Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: goscik » 13 paź 2018, o 05:49

Teraz 5 - maksymalnie 2x5. Na razie
Na górę

Postautor: miesz » 13 paź 2018, o 13:16

Jak się skończą stołki zawsze w piekarni się znajdzie, nie w naszej ale......
Na górę

Postautor: Kulki » 13 paź 2018, o 17:11

Jak się skończy sprzedaż środków o.r. to będzie kiepsko.
Na górę

Postautor: wujek » 13 paź 2018, o 17:48

Tak czytam materiał wyborczy Pana D.Cz. i zastanawiam się co to są panele fotowoltaniczne... bo znam się na fotowoltaice i panelach fotowoltaicznych. Ale nie na takich jak w ulotce- ja bym tego nie pisał jakbym nie wiedział co to jest.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2018, o 22:33

Tak czytam materiał wyborczy Pana D.Cz. i zastanawiam się co to są panele fotowoltaniczne... bo znam się na fotowoltaice i panelach fotowoltaicznych. Ale nie na takich jak w ulotce- ja bym tego nie pisał jakbym nie wiedział co to jest.
Nawet do gminy rodzinę zaprzęga. Kandydaci na radnych nawet są z rodziny. Także głosujmy nie pożałujemy! Rodzina na pierwszym miejscu. ;)
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 10:15

Czop nie rokuje zmian na lepsze,zostawi Zawiślaka,zostanie cały układ i będzie bez zmian,aby wytrwać do końca kadencji.Nie ma dobrych kandydatów ale musimy wybrać mniejsze zło i cień szansy na jakieś zmiany, nie zmarnujmy tego tym razem.
Na górę

Postautor: Kulki » 14 paź 2018, o 19:44

A tym zdaniem jaki kandydat jest najlepszy.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2018, o 19:48

Ja chyba zagłosuję na Tyrkę, będzie to duzy kredyt zaufania ale myślę że to najmniejsze zło i cień szansy na zmiany.
Na górę

Postautor: Krzychoo » 14 paź 2018, o 22:34

Masz rację. Czas skończyć z zatrudnianiem rodzinki, wysługiwaniem się pracownikami i sąsiadami jednocześnie śmiejąc się z ich naiwności. Czas skończyć też z wykorzystywaniem swojej pozycji po to żeby po trupach dojść do celu. Wstrętem napawa mnie fakt, że nie przepuścił nawet okazji żeby ludzie spokojnie wrócili do domów ze mszy w szkole w Wierszczycy tylko z łapanki ściągnął ich zaraz na zebranie wyborcze. Sam nie poszłem na msze żeby nie uczestniczyć w tym cyrku. To dopiero trzeba mieć tupet i nie mieć skrupułów że w taki sposób żerować na ludziach i zmuszać ich do udziału w zebraniu służącym prywatnemu celowi i wybujałym ambicjom.
Na górę

Postautor: Ciotka » 14 paź 2018, o 23:00

Pewnie znowu opowiadał o panelach ,,fotowoltanicznych" :lol:
Na górę

Postautor: 12345 » 14 paź 2018, o 23:09

Wojnar ustępuje - jego wybór .Trzeba mieć odwagę powiedzieć sobie dość. Szacun . My tylko nie zróbmy jak Boniek z selekcjonerem po mundialu . Każdy narzekał na Nawałkę a teraz jak wybrali Brzęczka to po 3 meczach już większość tęskni na Nawałka, bo widzi ze ten stary był dużo lepszy a wprowadzone przez Brzęczka zmiany prowadza reprezentacje na dół. A kogo wybrać w gminie aby nie było podobnie- szczerze nie mam pojęcia......
Na górę

Postautor: Autor1 » 14 paź 2018, o 23:35

Wojnar ustępuje - jego wybór .Trzeba mieć odwagę powiedzieć sobie dość. Szacun . My tylko nie zróbmy jak Boniek z selekcjonerem po mundialu . Każdy narzekał na Nawałkę a teraz jak wybrali Brzęczka to po 3 meczach już większość tęskni na Nawałka, bo widzi ze ten stary był dużo lepszy a wprowadzone przez Brzęczka zmiany prowadza reprezentacje na dół. A kogo wybrać w gminie aby nie było podobnie- szczerze nie mam pojęcia......
Panie wójcie od kiedy się Pan interesuje piłką nożną?
Na górę

Postautor: Wqdt » 15 paź 2018, o 02:35

To dawać Nawalke na bezrobotnym teraz przeciez :panzielony:
Na górę

Postautor: DOMESTOS » 15 paź 2018, o 07:16

Witajcie szanowne buraczki, odnośnie fotowoltaniki i nazewnictwa:

http://www.kolektory.com/panele-fotowol ... eczne.html

taka nazwa jest stosowana ale wasze mózgi są na to zbyt przeciążone i małe by to zrozumieć:)

Na piwo mówi się browar, piwo, bączek, to wam nie przeszkadza, ale jak już są tutaj FACHOWCY to może niech zanim zaczną rzucać mięsem, niech się zorientują, a super krety konkurencyjne też niech się zastanowią co piszą. ach wy Buraczki buraczki :D nic tylko medal z krążka cebuli powiesić wam na szyje na sznurki od snopowiązałki.

z BOGIEM !!!!!
Na górę

Postautor: DOMESTOS » 15 paź 2018, o 07:46

Obietnice wyborcze na wesoło:

Właściciel sklepu - spali zeszyt :D bo nic więcej chyba nie jest w stanie zrobić dla ludzi.
Organista - dzieci nie ma, autorytetów w domu też, skoro pchał go wszędzie ksiądz.. Jak taki człowiek może być OJCEM GMINY skoro sam nie miał dobrych wzorców? Potrzebujecie Marionetki? to sobie PINOKIA wystrugajcie.
Ojciec Dyrektor - jest wyznaczony przez Partię a co z tego wypali, ja za tą partią też nie przepadam moje zdanie. Ma dobre stanowisko, co będzie..
Gajowy - może coś ustrzelić a może nie, różnie bywa na polowaniu..
Mesje Z - Ma dobre kontakty i jest na bieżąco z tym co się dzieje i jakie projekty są realizowane, ale każdy ma jakieś łatki.

Pamiętajcie że to nie głosowanie na kolegów czy partie, głosujcie na ludzi, dajcie władzę i WASZE pieniądze w odpowiedzialne ręce, potrzebny jest
Ojciec dla Gminy, a nie chłopaki na posyłki.

taka prawda
z Bogiem
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”