Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 10:10

Napisałem Biedronka - nie lideruje ich, ale nie ma czegoś większego może być i ten lewiatan albo delikatesy Centrum czy coś, ale niech Jest większe
by właśnie nie jeździć specjalnie do TL po coś czego zabrakło.. ale lepiej Konkurencję zrobić monopol nie jest zdrowy dla konsumentów...
a tak tu promocja na to a tam na to.. i można robić zakupy tu i tam, oba sklepy dbają wtedy o klienta.. jeden ma to gdzies..

tak mi się wydaje...
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 12:35

Teraz najważniejsze żeby iść za ciosem i pozbyć się ,,doświadczonego nieroba ,,z gminy, a Czop go zostawi napewno bo to jedna sitwa.Jestem pewny ,że Tomek rozwali trochę te układy a ci co zostaną będą się bać i trochę ruszą dupy do roboty.
Na górę

Postautor: gosciu » 23 paź 2018, o 12:40

Teraz najważniejsze żeby iść za ciosem i pozbyć się ,,doświadczonego nieroba ,,z gminy, a Czop go zostawi napewno bo to jedna sitwa.Jestem pewny ,że Tomek rozwali trochę te układy a ci co zostaną będą się bać i trochę ruszą dupy do roboty.
kto sie od nas dostal do powiatu?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 13:25

Mam pytanie do wyborców Tyrki. Co wg was zmieni się w gminie ? Co odczuje zwykły mieszkaniec?
Gówno! i smród! :lol: bo skoro jesteście pewni, że sklepikarz jest dobrym kandydatem to zobaczymy jak poczuje stołek i kasę, zobaczymy co zmieni i co się zmieni w naszej gminie, nie liczę na cud od razu poczekam czy Ci głosujący na niego nie będą potem żałować. Czekam z niecierpliwością, ja miałem swojego kandydata, no cóż ludziom żyję się dobrze i nic nie trzeba skoro liczba głosów okazała się za mała.
Na górę

Postautor: obser7 » 23 paź 2018, o 15:30

Każdy ma grabie do siebie nigdy nie słyszałem żeby było inaczej, ale przynajmniej P. Tomek nie ma tak ROZROŚNIĘTJ rodziny, to też jest pociecha mniej stołków :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 19:12

Mam pytanie do wyborców Tyrki. Co wg was zmieni się w gminie ? Co odczuje zwykły mieszkaniec?
Gówno! i smród! :lol: bo skoro jesteście pewni, że sklepikarz jest dobrym kandydatem to zobaczymy jak poczuje stołek i kasę, zobaczymy co zmieni i co się zmieni w naszej gminie, nie liczę na cud od razu poczekam czy Ci głosujący na niego nie będą potem żałować. Czekam z niecierpliwością, ja miałem swojego kandydata, no cóż ludziom żyję się dobrze i nic nie trzeba skoro liczba głosów okazała się za mała.
nie obrażaj porządnego i dobrze wykształconego człowieka, dwa fakultety a to że pracuje w sklepie to wina chorego systemu, Pan Tomek zna problemy zwykłych ludzi których na co dzień obsługuje w sklepie, kogo spotyka i obsługuje Pan Czop czy w swoim gabinecie spotyka się z problemami szarego człowieka, raczej nie. II tura to starcie wykształconego człowieka znającego problemy i ciężką pracę z wykształconym człowiekiem wieloletnim dyrektorem na porządnej pensji, któremu daleko do ciężkiej pracy i problemów szarego mieszkańca gminy. Ludzie już w I turze pokazali kogo wolą bardziej 733 głosów do 460 to spora różnica,
Na górę

Postautor: Games » 23 paź 2018, o 21:23

W tych czasach nie można narzekać na brak pracy w swoim zawodzie. Każdy mądry po studiach ma pracę albo praca go znajdzie, chyba że jest się niezaradnym człowiekiem.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 21:52

W tych czasach nie można narzekać na brak pracy w swoim zawodzie. Każdy mądry po studiach ma pracę albo praca go znajdzie, chyba że jest się niezaradnym człowiekiem.
Poczekajmy do drugiej tury, wtedy ostatnie zadanie chyba trochę dla niektórych "doświadczonych" zmieni sens 😂
Na górę

Postautor: Goes » 23 paź 2018, o 22:31

Co byś się nie zdziwił.
Na górę

Postautor: Biedro » 24 paź 2018, o 08:22

Rozbudować Lewiatana? To tylko deta wziąć i zarównać żeby dziadostwa nie sprzedawali a na to miejsce zrobić parking.
Na górę

Postautor: Biedro » 24 paź 2018, o 08:30

Panie Tomku. Zna Pan problemy starych kawalerów ze stójki i według nich będzie Pan rządził?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 09:01

Dlqa mnie to nawet ksiądz mogłby być wójtem aby dobrze rządził i rozgonił tą patologię w gminie, żeby w końcu coś się zaczęło robić i dziać, żeby w końcu! projekty dobrze napisane przechodziły a nie jak do tej pory, gnojostwo gminne nic nie robi bo nie chce się obowiązku brać, to po co ta gmina ja się pytam jak nic nie trzeba, po co!
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 09:16

Panie Tomku. Zna Pan problemy starych kawalerów ze stójki i według nich będzie Pan rządził?
Boli tak niski wynik i 9glosowa wygrana w tylko jednym obwodzie prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 09:59

Dlqa mnie to nawet ksiądz mogłby być wójtem aby dobrze rządził i rozgonił tą patologię w gminie, żeby w końcu coś się zaczęło robić i dziać, żeby w końcu! projekty dobrze napisane przechodziły a nie jak do tej pory, gnojostwo gminne nic nie robi bo nie chce się obowiązku brać, to po co ta gmina ja się pytam jak nic nie trzeba, po co!
ale człowiek Marionetka księdza nie wygrał... po co drążysz temat dalej.
Na 99.9% wygra PISowski Kandydat, no chyba że faktycznie drugi spali zeszyt i zamówi w roztoczu darmowe 10 skrzynek piwa do rozdania w ramach kielbasy wyborczej jeden sklepikarz:D ale można powiedzieć POZAMIATANE, który by nie wygrał to ich rozliczajcie.
Co pozostałych pracowników gminy to chyba jest osoba odpowiedzialna za właśnie pisanie wniosków, i co bez konsekwencji?
jak tak piszecie że nie wiele przechodzi?

Może NOWY WÓJT zrobi małą kontrolę co kto zrobił i jakie są tego efekty.. ile zysku ile strat ? rozliczy tych i owych.
Na górę

Postautor: Matka » 24 paź 2018, o 11:43

Dlqa mnie to nawet ksiądz mogłby być wójtem aby dobrze rządził i rozgonił tą patologię w gminie, żeby w końcu coś się zaczęło robić i dziać, żeby w końcu! projekty dobrze napisane przechodziły a nie jak do tej pory, gnojostwo gminne nic nie robi bo nie chce się obowiązku brać, to po co ta gmina ja się pytam jak nic nie trzeba, po co!
ale człowiek Marionetka księdza nie wygrał... po co drążysz temat dalej.
Na 99.9% wygra PISowski Kandydat, no chyba że faktycznie drugi spali zeszyt i zamówi w roztoczu darmowe 10 skrzynek piwa do rozdania w ramach kielbasy wyborczej jeden sklepikarz:D ale można powiedzieć POZAMIATANE, który by nie wygrał to ich rozliczajcie.
Co pozostałych pracowników gminy to chyba jest osoba odpowiedzialna za właśnie pisanie wniosków, i co bez konsekwencji?
jak tak piszecie że nie wiele przechodzi?

Może NOWY WÓJT zrobi małą kontrolę co kto zrobił i jakie są tego efekty.. ile zysku ile strat ? rozliczy tych i owych.
Ciekawe skąd u Ciebie te 99,9% pewności, skoro nastroje w gminie świadczą, że może być wprost przeciwnie? A jest nawet Czop wygra, to kogo niby będzie rozliczał, ludzi, którzy na niego głosowali? Urzędników swojego kumpla - byłego wójta? Nic, ale to nic się pod tym względem nie zmieni, tyle, że będzie głowę jeszcze wyżej nosił.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”