Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Autor1 » 30 paź 2018, o 21:38

Moja wiara jest silniejsza bo za mną stoją żelazne argumenty.
Wygra Pan Tomasz i już.
Na górę

Postautor: Goscc4 » 31 paź 2018, o 10:27

A ja powiem tyle:jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodzil. Jeden kandydat i drugi ma plusy i minusy. Pan Tomasz jeszcze nie jest wójtem a juz słychać kogo bedzie zwalnial i myślicie ze nie obstawi "swoimi" ludzmi? Haha dobre... Pan Czop obstawia swoimi bo ma gdzie obstawiac. W sklepie wiecej stanowisk nie ma wiec dokonczcie sami. Gdyby mogl zatrudniać to myślicie że ciocia wojek, sasiad/ka czy dobry kumpel nie byłby zatrudniony? Pan Tomasz prowadzi sklep i dobrze mu idzie. Doradza ludziom w zakresie środków ochrony roślin i każdy jest zadowolony bo zna sie na rzeczy. Zamknie sklep i bedziecie do Tomaszowa za opryskami jeździć :)
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 11:09

e tam
https://www.chamsko.pl/demot/100_100_73 ... Darena.jpg

zatrudni kogoś jak wygra. Bez Spiny czego ma zamykać działalność to niczego nie ogranicza
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 13:13

Tak. Macie rację sklep może prowadzić dalej, tylko wystarczy opryski przenieść do pokoju wójta i będzie doradzał dalej.
Na górę

Postautor: edfrr » 31 paź 2018, o 22:03

Ja tam uważam , ze w dzisiejszej polityce trzeba mieć plecy. Cz. z posłem jeździ a T. z kim.... wybór wiadomy....
Na górę

Postautor: Santos » 1 lis 2018, o 07:38

O to chodzi aby zwykli ludzie mieli wpływ na to gdzie będą chodniki, gdzie światło, gdzie droga i gdzie szkoła. Poseł lub inny dygnitarz myśli tylko o tym jak zdobyć popularność i głosy dla siebie. W d... ma takiego kombinatorka którego trzeba siłą wpychać na stołek bo sam nie daje rady. Jak nie daje rady sam to tym bardziej wybór jest prosty.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2018, o 11:51

Ja tam uważam , ze w dzisiejszej polityce trzeba mieć plecy. Cz. z posłem jeździ a T. z kim.... wybór wiadomy....
Raczej się za plecami próbuje schować. ;)
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2018, o 20:08

Pan ,,T '' jeśli by wygrał to by dbał ale tylko o Jarczów, inne miejscowości mogli by zapomnieć tak jak jeszcze obecny wójt dbał o te wioski co więcej głosów na niego oddali a resztę miał w dupie. Teraz tak samo by było albo i bedzie, sumie szału nigdzie aż takiego nie było widać bo gmina nic nie robiła nic nie chciała robic z wójtem na czele bo po co brać sobie na głowę odpowiedzialności nawet z dofinansowaniem solarow które nie przeszło bo wniosek bylbzle napisany gdzie nie chcieli pomocy jak im oferowano. Skandal i patologiaaaa.
Na górę

Postautor: Baltic » 1 lis 2018, o 21:42

Oj musiał by dać, tyle naobiecywał w terenie bzdur i nieprawdy że jest to śmieszny program wyborczy.Pan T. myśli ,że tak łatwo mu będzie zrobić.Aby się nie przeliczył,tylko co powie wyborcom za 1rok urzędowania. Będę trzymała kciuki za jego wygraną,ale będę pierwszą osobą co nam obiecał jak tylko wygra wybory.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2018, o 08:08

A co zrobicie? jak ani jeden ani drugi nie dotrzyma obiecanek cacanek które obiecał jak wygra aby tylko na niego zagłosować a pewne, że tak może być, baa tak będzie. Oto jest pytanie i zagadka nad którą nikt się nie zastanawia. To co zrobicie? jakieś pomysły, sugestie :P
Na górę

Postautor: szok » 2 lis 2018, o 09:10

Oj musiał by dać, tyle naobiecywał w terenie bzdur i nieprawdy że jest to śmieszny program wyborczy.Pan T. myśli ,że tak łatwo mu będzie zrobić.Aby się nie przeliczył,tylko co powie wyborcom za 1rok urzędowania. Będę trzymała kciuki za jego wygraną,ale będę pierwszą osobą co nam obiecał jak tylko wygra wybory.
Jakich bzdur... tak wygląda każda kampania. Wszyscy kandydaci mają swoje programy- często małpują jedni od drugich.
U nas w miejscowości był Pan "T"- owszem jak był u mnie to zaprosił nas do wyborów- przede wszystkim poświęcił nam tyle czasu ile chcieliśmy- wytłumaczył wiele kwestii nie związanych tylko z polityką. I u większości ludzi których odwiedził tak było. Nie chcę opisywać drugiej wizyty kolejnego kandydata ale ona zakończyła się tylko wręczeniem ulotki w progu- choć też sporo można byłoby porozmawiać na temat np. szkoły do której chodzą moje dzieci. Ja i moja rodzina byliśmy w I turze za innym kandydatem a teraz idziemy za Panem Tomkiem dlatego że nas przekonał swoim podejściem do ludzi i wbrew temu co ktoś tu napisał u nas nie było żadnych " bzdur" i obiecanek.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2018, o 10:08

Jeszcze dwa dni i się skończy to pierdzielenie... na 5 lat....

już oczy bolą od tego jęczenia tutaj
Na górę

Postautor: rybus » 2 lis 2018, o 10:16

Oj musiał by dać, tyle naobiecywał w terenie bzdur i nieprawdy że jest to śmieszny program wyborczy.Pan T. myśli ,że tak łatwo mu będzie zrobić.Aby się nie przeliczył,tylko co powie wyborcom za 1rok urzędowania. Będę trzymała kciuki za jego wygraną,ale będę pierwszą osobą co nam obiecał jak tylko wygra wybory.
Jakich bzdur... tak wygląda każda kampania. Wszyscy kandydaci mają swoje programy- często małpują jedni od drugich.
U nas w miejscowości był Pan "T"- owszem jak był u mnie to zaprosił nas do wyborów- przede wszystkim poświęcił nam tyle czasu ile chcieliśmy- wytłumaczył wiele kwestii nie związanych tylko z polityką. I u większości ludzi których odwiedził tak było. Nie chcę opisywać drugiej wizyty kolejnego kandydata ale ona zakończyła się tylko wręczeniem ulotki w progu- choć też sporo można byłoby porozmawiać na temat np. szkoły do której chodzą moje dzieci. Ja i moja rodzina byliśmy w I turze za innym kandydatem a teraz idziemy za Panem Tomkiem dlatego że nas przekonał swoim podejściem do ludzi i wbrew temu co ktoś tu napisał u nas nie było żadnych " bzdur" i obiecanek.
Ja też tak myślę, u nas też był i było bardzo fajnie. Pan Tomek ma wiedzę z każdej dziedziny i o wszystkim pogada sensownie.
Na górę

Postautor: miesz1 » 2 lis 2018, o 13:44

Co który z nich zrobi czy nie zrobi okaże się w praniu ale Pan T przynajmniej nie patrzy na ludzi z góry i nie chodzi na palcach żeby być wyższym, ludzi trzeba traktować z szacunkiem cały czas a nie tylko, udawać że się ich szanuje bo są potrzebne ich głosy.
Na górę

Postautor: star » 2 lis 2018, o 15:18

Co który z nich zrobi czy nie zrobi okaże się w praniu ale Pan T przynajmniej nie patrzy na ludzi z góry i nie chodzi na palcach żeby być wyższym, ludzi trzeba traktować z szacunkiem cały czas a nie tylko, udawać że się ich szanuje bo są potrzebne ich głosy.
Nigdy nie wyszedłem od Tomka żeby mi nie dał odpowiedzi na mój problem, czy to w kwestii rolnictwa czy upraw, czy hodowli.
Jak nawet sam nie wiedział to gdzieś zadzwonił żeby mi pomóc. I sztab ludzi za nim nie stał. I co można??? Można.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”