Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 09:08

Masz rację. Przyjdzie niezależny który nie da da sobie w kaszę dmuchać. Skończy jak poprzedniczka. Bez poparcia. Grupa która wspiera chce potem pociągac za sznurki.Tego nie zmienisz.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 09:14

NIE będę głosowała na wójt Marzenę Czubaj Gancarz !!! :arrow: Głosowałam na nią w 2014 ale jestem bardzo zawiedziona... Mijająca kadencja obecnej wójt, gdy idzie o relacje z mieszkańcami nasze Gminy, upłynęła pod znakiem CHAMSTWA, PRYMITYWIZMU i PROSTACTWA !!! P.s. A swoją drogą jaki jest sens głosować na osobę, której władza w Gminie jest fikcyjna ? Każdy kto jest nieco zorientowany w funkcjonowaniu obecnego UG Tomaszów Lub. wie ,że sznureczkami władzy pociąga zupełnie kto inny... Podpisywanie dokumentów to zbyt mało by być wójt... :?:
A Ty uważasz że Pitura będzie rządził sam??? Przecież on sam nie wystąpił na żadnym spotkaniu przedwyborczym.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 09:17

Ludziska nie dajcie" Spisic gminy "
Gmina powinna być samorzadoaw a nie partyjna.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 10:09

NIE będę głosowała na wójt Marzenę Czubaj Gancarz !!! :arrow: Głosowałam na nią w 2014 ale jestem bardzo zawiedziona... Mijająca kadencja obecnej wójt, gdy idzie o relacje z mieszkańcami nasze Gminy, upłynęła pod znakiem CHAMSTWA, PRYMITYWIZMU i PROSTACTWA !!! P.s. A swoją drogą jaki jest sens głosować na osobę, której władza w Gminie jest fikcyjna ? Każdy kto jest nieco zorientowany w funkcjonowaniu obecnego UG Tomaszów Lub. wie ,że sznureczkami władzy pociąga zupełnie kto inny... Podpisywanie dokumentów to zbyt mało by być wójt... :?:
A Ty uważasz że Pitura będzie rządził sam??? Przecież on sam nie wystąpił na żadnym spotkaniu przedwyborczym.
Spotkań przedwyborczych nie było!!! Ponoć świetlice pozamykaliscie zeby konkurecji nie dopuścić. Przypomona mi to rosyjskie metody pracy
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 12:46

Pitura nie ogarnie? Mało czasu, jemu trzeba napisać co ma mówić!
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 13:55

NIE będę głosowała na wójt Marzenę Czubaj Gancarz !!! :arrow: Głosowałam na nią w 2014 ale jestem bardzo zawiedziona... Mijająca kadencja obecnej wójt, gdy idzie o relacje z mieszkańcami nasze Gminy, upłynęła pod znakiem CHAMSTWA, PRYMITYWIZMU i PROSTACTWA !!! P.s. A swoją drogą jaki jest sens głosować na osobę, której władza w Gminie jest fikcyjna ? Każdy kto jest nieco zorientowany w funkcjonowaniu obecnego UG Tomaszów Lub. wie ,że sznureczkami władzy pociąga zupełnie kto inny... Podpisywanie dokumentów to zbyt mało by być wójt... :?:
To co, niech podpisuje. Jak ma mądrych ludzi od pozyskiwania środków, itp, to dobrze. Następni mogą nie być tacy mądrzy i co wójt podpisze?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 15:14

Pitura nie ogarnie? Mało czasu, jemu trzeba napisać co ma mówić!
A kto mu napisze 8) :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Laszc » 18 paź 2018, o 19:11

Cała prawa strona Łaszczowki jest za P. Pitura czekaliśmy na drogę i nic. Natomiast prawa to sama rodzina obecnej władzy
[
Pozdrawiam sąsiadów , coś chcesz od głównej ulicy w laszczowce ? Asfalt masz, może autostradę ?
Na górę

Postautor: stan59 » 18 paź 2018, o 19:50

Witek ze szkołą sobie nie radzisz bo wsadzili cię na stołek a z gminą sobie poradzisz sterowany z tyłu i wiadomo przez kogo.Oj Boluś cienki jesteś :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:18

Witek ze szkołą sobie nie radzisz bo wsadzili cię na stołek a z gminą sobie poradzisz sterowany z tyłu i wiadomo przez kogo.Oj Boluś cienki jesteś :lol: :lol:
Oj żebyście Wy sobie tak radzili z Gminą jak Pitura sibie nie radzi ze szkołą to MOŻE CHOCIAŻ ŚWIETLICE LUDZIOM BYŚCIE POOTWIERALI ZA ICH PIENIĄDZE POSTAWIONE
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:51

Witek ze szkołą sobie nie radzisz bo wsadzili cię na stołek a z gminą sobie poradzisz sterowany z tyłu i wiadomo przez kogo.Oj Boluś cienki jesteś :lol: :lol:
Nie zmieniać tematu Szykować się do debaty:-)
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:51

A jak sobie p. Pitura ze szkołą poradził, bo ja ciekawy jestem?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:54

A jak sobie p. Pitura ze szkołą poradził, bo ja ciekawy jestem?
No. Pierwsze pytanie będzie dlaczego PIS popierał 4 lata temu Gancarz i dlaczego wtedy nic nie przeszkadzało w kandydatce. I dlaczego PIS przestał popierać
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 21:59

A jak sobie p. Pitura ze szkołą poradził, bo ja ciekawy jestem?
No. Pierwsze pytanie będzie dlaczego PIS popierał 4 lata temu Gancarz i dlaczego wtedy nic nie przeszkadzało w kandydatce. I dlaczego PIS przestał popierać
A moze ktos sie przytulil do "zielonego liscia"
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 22:01

A jak sobie p. Pitura ze szkołą poradził, bo ja ciekawy jestem?
No. Pierwsze pytanie będzie dlaczego PIS popierał 4 lata temu Gancarz i dlaczego wtedy nic nie przeszkadzało w kandydatce. I dlaczego PIS przestał popierać
a może ktoś chciał za mocno pociągać za sznurki? bo zielony liść to W. popierał 4 lata temu :P
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”