Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: annnna » 1 sie 2018, o 18:48

Uważajcie na wpisy jkara bo to jakiś prowokator i kłamca. Pani Wójt ma wyższe wykształcenie i to kierunkowe, podobnie jak jej współpracownicy. Sami zobaczcie:
http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... &subsub=12
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2018, o 21:10

Straszenie kodeksem karnym to trochę denne jest. Złożyliście doniesienie z art.212? Mi tam Pani Marzena pasuje ale takie chwyty wprawiają mnie w zażenowanie
Na górę

Postautor: goliat » 1 sie 2018, o 21:30

Masz rację, że jest denne. W końcu internet jest wolny. Ale są pewne granice, których przekraczać nie wolno. Nie można kogoś tak oczerniać.
Na górę

Postautor: adriana » 1 sie 2018, o 21:35

Nikt nic nie składał. Respektujemy prawa internetu. Ale ma nauczkę.
Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 15:40

Uważajcie na wpisy jkara bo to jakiś prowokator i kłamca. Pani Wójt ma wyższe wykształcenie i to kierunkowe, podobnie jak jej współpracownicy. Sami zobaczcie:
http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... &subsub=12
A ten prowokator pisał że pani wójt nie ma matury. Jakby to odemnie zależało to prokurator miałby co robić :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 16:57

Uważajcie na wpisy jkara bo to jakiś prowokator i kłamca. Pani Wójt ma wyższe wykształcenie i to kierunkowe, podobnie jak jej współpracownicy. Sami zobaczcie:
http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... &subsub=12
A ten prowokator pisał że pani wójt nie ma matury. Jakby to odemnie zależało to prokurator miałby co robić :oops:
Też po studiach ? Nie "odemnie" tylko ode mnie. Szkoła i wykształcenie o niczym nie świadczy etc.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 17:19

Spacja nie weszła a ten już robi aferę. Już ci pisałem że polonista nie będzie wójtem (przez następne 4 lata)
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 17:30

Masz mało wiedzy w każdym temacie. Przed " że " zawsze stawiamy przecinek a kadencja przyszłego wójta będzie trwać 5 lat. HA ha ha :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 21:52

Masz mało wiedzy w każdym temacie. Przed " że " zawsze stawiamy przecinek a kadencja przyszłego wójta będzie trwać 5 lat. HA ha ha :lol:
A po każdym ha nie powinien być przecinek? :P Dajcie spokój ludzie. W pisaniu na forum nie chodzi o zasady ortografii tylko o sedno tematu. Akurat w tym przypadku kto kandyduje na wójta.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2018, o 21:32

Masz mało wiedzy w każdym temacie. Przed " że " zawsze stawiamy przecinek a kadencja przyszłego wójta będzie trwać 5 lat. HA ha ha :lol:
A po każdym ha nie powinien być przecinek? :P Dajcie spokój ludzie. W pisaniu na forum nie chodzi o zasady ortografii tylko o sedno tematu. Akurat w tym przypadku kto kandyduje na wójta.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 07:48

Kiedy ogłoszą termin wyborów i poznamy kandydatów
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 21:43

Szkoda,,,,,,,,,,,,, że jkar zanim zaświecił zgasł.
Na górę

Postautor: ikar » 10 sie 2018, o 15:30

Szkoda,,,,,,,,,,,,, że jkar zanim zaświecił zgasł.
Teraz jestem na pielgrzymce. Wracam 16 sierpnia. Myślę że Bóg mi wybaczy pomówienia dotyczące innych osób.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 12:45

Jeśli to nie kpina, a skrucha, to na pewno.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 19:07

Pietia będzie kandydował?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”