Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ryba » 19 paź 2018, o 22:33

W sumie ciekawe kto by wystartował gdyby Wojnar nie odpuścił Pan Z na pewno nie Pan Cz pewnie też nie no chyba żeby naczelnik kazał, Pan T pewnie też by się bał 3 raz beczki dostać bo wtedy już na cacy byłby spalony zresztą ostatnio się nie odważyl no ale tego się nie dowiemy skład mamy jaki mamy kogoś trzeba wybrać...
Wszyscy wymienieni tylko jednego brak... dobre :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Ahd » 19 paź 2018, o 22:39

A to jeszcze ktoś jest
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 22:51

W sumie ciekawe kto by wystartował gdyby Wojnar nie odpuścił Pan Z na pewno nie Pan Cz pewnie też nie no chyba żeby naczelnik kazał, Pan T pewnie też by się bał 3 raz beczki dostać bo wtedy już na cacy byłby spalony zresztą ostatnio się nie odważyl no ale tego się nie dowiemy skład mamy jaki mamy kogoś trzeba wybrać...
Wszyscy wymienieni tylko jednego brak... dobre :lol: :lol: :lol: :lol:
Widocznie Wojnar bał się sam siebie. Dosłownie.
Na górę

Postautor: Dsksk » 19 paź 2018, o 23:04

Ileż można słuchać że przez wiatraki kury się nie niosą.. Dziękuję za te 12 lat na tle sąsiednich gmin Jarczów ruszył do przodu a że Polska C to na to nawet Wojnar nic nie poradził jeszcze raz dzieki.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 23:04


Wszyscy wymienieni tylko jednego brak... dobre :lol: :lol: :lol: :lol:
Widocznie Wojnar bał się sam siebie. Dosłownie.
Raczej nie bał się Wojnar sam siebie. Czyżby bał się wyborców?
Na górę

Postautor: Jjdkd » 19 paź 2018, o 23:10

Myślę że zwycięstwo miałby pewne bo niby z kim miałby przegrać z młodym gniewnym co ma radnym po 60 zamiast przed 25 jak go młodzi nie popierają to starszyz na już na pewno nie
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 23:16

Myślę że zwycięstwo miałby pewne bo niby z kim miałby przegrać z młodym gniewnym co ma radnym po 60 zamiast przed 25 jak go młodzi nie popierają to starszyz na już na pewno nie
A dlaczego nie kandydował?
Na górę

Postautor: Gdd » 19 paź 2018, o 23:21

Wy tu baju baju a cisza się zbliża Wojnar po 12 latach powiedział dość jego wybór w sumie facet ma jaja bo mało kto umiał y zrezygnować z takiej posady może ma inne plany ale coz na liście go nie będzie a kogoś trzeba wybrać i to jest temat na teraz a nie ustępując wójt
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 23:23

Myślę że zwycięstwo miałby pewne bo niby z kim miałby przegrać z młodym gniewnym co ma radnym po 60 zamiast przed 25 jak go młodzi nie popierają to starszyz na już na pewno nie
A dlaczego nie kandydował?
Dlatego, że 4 lata temu ledwie się prześliznął. Niewiele brakowało a pokonała by wójta pół znaczącą w środowisku babka.
Na górę

Postautor: Fds » 19 paź 2018, o 23:26

Skoro maila być Pani wójt to dlaczego jej teraz nie ma
Na górę

Postautor: Lwowska » 19 paź 2018, o 23:28

Skoro maila być Pani wójt to dlaczego jej teraz nie ma
W twoim pytaniu zawiera się odpowiedz pewnie dlaczego wójt nie kandyduje. :lol:
Na górę

Postautor: Cdsf » 19 paź 2018, o 23:32

Lepszego z tego składu nie wybierzemy
Na górę

Postautor: eden » 19 paź 2018, o 23:36

Wy tu baju baju a cisza się zbliża Wojnar po 12 latach powiedział dość jego wybór w sumie facet ma jaja bo mało kto umiał y zrezygnować z takiej posady może ma inne plany ale coz na liście go nie będzie a kogoś trzeba wybrać i to jest temat na teraz a nie ustępując wójt
To nie Wojnar powiedział "dość"... to inny powiedział "Ja BARDZO CHCĘ..."
A dla dwóch w tej opcji miejsca jest za mało....
A Partia rządzi i partia sądzi... :shock: :lol:
Na górę

Postautor: Gsdv » 19 paź 2018, o 23:39

Ileż można słuchać że przez wiatraki kury się nie niosą.. Dziękuję za te 12 lat na tle sąsiednich gmin Jarczów ruszył do przodu a że Polska C to na to nawet Wojnar nic nie poradził jeszcze raz dzieki.
Też tak myślę dzięki miał Pan ode mnie 3 x tak
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 23:39

Lepszego z tego składu nie wybierzemy
Nie osądzaj przed popełnieniem winy. ;)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”