Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Jeremiah » 13 lip 2018, o 08:53

Po co zmieniąc jak coś dobrze funkcjonuje?
Na górę

Postautor: gosc2525 » 13 lip 2018, o 19:05

Po co zmieniąc jak coś dobrze funkcjonuje?
No nie wiem czy tak dobrze ? a moze być jeszcze lepiej ...
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2018, o 19:17

Lepiej jak było. A czy może byc lepiej . Nie wiem. Pierwsza kadencja i tak jest na rozruch. Po co teraz zmieniac jak coś dobrego się dzieje?
Na górę

Postautor: gosc2555 » 13 lip 2018, o 22:10

Lepiej jak było. A czy może byc lepiej . Nie wiem. Pierwsza kadencja i tak jest na rozruch. Po co teraz zmieniac jak coś dobrego się dzieje?
Zazwyczaj teraz wszystko sie robi pod wybory ,a potem juz moze byc tylko normalka i nic nazwyczajnego.moze ty masz w tym jakis interes/ ? pozdrawiam
Na górę

Postautor: derter » 13 lip 2018, o 22:14

Jest wsród niektórych potężna złość bo urwało się zlodziejstwo. Dlatego jest tak duży atak na obecną panią wójt. Ale i ten atak zostanie odparty.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2018, o 23:48

Lepiej jak było. A czy może byc lepiej . Nie wiem. Pierwsza kadencja i tak jest na rozruch. Po co teraz zmieniac jak coś dobrego się dzieje?
Zazwyczaj teraz wszystko sie robi pod wybory ,a potem juz moze byc tylko normalka i nic nazwyczajnego.moze ty masz w tym jakis interes/ ? pozdrawiam

Ta. Oczywiście. Bo po prostu nie mogę być zadowolony z pracy obecnego wójta a raczej wójtowej. Na tle poprzednika wypada bardzo dobrze. A może ty masz jakiś interes żeby zmienić obecną władzę? Ktoś może obiecał tobie jakąs fuchę?

Widzisz jak to jest jak się myśli takimi kategoriami?
Na górę

Postautor: gosc2525 » 14 lip 2018, o 03:15



Zazwyczaj teraz wszystko sie robi pod wybory ,a potem juz moze byc tylko normalka i nic nazwyczajnego.moze ty masz w tym jakis interes/ ? pozdrawiam

Ta. Oczywiście. Bo po prostu nie mogę być zadowolony z pracy obecnego wójta a raczej wójtowej. Na tle poprzednika wypada bardzo dobrze. A może ty masz jakiś interes żeby zmienić obecną władzę? Ktoś może obiecał tobie jakąs fuchę?

Widzisz jak to jest jak się myśli takimi kategoriami?

Nikt mi nic nie obiecał ,tylko trzeba zawsze dązyc aby było lepiej.
Na górę

Postautor: XXL » 14 lip 2018, o 10:02

A co masz do zarzucenia obecnej władzy że robi się wszędzie a nie jak kiedyś tylko wybranych miejscowościach
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2018, o 16:10




Ta. Oczywiście. Bo po prostu nie mogę być zadowolony z pracy obecnego wójta a raczej wójtowej. Na tle poprzednika wypada bardzo dobrze. A może ty masz jakiś interes żeby zmienić obecną władzę? Ktoś może obiecał tobie jakąs fuchę?

Widzisz jak to jest jak się myśli takimi kategoriami?

Nikt mi nic nie obiecał ,tylko trzeba zawsze dązyc aby było lepiej.
No wymień co lepiej. Konkretnie. Jest lepiej jak było to fakt. Moim zdaniem trzeba dać szansę i drugą kadencję. Ocenić można dopiero po 2 kadencjach. Takie jest moje zdanie. Wyborcy zadecydują. Ale trzeba być sprawiedliwym. Oczywiście krytykować słusznie ale i pochwalić gdy coś zrobiono.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 11:53

zmiana dla samej zmiany chyba tylko
Na górę

Postautor: lotto » 15 lip 2018, o 14:32

Widząć co przez 1 kadencje zrobiła Wójtowa, to wielki szacunek. Ja i moi znajomi dalej będziemy głośowali na panią Marzenę.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 10:44

Widząć co przez 1 kadencje zrobiła Wójtowa, to wielki szacunek. Ja i moi znajomi dalej będziemy głośowali na panią Marzenę.
Ja też. Litości po 20 latach poprzednika to jedna kadencja to ogarnięcie nawet. A przecież coś się dzieje.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 21:18

Dajmy szanse na druga kadencję. Trzeciej chyba i tak nie będzie . Chyba weszło w życie takie prawo?
Na górę

Postautor: Haker » 17 lip 2018, o 18:49

Tylko Pani Marzena
Na górę

Postautor: jkar » 17 lip 2018, o 19:23

daj już spokój z tą propagandą , nie wstyd ci kto reprezentuje gminę tak nieudolnie, mamy XXI wiek i czas nauczyć się poprawnie wypowiadać i te zwroty po imieniu, czyżby sama o sobie pisała czy wazeliniarze którym na jesieni będą paliły się stołki
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”