Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: zoja » 14 paź 2018, o 21:10

Najlepszą szkołą w mieście jest szkoła prowadzona przez p. Kodymowskiego, pana Pitury jest na końcu.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 21:13

Moja córka chodzi do szkoły w mieście której dyrektorem jest p. W.Pitura. Szkoła ma słabe wyniki w nauczaniu, jest wszędzie brudno a pan Pitura zamiast zająć się szkołą, to go ciągle nie ma.
To co ta córcia taka tempa że nie pociągnęła wyników szkoły?
Na górę

Postautor: zoja » 14 paź 2018, o 21:19

Zaczynasz obrażac ludzi. A ja wyraziłam jedynie swoje zdanie o szkole prowadzonej przez pana Piturę.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 21:33

Pan Pitura mieszka w mieście Tomaszowie Lubelskim w bloku. A startuje w wyborach do gminy.
O dobrze że przypomniales "sasiedzie pitury" bo już zdążyliśmy zapomnieć gdzie ten pitura się podziewa. To po jakiego czorta on tak na tej Szarowoli w sadzie siedzi?
Jak go wybiorą to wlezie z sadu.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 21:44

Zaczynasz obrażac ludzi. A ja wyraziłam jedynie swoje zdanie o szkole prowadzonej przez pana Piturę.
Ta ty nawet córki nie masz :lol: Jakby tak źle było to dawno byś już corcie przeniósł :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 21:49

Szarowolak jak wygra to zobaczycie jak Gmina się rozbuja. To jest b. Pracowity naród. Polecam głosować na P. PITURE
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 21:50

Najlepszą szkołą w mieście jest szkoła prowadzona przez p. Kodymowskiego, pana Pitury jest na końcu.
Taaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: antos » 14 paź 2018, o 22:00

Pan Pitura mieszka w mieście Tomaszowie Lubelskim więc jest Tomaszowiakiem a nie Szarowolakiem. A co do pracowitości, to swiadczy o niej kierowana przez niego szkoła - ostatnie miejsce w mieście. Dla porównania gmina Tomaszów jest na 7 miejscu w Polsce.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:02

Pan Pitura mieszka w mieście Tomaszowie Lubelskim więc jest Tomaszowiakiem a nie Szarowolakiem. A co do pracowitości, to swiadczy o niej kierowana przez niego szkoła - ostatnie miejsce w mieście. Dla porównania gmina Tomaszów jest na 7 miejscu w Polsce.
A była na 6stym?
Na górę

Postautor: antos » 14 paź 2018, o 22:05

Zdobyła tytuł: Gmina na 6
a pan Pitura jakie ma osiągniecia?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:08

Zdobyła tytuł: Gmina na 6
a pan Pitura jakie ma osiągniecia?
Ma tytuł KANDYDAT NA WÓjTa NA 6
Na górę

Postautor: antos » 14 paź 2018, o 22:10

Czyli pan Pitura osiągnięć na ma żadnych.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:11

I w bloku mieszka a pasowało by coś swojego...
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:13

I w bloku mieszka a pasowało by coś swojego...
Pewno od Wojtowej kupi bo ona sprzedaje
Na górę

Postautor: antos » 14 paź 2018, o 22:16

Bardzo trafne spostrzeżenie. Mieszka w bloku bo lubi miejskie wygodne życie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”