Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Games » 21 paź 2019, o 20:34

Młodzież Jarczowska źle się prowadzi,tak jak władza.
Na górę

Postautor: Seenekka » 22 paź 2019, o 17:42

Dla starszej młodzieży brak dworca autobusowego w Tomaszowie Lubelskim. Młodzież marznie, nadchodzi zima a ,,dobra zmiana,, śpi w najlepsze. Wstyd, że starsi jeżdżący do lekarza też muszą czekać na busa w deszczu I zimnie.
Na górę

Postautor: trttyytu » 23 paź 2019, o 17:54

ależ słabnie ta gmina pod nowym dowództwem żal patrzeć............
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2019, o 18:09

A wcale mi was nie szkoda . Tak sie wam pisowska wladza podoba ze ja wybraliscie a to sa konsekwencje tego wyboru. Zapytajcie na Nowogrodzkiej czy wam Jaroslaw jakies limuzyny nie podesle
Na górę

Postautor: Autor1 » 23 paź 2019, o 19:53

ależ słabnie ta gmina pod nowym dowództwem żal patrzeć............
Zadzwoń do Banasia!
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2019, o 20:13

Dziwię się władzom gminy, że w żaden sposób nie reagują na tak klamliwe wpisy i pomówienia. Z tego co wyczytałam, to gro spraw tu poruszonych kwalifikuję się pod kodeks postępowania karnego.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2019, o 00:12

Dziwię się władzom gminy, że w żaden sposób nie reagują na tak klamliwe wpisy i pomówienia. Z tego co wyczytałam, to gro spraw tu poruszonych kwalifikuję się pod kodeks postępowania karnego.
Ja też się dziwię...same oszczerstwa,prawdy brak. A przecież prawda wyzwala. Panowie składamy pozwy. Wstydzilibyście władzę naszą krytykować i takie pomówienia wysnówać. Koniecznie kontakt z Panią powyżej bo ma KPK w jednym paluszku, na pewno pomorze(że). Co za kłamstwa...wstyd!
Na górę

Postautor: Kattt » 25 paź 2019, o 10:12

Dziwię się władzom gminy, że w żaden sposób nie reagują na tak klamliwe wpisy i pomówienia. Z tego co wyczytałam, to gro spraw tu poruszonych kwalifikuję się pod kodeks postępowania karnego.
Reagują, reagują... z tego co wiem to dokumenty są w wymiarze sprawiedliwości.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2019, o 12:26

Dla starszej młodzieży brak dworca autobusowego w Tomaszowie Lubelskim. Młodzież marznie, nadchodzi zima a ,,dobra zmiana,, śpi w najlepsze. Wstyd, że starsi jeżdżący do lekarza też muszą czekać na busa w deszczu I zimnie.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Oni na busach nie czekają i marznij sobie. A bilety drogie, ale przewoźnik swoje weźmie i nikogo to nie obchodzi. Miały wrócić autobusy, wróciły??
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2019, o 12:09

Dlaczego do komisji wyborczych dajecie starsze osoby na rencie, emeryturze tkj. babcia i dziadek które mylą karty, myla się w liczeniu kart a zdarza się, ze wydadzą o jedną za dużo, trzeba ich pilnować i po nich poprawiać itp. czy nie ma młodych osób ? . Powinni zrobić przedział wiekowy i dziwi mnie, że nie ma tylko wciskają kogo się da i czasami byle kogo po znajomości.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2019, o 13:24

To pytanie do komitetów wyborczych. Oni zgłaszają kandydatów
Na górę

Postautor: gosccc » 7 lis 2019, o 23:46

Dziwię się władzom gminy, że w żaden sposób nie reagują na tak klamliwe wpisy i pomówienia. Z tego co wyczytałam, to gro spraw tu poruszonych kwalifikuję się pod kodeks postępowania karnego.
Reagują, reagują... z tego co wiem to dokumenty są w wymiarze sprawiedliwości.
'' gro" ????
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 10:24

Dla starszej młodzieży brak dworca autobusowego w aTomaszowie Lubelskim. Młodzież marznie, nadchodzi zima a ,,dobra zmiana,, śpi w najlepsze. Wstyd, że starsi jeżdżący do lekarza też muszą czekać na busa w deszczu I zimnie.
W gminie ciepło, w starostwie też, zapomnij o dworcu, płać za bilety i marznij
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2019, o 18:48

A wcale mi was nie szkoda . Tak sie wam pisowska wladza podoba ze ja wybraliscie a to sa konsekwencje tego wyboru. Zapytajcie na Nowogrodzkiej czy wam Jaroslaw jakies limuzyny nie podesle
W Jarczowie nie wybrali PIS. Ty masz jakąś fobię
Na górę

Postautor: Null » 8 lis 2019, o 19:20

Ludzie nie róbcie sztucznego zamieszania.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”