Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 gru 2018, o 09:03

Jeśli przez minimum dwa lata nic nie zrobi, to dupa nie wójt i przy kolejnych wyborach niech nie liczy na głos. Zobaczymy jak będzie z projektami czy znowu nie będą przechodzić jeśli jakieś będą, bo były wojt nie chciał brać sobie na głowe obowiązku, przez tyle lat swojej kadencji i nic nie robił. Zobaczymy czym i jak Pan Tyrka sie wykaże.
Na górę

Postautor: TOM12 » 9 gru 2018, o 11:27

Pan Tyrka boi się samemu rządzić gminą więc zmówił się z Panem Mroczkowskim.
Pan Mroczkowski się zgodził bo etat w banku i dieta radnego to za mało i czasu na swoje sprawy miał nie będzie wiele.
Więc na stołek się zgodził przy Jarczowskim Kościele. I na polowanie będzie czasu miał wiele.
Pana Zawiślaka nie bardzo usuną, do emerytury mu nie wiele pozostało.
Jest więc ochronnym okresie tak więc starania WÓJTA i ZASTĘPCY na nie wiele się zdało.
Tak więc czas nam pokażę czy ten duecik się wykaże.
Lecz wątpię w to bardzo jak to wszystko będzie Bo w tej gminie to lenistwo wszędzie.
Chodź mnie jedna rzecz zastanawia czemu w tej gminie na swoich się nie stawia.
Zatrudnia się ludzi z Gmin Innych sąsiednich Tomaszowa, Ulhówka, a nawet z Suśca.
Gdzie tu patriotyzm jest Lokalny..
Żal na to wszystko patrzeć gdzie dookoła coś się robi a u Nas............... Ach
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 12:21

Jeśli Tomek nie znajdzie sposobu aby pozbyć się Zawiślaka np. utrata zaufania..... to ten podłoży mu nie jedną świnię :lol:
Na górę

Postautor: miesz » 9 gru 2018, o 14:38

Czemu wrogośc ktoś kieruje przeciwko p. Z a dziwnym trafem zapomina o karierowiczu co wypiął się na wyborców?
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 16:00

To proste ,,karierowicz,, jak go niesłusznie nazywasz póki co żadnej krzywdy nikomu nie wyrządził. A wspomnianego miałem nieprzyjemność od strony kompetencji i uczciwości i wiem na co go stać.
Na górę

Postautor: miesz » 9 gru 2018, o 16:18

nie zrobił, bo jeszcze nie zdążył, ale ma szanse, tylko przez 5 lat
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 19:10

Pan Zawiślak nikomu krzywdy nie zrobił, a Ty nie siej zamętu i nie napuszczaj na nikogo .Obaj nowo wybrani wójtowie są siebie warci,ciekawe jak ten duecik długo będzie ze sobą współpracował i który któremu podłoży świnię jak to określiłeś.
Na górę

Postautor: obser1 » 9 gru 2018, o 22:19

w końcu jakiś ludzki głos
Na górę

Postautor: Kurkum » 10 gru 2018, o 06:44

To nasza gmina ma wójta,sekretarza i zastępce wójta.A ja pytam gdzie oszczędności, już na starcie blamaż na całej linii.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 15:23

To nasza gmina ma wójta,sekretarza i zastępce wójta.A ja pytam gdzie oszczędności, już na starcie blamaż na całej linii.
Bo obecny nowy wójt się nie zna nawet na polu a co mówić na rządzeniu w tej patologicznej gminie i wziął sobie pomocników tylko kto za to zapłaci!
Na górę

Postautor: Krolik » 10 gru 2018, o 15:37

To nasza gmina ma wójta,sekretarza i zastępce wójta.A ja pytam gdzie oszczędności, już na starcie blamaż na całej linii.
Bo obecny nowy wójt się nie zna nawet na polu a co mówić na rządzeniu w tej patologicznej gminie i wziął sobie pomocników tylko kto za to zapłaci!
Widać że już po 15 bo forum ożywa. Przed 7 rano w sumie podobnie. W gminie już czasu na pisanie postów, tak jak to przed wyborami było, nie ma?
Na górę

Postautor: Kali » 10 gru 2018, o 15:45

A nie ma,bo teraz patrzą na ręce.
Na górę

Postautor: Kali » 10 gru 2018, o 20:46

Panie wójcie i przewodniczący mieliście imprezę seniora ,czas na imprezę dla młodych ludzi.😅
Na górę

Postautor: Piekarz » 10 gru 2018, o 22:40

Panie wójcie i przewodniczący mieliście imprezę seniora ,czas na imprezę dla młodych ludzi.😅
Młody by wygrał byłyby imprezy 😂
Na górę

Postautor: wstyd » 11 gru 2018, o 08:44

Wiecie co jest żałosne? to że jak jakieś dziecko, uczeń czy student będzie chciał coś znaleźć w internecie o Gminie Jarczów i w przeglądarce wyskoczy wyszukany wątek z tego forum, to się za głowę złapie.

Wypisujecie jeden na drugiego, macie momenty agresji, chcecie je wyładować bo wam plany pokrzyżowano, wypisujecie dyrdymały.
Wszystko idzie do jednego wora którym jest słowo Jarczów. Tak robicie super reklamę w internecie tymi wpisami!!

Stojąc z boku mam wrażenie że faktycznie jeżeli wypisują tu te żale ludzie związani z gminą, nie mają wstydu oczerniać małej własnej ojczyzny
oraz ludzi z nią związanymi. Czemu nikt nie powie komuś w oczy co do niego ma? Zrobiliście rozrywkę z wątku który powinien być dawno zamknięty, a najlepiej skasowany przez administratora forum, wstyd to jedyne słowo jakie mi przychodzi na myśl. Tyle zawisłych fałszywych uśmiechów, a na forum
wielcy bohaterowie.

Administrator powinien usunąć ten temat forum. ( po wyborach już dawno pozamiatane), a tu "to nie ludzie to wilki.."
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”