Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:19

A ty krowy podoil? Znając życie na wsi :-) to masz jeszcze obrzadek do zrobienia
Na górę

Postautor: antos » 14 paź 2018, o 22:23

Ja nie kandyduje z miasta na wieś. Nie udaję osoby którą nie jestem.
Pan Pitura udaje osobę którą nie jest.
Na górę

Postautor: lombert » 14 paź 2018, o 22:28

Pan Pitura udaje osobę którą nie jest. Przykład: Zrobił sobie zdjęcie w ulotce wyborczej w mundurze strażackim a nie uczetniczył w żadnej akcji jednostki OSP.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:30

Idzcie spać chłopscy politycy. Jedno mnie dziwi że tak prężna chłopska partia nie wystawia swojego kandydata - wstyd PSL oj wielki wstyd. Kto teraz pomoże rolnikom. ,,Człowiek już nie będzie najważniejszy,, :oops: :panzielony: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:30

Oj tam, oj tam wszystkie chwyty dozwolone...
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:37

Pan Pitura udaje osobę którą nie jest. Przykład: Zrobił sobie zdjęcie w ulotce wyborczej w mundurze strażackim a nie uczetniczył w żadnej akcji jednostki OSP.
Nic nie udaje zawsze jest sobą, nie zmienicie tego żadnym pomówieniem niestety :lol: polecam obejrzeć przed snem :lol: https://www.youtube.com/watch?v=J1yyhMG ... ture=share
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:40

Idzcie spać chłopscy politycy. Jedno mnie dziwi że tak prężna chłopska partia nie wystawia swojego kandydata - wstyd PSL oj wielki wstyd. Kto teraz pomoże rolnikom. ,,Człowiek już nie będzie najważniejszy,, :oops: :panzielony: :lol:
a ty taki bardziej miastowy .....????????
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:42

Pan Pitura udaje osobę którą nie jest. Przykład: Zrobił sobie zdjęcie w ulotce wyborczej w mundurze strażackim a nie uczetniczył w żadnej akcji jednostki OSP.
Nic nie udaje zawsze jest sobą, nie zmienicie tego żadnym pomówieniem niestety :lol: polecam obejrzeć przed snem :lol: https://www.youtube.com/watch?v=J1yyhMG ... ture=share
Dobre :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 22:45

Dajcie już człowiekowi spokój
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 00:21

Stanowcze NIE dla pani Gancarz!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 07:27

Stanowcze NIE dla pani Gancarz!!!
Stanowcze nie dla pieniaczy do których żadne argumenty nie przemawiaja, i mówią nie bo nie. Z wami to Witek IV RP jakby wygrał :?: :?: :?: nie zbuduje :oops: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 09:30

Witek i pisowska hołota w gminie nie zmienią nic na lepsze. Porównajcie sobie radę miasta. Pis się wylewa z niej na boki i co? Zaścianek był, zaścianek zostanie. A chcecie wiedzieć ile kosztują Was podatników pisowskie banery?? Ciekawy rachunek może być
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 10:13

Stanowcze NIE dla Witusia!
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 10:45

Stanowcze NIE dla Gancarz Czubaj!!!
Na górę

Postautor: Pituraaa » 15 paź 2018, o 10:50

NIE DLA PITURY !!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”