Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 23:00

Pietia będzie kandydował?
Jaki Pietia :?:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 21:57

Pietia Car I z komitetu wyborczego Pietia18
Na górę


Postautor: Gość » 25 sie 2018, o 21:44

No i powodzenia :P
Na górę

Postautor: XXL » 29 sie 2018, o 07:33

To się teraz piwo będzie lało strumieniami. I dalej jakiś kandydat z importu :lol: :lol: :lol: .
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2018, o 07:47

To się teraz piwo będzie lało strumieniami. I dalej jakiś kandydat z importu :lol: :lol: :lol: .
A ja wolę kiełbasę :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2018, o 12:15

Kiełbasa będzie. Od każdego kandydata. Tylko która lepsza
Na górę

Postautor: Gosc889 » 17 wrz 2018, o 08:51

Mamy dobrego Wojta panią Marzenę Czubaj-Gancarz. Wykonała inwestycje za ponad 28 milionów złotych, nie biorąc ani złotówki kredytu i spłaciła kredyt zaciągniety przez poprzednika. W planach jest utworzenie miejsc pracy dla mieszkańców gminy tomaszów lubelski. Polskie media interesują się panią Marzeną Czubaj - Gancarz i jej dokonaniami, bo jest to sukces na skalę ogolnokrajową.
Zainteresowanych odsyłam na stronę

https://wnet.fm/broadcast/malgorzata-go ... 2018-roku/
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 09:34

Mamy dobrego Wojta panią Marzenę Czubaj-Gancarz. Wykonała inwestycje za ponad 28 milionów złotych, nie biorąc ani złotówki kredytu i spłaciła kredyt zaciągniety przez poprzednika. W planach jest utworzenie miejsc pracy dla mieszkańców gminy tomaszów lubelski. Polskie media interesują się panią Marzeną Czubaj - Gancarz i jej dokonaniami, bo jest to sukces na skalę ogolnokrajową.
Zainteresowanych odsyłam na stronę

https://wnet.fm/broadcast/malgorzata-go ... 2018-roku/
Ktoś, kiedyś powiedział tak '"Pnąc się po szczeblach kariery pamiętaj o tych, których mijasz,bo gdy będziesz spadał oni będą w tym samym miejscu i albo cie złapią albo pozwolą spaść i jeszcze wdepczą w ziemię "--inwestycje to nie wszystko
Na górę

Postautor: Gosc112 » 17 wrz 2018, o 10:07

Fajnie, dzięki inwestycjom gminy wzrosną ceny naszych nieruchomości. W końcu nam ktoś dał. Tak trzymać pani Marzeno. Będziemy głosować na Panią.
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 10:24

Fajnie, dzięki inwestycjom gminy wzrosną ceny naszych nieruchomości. W końcu nam ktoś dał. Tak trzymać pani Marzeno. Będziemy głosować na Panią.
Proszę tylko pamiętać o pisiorach rozdających kiełbasę wyborczą. Dostają kasę z subwencji partyjnej i mają za co szaleć. Myślę jednak, że ludzie ocenią fachowość co niektórych partyjniaków
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 13:55

Fajnie, dzięki inwestycjom gminy wzrosną ceny naszych nieruchomości. W końcu nam ktoś dał. Tak trzymać pani Marzeno. Będziemy głosować na Panią.
Proszę tylko pamiętać o pisiorach rozdających kiełbasę wyborczą. Dostają kasę z subwencji partyjnej i mają za co szaleć. Myślę jednak, że ludzie ocenią fachowość co niektórych partyjniaków
Nawet Razem które nie weszło do parlamentu kase dostaje
Na górę

Postautor: rammi » 18 wrz 2018, o 13:31

dwie kadencje powinien każdy mieć. Co mozna ocenic po jednej?
Na górę

Postautor: gosc876 » 18 wrz 2018, o 19:16

Naprawdę ciekawe rozmowy. To, że media interesują się naszą gminą to bardzo dobrze. Tak trzymać pani Marzeno. Dobra robota Pani Wójt. Gorąco polecam wysluchanie audycji radiowej: tu znajdziecie link:

https://wnet.fm/broadcast/malgorzata-go ... 2018-roku/
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 16:22

Większej obłudy to ja nie słyszałam. Dlaczego pani wójt nie wspomniała o tym, że PIS cofnął jej oficjalne poparcie. Niby bezpartyjna ale koniczynę lubi :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”