Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: cebularz » 15 paź 2018, o 22:27

A czy któryś z kandydatów posiada jakiś program wyborczy? Próbuje w internecie coś znaleźć ale nic nie ma niestety. Z chęcią poczytam
Panele mòwię I nie słyszę odzewu. Cuz to mało.
a oprócz "fotowoltaniki" ?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 22:40



Panele mòwię I nie słyszę odzewu. Cuz to mało.
a oprócz "fotowoltaniki" ?
A cóż to takiego fotowoltanika? U dyrektora to jest.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 22:47



a oprócz "fotowoltaniki" ?
A cóż to takiego fotowoltanika? U dyrektora to jest.
No nie mogę. W tej ulotce jest masę błędów. Przeczytajcie sobie. Niemal połowę miejscowości w naszej gminie ponazywał po swojemu. ;) Toż to nie do pojęcia!
Na górę

Postautor: stryj » 15 paź 2018, o 23:11



A cóż to takiego fotowoltanika? U dyrektora to jest.
No nie mogę. W tej ulotce jest masę błędów. Przeczytajcie sobie. Niemal połowę miejscowości w naszej gminie ponazywał po swojemu. ;) Toż to nie do pojęcia!
Szkoda że tak jest ale Jak to mówią... nieznajomość gminy szkodzi...
Na górę

Postautor: Cebularz » 15 paź 2018, o 23:14

Jak pokazywał? Nie dostałem żadnej z nich.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 23:29

Jak pokazywał? Nie dostałem żadnej z nich.
Pana trzeba do okulisty. Ma pan problem z czytaniem. A może to problem szkoły? Za tej kadencji kończona? To nie dziwota. Jeszcze była szansa na korepetycje, ale już pewnie chęci zabrakło. ;)
Na górę

Postautor: KNUR » 16 paź 2018, o 07:01

Księdza od was wyje*ali :D a taki był dobry? knuje dobrze z waszym kandydatem pomstę za to że nikt się nie wstawił i go wy je ba li z gminnego eldorado, odległość ma znaczenie? to się grubo mylicie, a młody kandydat musi się jakoś za pomoc odwdzięczyć.. stawianie kapliczek to dobra sprawa, ale też z umiarem, zrobienie domu weselnego w Koloni? i co taka inwestycja a nie przemyślana bo Hotelu nie ma a teraz każdy szuka sali weselnej z noclegiem i DUPA KASA W BŁOTO takie super inwestycje stoi zamknięte... :D żałośni jesteście, szkoda że go nie broniliście jak go deportowali :D tego waszego guru.

A co do pisania że ludzie jeżdżą na msze gdzie chcą to chyba gówno was to obchodzi? każdy chodzi tam gdzie mu się podoba, w końcu mamy wolne Państwo, zarówno w rozwoju jak i mentalnie.

pozdrawiam was CIULE :)
Na górę

Postautor: Tgij » 16 paź 2018, o 13:33

Każdy jeździ gdzie chce do kościoła a sakramenty trzeba przyjmować gdzie nasza parafia!
Na górę

Postautor: zamiedza » 16 paź 2018, o 13:40

Witam, czy w Jarczowie był ostatnio remont szkoły? Proszę was o odpowiedź. Nie jestem stąd a mam kilka spraw które mogą rzutować na waszych włodarzy.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 13:59

Witam, czy w Jarczowie był ostatnio remont szkoły? Proszę was o odpowiedź. Nie jestem stąd a mam kilka spraw które mogą rzutować na waszych włodarzy.
Ostatni remont szkoły był za wójta Patrona. Ale to pewnie ponad 20 lat temu. Tak sądzę.
Na górę

Postautor: zamiedzy » 16 paź 2018, o 15:23

Dzięki, a jakieś inne budynki urzędowe w gminie bądż szkoły?
Na górę

Postautor: Kulki » 16 paź 2018, o 21:04

Jak pedale nie jesteś z tej gminy,co by cię obchodziło czy był jakiś remont w naszej szkole lub gminie.Bo mnie nie obchodzi czy był remont w ościennych gmin ach.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 21:45

Jak pedale nie jesteś z tej gminy,co by cię obchodziło czy był jakiś remont w naszej szkole lub gminie.Bo mnie nie obchodzi czy był remont w ościennych gmin ach.
Panie Darku lub człowieku z jego wspaniałej kolumny... Trochę kultury :)
Na górę

Postautor: KNUR » 17 paź 2018, o 07:42

W naszej Pszenno fasolowo buraczanej gminie, albo chcecie mieć drogi i są one robione albo remonty budynków.
Dowiedziałem się że cena asfaltu skoczyła w tym roku prawie o 50% w stosunku to ceny szacowane z przetargu, fajnie się jeździ po nowych drogach?
co nie? szczekacie a nie wiecie co się dzieje.. podobno aby inwestycja była zakończona i drogi zrobione. Coś kosztem czegoś, zrobią drogi więc kolejne pieniądze będzie można przeznaczyć na inne inwestycje. Nie jesteśmy Bogatą gminą to też bierzcie pod uwagę.
Tak widzę interesujecie się GMINĄ.... wstyd

pierdzielić w internecie tylko potraficie..
Na górę

Postautor: qazs » 17 paź 2018, o 11:32

ciekawa sprawa żaden kandydat nie może narzekać na gminę bo jeden radnym drugi sołtysem trzeci sekretarzem a czwarty dyrektorem. Każdy mógł cos dla swoich potencjalnych wyborców zrobić i coś sie nie chwalą swoimi osiągnięciami.i na którego tu głosować.......
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”