :roll:

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 20:53

Żydowski prezydent bił linijką po łapach, a Duda stał jak uczniak – skrót dla leniwych. W szampański nastrój wprawiają mnie wszystkie apele o zdrowy rozsądek, które z jednej strony są cenzurą prewencyjną, z drugiej podpierają się szantażem „szkodzisz Polsce, a z trzeciej, tej najśmieszniejszej, to po prostu wyraz bezsilności. Takie apele o rozsądek, żeby się powstrzymać, nie dać sprowokować, bo na to liczą nasi wrogowie, pojawiły się natychmiast po blamażu Andrzeja Dudy, który statystował prezydentowi Izraela o anonimowym nazwisku Reuven Riwlin. Dlaczego pozwoliłem sobie na tę małą złośliwość w poprzednim zdaniu, bo ona pokazuje skalę problemu.

Nazwisko Reuven Riwlin nikomu w Polsce nic nie mówi, nie jest to żaden wpływowy polityk, czy postać formatu światowego. Kompletnie anonimowa postać gdyby był to prezydent Mołdawii, spotkanie potoczyłoby się zupełnie inaczej, ale jak wiemy jest to prezydent Izraela, no i wszyscy widzieliśmy, co się stało. W polskich mediach trwa histeryczna analiza, czy Reuven Riwlin oskarżył Polskę o współudział w holokauście. Przytaczane są słowa, a właściwie tłumaczenia słów żydowskiego polityka, w których jedni widzą oskarżenie, inni nie. Typowa reakcja mentalnego niewolnika, tłumaczącego sobie, że pan nie jest taki zły. Pozostawmy te wygłupy interpretacyjne i przywołajmy fakty. Otóż fakty są takie, że na kilka dni prze rocznicą powstania w getcie, Reuven Riwlin mówił w Polsce do Polaków o złych Polakach, którzy zabijali Żydów i te słowa znajdziemy we wszystkich tłumaczeniach.

http://kontrowersje.net/po_yteczni_pols ... nicza_dola

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 21:02

Nie ma wątpliwości: niejaki Re’uwen Riwlin - popełnił przestępstwo określone art. 55a , ust. 1 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. I powinien być za to ścigany.

http://chart.neon24.pl/post/143265,wnos ... ta-izraela

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 15 kwie 2018, o 18:55

Polska leży i kwiczy, po prostu jest rozjechana, rozdeptana. Polska jest współsprawcą Holokaustu dla całego świata.

https://www.facebook.com/narodowcycom/v ... 862124015/

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 15 kwie 2018, o 19:22

Ulegamy złudzeniu, że cała Europa patrzy na to jak się układają nasze relacje z Ukrainą. W związku z tym są one bardzo, bardzo ważne. One są mało ważne. Europa ma to głęboko gdzieś! Niemcy tradycyjnie wspierają Ukrainę, ale głównie na zasadzie tego chruszczowowskiego jeża w gaciach. To znaczy jako siłę, która zarazem osłabia i Rosję i Polskę, co jest bardzo korzystne w niemieckiej geopolityce. Niemniej się tam specjalnie pokroić za Ukrainę nie dadzą

Dla nas Ukraina jest partnerem, dla Ukrainy Polska jest frajerem, po prostu. Ponieważ jeśli daje i nic za to nie wymaga, no to głupi by nie wziął w tej sytuacji. Polityka nie polega na tym, że się stara być miły dla kogoś, bo ten ktoś poczuje się zobowiązany i też będzie dla nas miły. Tylko jasno się pewne rzeczy obwarowuje. Owszem damy wam to i to ale mamy takie a takie życzenia. A jeżeli tych naszych życzeń nie spełnicie, to wam zrobimy przykrość

https://www.salon24.pl/u/konfederat1000 ... t-frajerem

Postępowanie rządów w Warszawie, która z tego tytułu powinna zmienić nazwę na „Parszawa”, nie zasługuje nawet na nazwanie go polityką. Bo polityka powinna mieć jakiś cel, tymczasem postępowanie to polega na żyrowaniu w ciemno wszystkiego, na co tylko wpadnie rząd w Kijowie. To jest kurewstwo, a nie polityka. Przynosi to oczywiście rezultaty opłakane, bo cwane ukraińskie rezuny znakomicie opanowały sztukę odcinania kuponów od prezentowania Ukrainy jako państwa specjalnej troski, któremu lepiej się nie sprzeciwiać, podobnie jak szurniętemu dziecku, bo nie wiadomo, czy nie zrobi albo sobie, albo komuś czegoś okropnego.

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4065

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 16 kwie 2018, o 11:35

Jak nie Komorowski kłaniający się w pas Putinowi, to Tusk jak zakochany smarkacz odczytujący życzenia Merkel, czy obecna nasza “dobra zmiana” nabożnie wpatrzona w poniżających Polaków przedstawicieli Izraela. Prześladuje nas jakiś pech, naszym elitom wyraźnie brakuje kręgosłupa i chyba tego fundamentalnego przecież przeświadczenia, że władza w państwie demokratycznym pochodzi od obywateli/wyborców, a nie od czynników zewnętrznych, międzynarodowych (wtedy jest to agentura).

Problem w tym, że III RP jest przedłużeniem PRL-u, a nie II RP. Wydaje się, że działa ciągle klątwa założycielskiego okrągłego stołu i dziś głodni i ambitni pretendenci gorliwie czekają, aż ukaże się łaskawa obca moc i pan rozda karty i mandaty ochoczym biesiadnikom.


PiS nie chce ostro odpowiedzieć na żydowskie ataki, obawiając się ewentualnych kłopotów w stosunkach z USA (systemy Patiot, stacjonowanie żołnierzy USA w Polsce) więc w najbliższych wyborach może stracić część elektoratu. Twardemu elektoratowi PiS coraz mniej podoba się miękkość ich partii w stosunku do żydowskich żądań.

Właśnie taki może być cel żydowskich ataków, oddzielić PiS od wyborców, przywrócić do władzy w Polsce partie i siły z którymi Żydzi o wiele łatwiej się dogadają w zabezpieczeniu swoich interesów. Przecież przed dojściem PiS-u do władzy przygotowano już ustawę sprzedającą polskie lasy, aby w ten sposób uzyskać środki na zapłacenie haraczu. Czy PiS zmężnieje, stanie w obronie polskich interesów, czy też padnie ofiarą własnej niemocy ?


http://prawy.pl/69522-czy-ofensywa-zydo ... od-wladzy/

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 16 kwie 2018, o 18:28

Jest czymś niepojętym, że najbardziej wyniszczony przez Niemców naród nie uzyskał dotąd żadnych reparacji wojennych, a ich brak, to woda na młyn dla kłamców i idiotów utożsamiających Polaków z nazistami, zarazem argument: „Polacy nie domagają się reparacji, bo przecież współpracowali z Niemcami”.

Niedługo później obejrzelibyśmy doskonałą mowę prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego, monumentalną i podniosłą, oddającą Polsce sprawiedliwość i należne miejsce w historii. Chcę wierzyć, że nie były to tylko słowa i że prezydent Stanów Zjednoczonych także wierzył w to, co mówił.

W kolejnej sekwencji filmu zobaczylibyśmy zyskujące (wreszcie!) na znaczeniu i randze obchody rocznicowe Rzezi Wołyńskiej z 11 lipca – i niech nikt nie opowiada nam głupot, że można zbudować cokolwiek dobrego na kłamstwie, więc dopóki Ukraińcy nie nazwą swoich zbrodni zbrodniami właśnie i dopóki katów będą uznawać za swoich bohaterów, dopóty nie może być mowy o jakiejkolwiek przyjaźni polsko – ukraińskiej, zaś brednie o rzekomym „ukraińskim buforze” dzielącym nas od agresywnych zapędów Putina są li tylko bredniami i niczym więcej – z Kaliningradu do Olsztyna można dotrzeć w dwie godziny, do Gdańska w niespełna trzy i w tym żaden rzekomy „ukraiński bufor” nie przeszkodzi.

http://dzienniknarodowy.pl/sumlinski-uk ... tora-trwa/

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 16 kwie 2018, o 22:24

Prezydent Andrzej Duda zdementował na Twitterze doniesienia anglojęzycznego izraelskiego portalu Times of Israel, dotyczące czwartkowego wystąpienia prezydenta Izraela Reuwena Riwlina w Polsce. Jednak podobne relacje o tym co rzucił w twarz polskiemu prezydentowi jego izraelski odpowiednik podają zgodnie także inne żydowskie media.

Dementi prezydenta padło w odpowiedzi na pytanie, które na Twitterze zadała prezydentowi korespondentka TVP w Brukseli Dominika Ćosić. „Panie Prezydencie, czy faktycznie prezydent Izraela powiedział te słowa?” – napisała dziennikarka, załączając link do czwartkowej publikacji Times of Israel.

http://nczas.com/2018/04/12/zenada-roku ... a-izraela/

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 18 kwie 2018, o 11:35

Natomiast prezydent Izraela zachował się butnie i jak pryncypał do swojego lennika wydał naszemu prezydentowi bezapelacyjne polecenie , "Pomimo wyjątkowej relacji w Polsce i narodu żydowskiego, który tutaj powstał, żądamy, aby Polska była odpowiedzialna za pełne badanie o Holokauście" - powiedział Riwlin. Gdyby nasz prezydent zachował się godnie, to powinien odpowiedzieć prezydentowi Izraela, że co my mamy robić, to jest nasza sprawa. Prezydent Izraela postępuje chwalebnie honorując i celebrując żydowskie ofiary Holokaustu a z nim też prezydent Duda. Nasz prezydent Duda powinien, w tym przypadku, wziąć przykład ze swego pryncypała i tak samo honorować i otaczać czcią polskie ofiary Polaków pomordowanych w genocidum artrox na Kresach. Ponadto zażądać od Żydów przeproszenia za to, że komuniści żydowscy mordowali polskich patriotów po II-ej w.ś.

W Izraelu ukazała się relacją z wizyty prezydenta Riwlina w Polsce. Według Times of Israel po spotkaniu z prezydentem Dudą Riwlin powiedział: "Nie ma wątpliwości, że wielu Polaków walczyło z nazistowskim reżimem, ale nie możemy zaprzeczyć faktowi, że Polska i Polacy pomagali w eksterminacji".

"Państwo polskie pozwoliło na wprowadzenie przerażającej ludobójczej ideologii (Adolfa) Hitlera i było świadkiem fali antysemityzmu wywołanej przez ustawę, którą właśnie przyjęliście" - zacytował Times of Israel prezydenta Izraela, odnosząc się do ustawy o IPN.

Również na stronie internetowej dziennika "Haarec" w relacji z konferencji wybito, że Riwlin oświadczył, iż "Polska i Polacy pomagali w eksterminacji" Żydów w czasie Holokaustu.

Prezydent Duda zaprzeczył tym rewelacjom jednak prezydent Izraela nie zdementował tych wiadomości.

Jak donoszą media w trakcie kampanii wyborczej w Izraelu kandydaci prześcigają się w „polakożerstwie” żeby zdobyć popularność. Jest też oczywistością że to Żydzi, gdzie tylko są a szczególnie w Stanach Zjednoczonych, szerzą propagandę o polskim antysemityzmie i że jesteśmy współsprawcami w Holokauście. Wasalny stosunek naszych władz do Izraela i Żydów powoduje, że Żydzi nami gardzą, traktują nas jak kraj im poddany.


http://www.prawica.net/10151

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 07:00

Na Wołyniu jest 2 tysiące "dołów śmierci" ze szczątkami wymordowanych Polaków. Tylko 180 tych miejsc zostało upamiętnionych. Skala niepamięci jest porażająca, bo władze ukraińskie nie chcą wydawać pozwoleń na stawianie w takich miejscach pomników czy krzyży. Nie zgadzają się też na ekshumacje. Przez dwadzieścia lat było ich zaledwie kilka. "Widok za każdym razem jest wstrząsający. Ślady na czaszkach po siekierach, młotach do uboju bydła, kołkach. Ogrom tej makabry, trwoga jaką ci ludzie musieli przeżywać, jak bardzo cierpieli ci, którzy nie umierali od razu… Trudno to pojąć."

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... awo/rshnfy


Od odbudowy pomnika UPA w Hruszowicach władze Ukrainy uzależniają dalsze prace ekshumacyjne, jakie na terenie tego kraju chce przeprowadzić IPN. Tak los upamiętniania polskich bohaterów uzależniony został od zgody na gloryfikowanie zbrodniczej organizacji.

- W Kijowie oczekują, że Polska doprowadzi do odbudowania pomnika UPA w Hruszowicach i ukarze winnych – powiedział „Rzeczpospolitej” wiceprezes IPN prof. Krzysztof Szwagrzyk. Takie żądania padły w czasie wizyty wicepremiera Piotra Glińskiego w Kijowie.

https://www.pch24.pl/ukraincy-szantazuj ... 688,i.html

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 21:01

Otrzymałem wprost taki przekaz, że Ukraińcy to są biali Azjaci i z nimi trzeba rozmawiać bardzo ostro. Oni co innego myślą, co innego robią, a jeszcze co innego mówią. Szanują tylko tego, kto patrzy na nich z pozycji siły

https://kresy.pl/wydarzenia/rzymkowski- ... tro-mocno/

Re: Tak daleko w poniewieraniu Polską jeszcze nikt się nie posunął ...

Postautor: Gość » 20 kwie 2018, o 12:04

A potem chóralnym krzykiem media pozostające w dyspozycji grandziarzy usiłowały wmówić ludziom, że zdroworozsądkowe twierdzenie, iż niemieckie obozy zagłady były równie "polskie" jak "żydowskie" to "naśmiewanie się z holocaustu". A potem, że porównanie eksperymentów Volkswagena z gazowaniem spalinami małp z podobnymi eksperymentami SS sprzed 80 lat, to "żartowanie sobie z holocaustu". Bardzo naprawdę starają się znaleźć cokolwiek, do czego by mi można ten antysemityzm przyczepić!

Pomijając już wszystko inne: jeśli dowodem szczególnego polskiego antysemityzmu, zwłaszcza w porównaniu z gwałconą codziennie przez wahabitów zachodnią Europą, ma być fakt, że żyje tu taki Ziemkiewicz, chodzi po ulicach, tłituje, i prezydent dotąd się od niego nie odciął - to "przedsiębiorstwu holocaust", jak nazwał nowojorskich szantażystów Norman Finkelstein, można naprawdę tylko współczuć, jak kiepskie kadry zdołał tu znaleźć dla realizowania swoich szemranych interesów.Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiew ... ign=chrome


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”