Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: darek12 » 2 gru 2018, o 20:31

Ja jestem za. Działamy. Niech go odwołają. Pierwsza sprawa to, że pobierał wynagrodzenie za pracę w szkole a faktycznie nie było go w pracy, bo był na sesji rady powiatu, co jest nagrane. A radnym przecież już nie jest. Takie zachowanie to złodziejstwo i są na to paragrafy w kodeksie karnym.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2018, o 22:30

To opuszczenie miejsca pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 07:32

Ja jestem za. Działamy. Niech go odwołają. Pierwsza sprawa to, że pobierał wynagrodzenie za pracę w szkole a faktycznie nie było go w pracy, bo był na sesji rady powiatu, co jest nagrane. A radnym przecież już nie jest. Takie zachowanie to złodziejstwo i są na to paragrafy w kodeksie karnym.
Hej czy ty wiesz kto go zatrudnia 8) :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 08:12

To teraz członkowie komisji będą ciągani po sądach? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 09:16

Proponuję zebrać podpisy o odwołanie jegomoscia W. Pitury z funkcji dyrektora szkoły z uwagi na brak zainteresowania "kierowaną" jednostką i losem uczniów i nauczycieli. List z podpisami w tej sprawie wyślemy do ministerstwa edukacji narodowej. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem tak należy zrobić. Mnie już ten gość wnerwił.
Bo zakłada Stowarzyszenie i wsadził swojego Przewodniczącego Rady tak dużą przewagą głosów!!! Nawet sciema z prawnikiem gminnym nie wyszła "Gól wam ruszył" 😂😂😂bo całe g... możecie jedynie pisac głupoty i obrażać
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 09:24

A w komisjach nie było przedstawicieli partii która desygnowała W.P. na wójta? Dlaczego na bieżąco nie reagowali na jakieś nieprawidłowości? Łącznie z powiadomieniem biura wyborczego w Zamościu?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 09:32

Wszelkie nieprawidłowości są spisane w protokołach.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 09:36

Wszelkie nieprawidłowości są spisane w protokołach.
A jeśli tak to inna bajka.Niech sąd rozstrzyga. Tyle, że wynik "pozytywny" oznacza przeprowadzenie ponownie drugiej tury wyborów?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 09:38

Staraniem Marzeny Czubaj-Gancarz powstanie piekna świetlica w Szarowoli. Wizualizacje znajdziecie na stronie:

http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... ja=artykul
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 09:47

Wszelkie nieprawidłowości są spisane w protokołach.
A jeśli tak to inna bajka.Niech sąd rozstrzyga. Tyle, że wynik "pozytywny" oznacza przeprowadzenie ponownie drugiej tury wyborów?
będzie druga tura powtórzona? :shock:
Na górę

Postautor: krysia1 » 3 gru 2018, o 11:59

Ja byłam w komisji i pracowaliśmy rzetelnie. W. Pitura pomówił mnie i pozostałych mieszkańców gminy pracujących w komisjach. Tego tak nie zostawimy. To co napisał do sądu nie miało potwierdzenia w rzeczywistosci. I za to ten pan musi ponieść konsekwencje. I PONIESIE.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 12:12

Ja byłam w komisji i pracowaliśmy rzetelnie. W. Pitura pomówił mnie i pozostałych mieszkańców gminy pracujących w komisjach. Tego tak nie zostawimy. To co napisał do sądu nie miało potwierdzenia w rzeczywistosci. I za to ten pan musi ponieść konsekwencje. I PONIESIE.
Pod warunkiem, że sąd w Zamościu nie przyzna mu racji.
Na górę

Postautor: karool » 3 gru 2018, o 12:24

Mam jedną uwagę. Pana Babiarza na radnego wybrali wyborcy, a na Przewodniczacego Rady Gminy - wybrali radni. Pan pitura nic do tego nie ma, bo jest mieszkańcem miasta i nikogo na nic nie wsadził. (sam sie nigdzie się nie dostał). Po drugie - niech pan pitura zajmie się szkołą, uczniami i nauczycielami. Głos mieszkańców jest ważny i pycha przemawia przez tego co twierdzi, że nic nie mozna zrobić w tej sprawie. Można drogi kolego i to bardzo wiele. I będziemy działać. Dość tej pychy.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 21:25

Takie koszty poniesione i przegrana, to trzeba coś robić.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2018, o 16:32

A jakie koszty ewentualnego ponownego głosowania
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”