Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: oho » 22 cze 2018, o 23:27

A czy ktoś może mi powiedzieć co było na sesji,czy to prawda że Pani wójt nie dostała absolutorium
Tajne przez poufne- telefon do przyjaciela nowo rządzącej w gminie partii i dowiesz się czy tak i dlaczego!
Na górę

Postautor: jork » 23 cze 2018, o 11:34

TYLKO WSPÓŁCZUĆ GMINA KWITNIE A TU NIE BO NIE GDZIE JAKIEŚ ARGUMENTY. CHORE
Na górę

Postautor: alaka » 23 cze 2018, o 11:38

Uchwała w sprawie absolutorium nie została podjęta, było 7 głosów za i 7 głosów przeciw. Radni totalnej opozycji nie potrafili wytłumaczyć się ze swoich decyzji. Najpierw poparli wniosek o udzieleniu absolutorium w komisji rewizyjnej, a później głosowali przeciw. Przez takie działanie gmina może nie uzyskać pieniędzy zewnętrznych, bo obniża to jej wiarygodność.
Na górę

Postautor: kotka » 23 cze 2018, o 11:45

Radni z listy KW Prawo i Sprawiedliwość: M.Witkowski, M. Woś, A Korzeń głosowali za udzieleniem absolutorium.
Na górę

Postautor: oho » 23 cze 2018, o 11:50

Uchwała w sprawie absolutorium nie została podjęta, było 7 głosów za i 7 głosów przeciw. Radni totalnej opozycji nie potrafili wytłumaczyć się ze swoich decyzji. Najpierw poparli wniosek o udzieleniu absolutorium w komisji rewizyjnej, a później głosowali przeciw. Przez takie działanie gmina może nie uzyskać pieniędzy zewnętrznych, bo obniża to jej wiarygodność.
Rozkaz z przyszedł z ,,góry" tylko góra zapomniała im podać argumentów albo podała a oni tacy uważni słuchacze,że zapomnieli. :lol: :oops:
Na górę

Postautor: kotek1 » 23 cze 2018, o 11:52

Również za udzieleniem absolutorium głosowali radni: A. Suski, M. Bryk, B. Kobielarz, K. Ziobrowski.
Dziękujemy za pracę, rozwój gminy i wsparcie dla Pani Wójt.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 21:21

Pani Wójt powinna zostać na kolejne 4 lata
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 22:40

Za pięć miesięcy w radzie nie będzie pajaców bo wyborcy patrzą na ręce i nie zagłosują na tych co dobro gminy maja gdzieś. Trzy razy tak dla tych co byli za udzieleniem absolutorium. Brawo panie i panowie za to że macie poczucie wartości a nie polityczne gierki w piaskownicy.
Na górę

Postautor: oho » 24 cze 2018, o 20:58

Za pięć miesięcy w radzie nie będzie pajaców bo wyborcy patrzą na ręce i nie zagłosują na tych co dobro gminy maja gdzieś. Trzy razy tak dla tych co byli za udzieleniem absolutorium. Brawo panie i panowie za to że macie poczucie wartości a nie polityczne gierki w piaskownicy.
Tam jest jedno zepsute ziarno !!! :cry: Po co usuwać wszystkich???
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 22:00

weź się do roboty a nie obrażaj zwierząt, jeleń jest inteligentnym zwierzęciem tylko nie wiem czy to zrozumiesz.Specjalnie sprawdziłem dzisiaj te burty i o ile tak ma wyglądać rządzenie jak to sprzątanie gdzie od trzech lat zalegają te same śmieci to radzę się zastanowić wyborcom
A w niedzielę do komunii - co z sumieniem - partia cię obroni i wykupi?
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 22:35

Za pięć miesięcy w radzie nie będzie pajaców bo wyborcy patrzą na ręce i nie zagłosują na tych co dobro gminy maja gdzieś. Trzy razy tak dla tych co byli za udzieleniem absolutorium. Brawo panie i panowie za to że macie poczucie wartości a nie polityczne gierki w piaskownicy.
Tam jest jedno zepsute ziarno !!! :cry: Po co usuwać wszystkich???
Nie jedno nie dwa a siedem nieuku :lol:mierny, bierny...niewierny
Na górę

Postautor: jkar » 25 cze 2018, o 20:06

a co ma wspólnego komunia św. z niegospodarną władza, tak ciężko posprzątać, już dawno byłoby po temacie gdyby Wójtowa chciała wygrać drugą turę a nie słuchała doradców.Miałem wrażenie że się uczy ale myliłem się widzę że wynik jest przesądzony szkoda bo dobrze się zapowiadała. Czasem woda sodowa uderzy do głowy i nic na to nie poradzisz
Na górę

Postautor: zamo » 25 cze 2018, o 22:27

Pani Wójt jest lepiej zarządza od burmistrza Żukowskiego. Nie wzięła ani grosza kredytu i robi robotę w całej gminie. I jeszcze mamy gdzie pójść potańcować. I solary też załatwiła.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 07:51

a co ma wspólnego komunia św. z niegospodarną władza, tak ciężko posprzątać, już dawno byłoby po temacie gdyby Wójtowa chciała wygrać drugą turę a nie słuchała doradców.Miałem wrażenie że się uczy ale myliłem się widzę że wynik jest przesądzony szkoda bo dobrze się zapowiadała. Czasem woda sodowa uderzy do głowy i nic na to nie poradzisz
Człowieku z choinki spadłeś. Nasrać jest komu a posprzątać nie. Władza ma sprzątać rowy :lol: :lol: :lol: mierny bierny człeku :oops:
Na górę

Postautor: jkar » 26 cze 2018, o 08:14

najbardziej boli prawda stąd te obelgi ludzi których nie stać na argumenty.Dobrze jest brać podatki od rolników którzy mają pola przy tych rowach a może mylę się i rolnicy płacą do powiatu podatki. Dobry gospodarz powinien nie tylko brać ale także dbać o gminę a nie tylko lansować się na imprezach, wydaje mi się że nieuchronny jest powrót za ladę dla własnego i gminy dobra
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”