Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 22:52

Buda? Kto to jest Buda... Tylko Pan Czop może cokolwiek dla gminy zrobić, jedyny słuszny kandydat. Mlodziakowi pleców politycznych brakuje nie twk jak Panu Czopowi. Jak dla mnie to jedyny godny uwagi kandydat.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 23:03

Coraz bardziej prawdopodobne, że pan Buda wejdzie do drugiej tury. Takie sondaże pojawiają się bynajmniej w Gródku.
W 2 domach był przeprowadzony ten sondaz? :lol: Gródek opanowany przez pana dyrektora w 110%/ reszta może pomarzyć.
Na górę

Postautor: Kulki » 10 paź 2018, o 23:50

A w Jarczowie przez jechowe 😎
Na górę

Postautor: DOMESTOS » 11 paź 2018, o 07:22

widzę że Psy (gończe-wyborcze) coraz głośniej dupami szczekają :D

Sondaże :D już sieją propagandę :D

widziałem przerobiony plakat Pana z "rękoma założonymi" jak łopatę podpiera
Na górę

Postautor: Super » 11 paź 2018, o 07:27

A może wreszcie poznamy konkretne programy kandydatów!
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 10:24

widzę że Psy (gończe-wyborcze) coraz głośniej dupami szczekają :D

Sondaże :D już sieją propagandę :D

widziałem przerobiony plakat Pana z "rękoma założonymi" jak łopatę podpiera
Fajne😀 A ja to bym chciał żeby z łopatą przyszedł i pomogl rów wykopać. Co ? tylko za biurkiem d**e grzac?
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 12:06

Ja to tak powiem , jak widzę plakat Budy to czuje jakiś powiew "innego, nowego" a jak widze plakat czopa, zawislaka albo tyrki to mi sie wojnar przypomina - a dobrze go nie wspominam
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 12:59

Ja to tak powiem , jak widzę plakat Budy to czuje jakiś powiew "innego, nowego" a jak widze plakat czopa, zawislaka albo tyrki to mi sie wojnar przypomina - a dobrze go nie wspominam
Grafik płakał jak projektował, a drukarz sikał ze śmiechu, ale to tylko makulatura, można zrobić z niej użytek po wyborach i przerobić na papier po wyborczy (toaletowy) i sobie ... podetrzeć :D tak skromnie skomentuje plakaty

ale pamiętajcie dopiero po wyborach:) wcześniej to przestępstwo:)
Na górę

Postautor: Eror » 11 paź 2018, o 14:31

W samorządzie potrzeba doświadczonego fachowca. Z tej czwórki oczywiście JZ!!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 14:35

O tak doświadczenia w nic nie robieniu,kłamstwie oszustwie nie można mu odmówić,przekonałem się o tym na własnej skórze. Jemu nie chce się nawet chcieć jeśli wymaga to jakiegokolwiek wysiłku!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 15:19


Czop niech się lepiej zajmie dachem na szkole póki jeszcze jesiennych deszczy nie ma :lol: wiele głosów o tym że przecieka już było, niejedna osoba mu o tym mówiła.
Szkoła podlega pod gminę. Za swoje ma dach zrobić.
Skoro szkoła podlega pod gminę a pan Wójt to kolega Pana ,, Cz '' i odwrotnie, to nie mogli razem zrobić dachu na szkole kolega nie chciał poratować kolegi czyżby to oznaczało, że jeden i drugi ma to w dupie czyli dobro dzieci! ale do stołka to pierwsi. Wy idzćie po rozum do głowy i dwa razy się zastanówcie po co są wybory?
Na górę

Postautor: Yeti » 11 paź 2018, o 21:30

Lepiej z brzydkim pod pierzyną niźli z ładnym pod jedliną
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:44

moim zdaniem II tura Pan Czop vs Pan Tyrka, obaj rozpoznawalni jeden dyrektor i wieloletni radny w powiecie a drugi kilkukrotny kandydat zawsze dwa razy w II turze był.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:58

dokładnie największy wpływ na dobry wynik ma kultura osobista, pozytywne podejście do człowieka, rozpoznawalność tym dwóm kandydatom tego nie brakuje znam osobiście Pana Darka i Pana Tomka, osobowości na podobnym pozytywnym poziomie który z Nich nie wygra będę zadowolony, najważniejsza jest uczciwa walka w kampanii Panowie nie dawajcie się prowokować, uczciwie, bez negatywnej kampanii, trzymajcie poziom i dobry fason, kandydatem, wójtem się BYWA a człowiekiem się jest, pozdrawiam i trzymam kciuki za obu !!!
Na górę

Postautor: Kulki » 12 paź 2018, o 17:51

A z jakiej partia jest Tomek T.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”