Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: zamiedzy » 18 paź 2018, o 10:53

Jak pedale nie jesteś z tej gminy,co by cię obchodziło czy był jakiś remont w naszej szkole lub gminie.Bo mnie nie obchodzi czy był remont w ościennych gmin ach.
a no dlatego się tym interesuje bo ktoś wywiózł stare meble, futryny i ramy okienne, cała wywrotka i nawet więcej wylądowało na prywatnej posesji mieszkańców gminy Lubycza zamiast zutylizować jak powinno być. Czy to akurat z waszej, tego nie mogę powiedzieć. Pytam grzecznie, jednak to rzutuje na włodarzy że tak załatwiają sprawy.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 11:32

chyba na Janusza lokalnego a nie włodarzy
Na górę

Postautor: Vnh » 18 paź 2018, o 20:05

Jaki tu spokój na na na nic się nie dzieje.... :?
Na górę

Postautor: Games » 18 paź 2018, o 20:40

Kandydaci się wypalili,czas popisać na radnych.Widze
że dużo kobiet, czyżby kobiet było więcej w gminie jak chłopów.
Na górę

Postautor: Kurom » 18 paź 2018, o 21:33

Kandydaci się wypalili,czas popisać na radnych.Widze
że dużo kobiet, czyżby kobiet było więcej w gminie jak chłopów.
Co do radnych to stawiaj na młodych.
Na górę

Postautor: miesz » 18 paź 2018, o 22:00

A pewnie że postawię, przynajmniej gęby młode przyjemnie popatrzeć
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 22:01

Chęci są,tylko chodzenie po domach drzwi w drzwi to już lekka przesada.Ciekawa jestem jak zostaniesz wójtem to przyjdziesz ,zapytasz, pomożesz.Moim zdaniem to miałeś tyle czasu, na dotarcie do ludzi że powinneś spać spokojnie do wyborów,ale wolał pan siedzieć w sklepie.
"Pan" czop lub ktos z jego ludzi pisał, "pan" czop powtórzył, już dwóch "jechowych" mamy? Nie pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 14:27

A u pana młodego kandydata co słychac? Takie plany były, buńczuczne zapowiedzi i powietrze zeszło. Strona internetowa nie dokończona. Jesli taki słomiany zapał miałby być po wyborach to ja podziękowała.
http://www.zmieniamygminejarczow.pl/?fb ... LSm2KYEf7g
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 14:57

A u pana młodego kandydata co słychac? Takie plany były, buńczuczne zapowiedzi i powietrze zeszło. Strona internetowa nie dokończona. Jesli taki słomiany zapał miałby być po wyborach to ja podziękowała.
http://www.zmieniamygminejarczow.pl/?fb ... LSm2KYEf7g
No. Kiepsko to wygląda. To takie niepoważne. Może to świadczyć o nieodpowiedzialności takiej osoby, jej nieskuteczności. Zapowiadać start w wyborach, pokazać stronę, potem jej nie uzupełnić. Blamaż. Wiecie o co tu chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 15:56

Jakiś błąd wyskakuje w tym linku co podałeś.A ja powiem szczerze że podziwiam gościa i być może oddam głos na niego.Jescze nie wiem ale moze na niego lub tomka
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 17:02

Tylko oni dwaj dają jakąś nadzieję na rozerwanie układów rodzinnokumoterskich w naszej gminie inaczej kolejnych parę lat straconych :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 17:35

A u pana młodego kandydata co słychac? Takie plany były, buńczuczne zapowiedzi i powietrze zeszło. Strona internetowa nie dokończona. Jesli taki słomiany zapał miałby być po wyborach to ja podziękowała.
http://www.zmieniamygminejarczow.pl/?fb ... LSm2KYEf7g
No. Kiepsko to wygląda. To takie niepoważne. Może to świadczyć o nieodpowiedzialności takiej osoby, jej nieskuteczności. Zapowiadać start w wyborach, pokazać stronę, potem jej nie uzupełnić. Blamaż. Wiecie o co tu chodzi?
Za to u kandydata z pierwszego piętra z gminy przynajmniej komputer na biurku stoi. To że wtyczka nie włączona przez kilka lat do gniazdka to szczegół. Nie włącza, nie tworzy stron i nikt przynajmniej nie krytykuje. ;)
Na górę

Postautor: Swoj » 19 paź 2018, o 20:34

Niestety nie ma żadnego wyboru, szkoda że Wojnar nie startuje, ale kogoś trza wybrać, kontynuować dzieło Wojnar - zawisła!!!!!
Na górę

Postautor: tak » 19 paź 2018, o 20:57

tak tak oddaj głos ,panu , dzięki tobie szkoła+wójt i za friko będzie fajna emeryturka
Na górę

Postautor: Kkfd » 19 paź 2018, o 22:30

W sumie ciekawe kto by wystartował gdyby Wojnar nie odpuścił Pan Z na pewno nie Pan Cz pewnie też nie no chyba żeby naczelnik kazał, Pan T pewnie też by się bał 3 raz beczki dostać bo wtedy już na cacy byłby spalony zresztą ostatnio się nie odważyl no ale tego się nie dowiemy skład mamy jaki mamy kogoś trzeba wybrać...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”