Hotel Laureat

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 16:44

Oj nie ma dla kogo, nie ma z kim. tylko siedzieć na forum i jęczeć
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2018, o 17:35

dobrze że udało sie to sprzedać. ile kasy trzeba by byłó w to władować. i skąd
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2018, o 12:21

dobrze że udało sie to sprzedać. ile kasy trzeba by byłó w to władować. i skąd
Głupiś jak i ci co myślą podobnie.To miasto musi upaść mając takich mędrców.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2018, o 16:55

Głupiś jak i ci co myślą podobnie.To miasto musi upaść mając takich mędrców.
[/quote]

Zaraz upadnie :roll: może będzie jakaś prywatyzacja.I znowy będzie nowe ale jakby skadś znajome.Koło fortuny.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2018, o 19:24

Gdzie wam co upada. Lubycza na 37 miejscu w skali kraju pod względem zadłużenia na mieszkańca i żyje
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2018, o 19:44

Masz rację,aby starczyło na gaże dla władzy i dworu,reszta wyżywi się sama.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2018, o 14:26

Oj przestań. Ile trzeba kasy włozyć w ten Laureat i skad ja brać? z podatków?
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2018, o 14:59

Oj przestań. Ile trzeba kasy włozyć w ten Laureat i skad ja brać? z podatków?
Co za miasto że jest biedniejsze od zwykłego przedsiębiorcy? Kpisz sobie chyba gościu albo rozum postradałeś. Jest jeszcze jedna możliwośc, mamy władzę która nie umie zadbać o mienie miasta i zarabiać na nim. A na marginesie, sam piszesz skąd brać kasę bo podatki małe. No właśnie, trzeba z innych źródeł, ale te, np. Laureat lekką ręką i za psie pieniądze się sprzedaje. Ot władza.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2018, o 16:32

Oj przestań. Ile trzeba kasy włozyć w ten Laureat i skad ja brać? z podatków?
Co za miasto że jest biedniejsze od zwykłego przedsiębiorcy? Kpisz sobie chyba gościu albo rozum postradałeś. Jest jeszcze jedna możliwośc, mamy władzę która nie umie zadbać o mienie miasta i zarabiać na nim. A na marginesie, sam piszesz skąd brać kasę bo podatki małe. No właśnie, trzeba z innych źródeł, ale te, np. Laureat lekką ręką i za psie pieniądze się sprzedaje. Ot władza.
Chłopie przestań się kompromitować taką filozofią. Nie masz zielonego pojęcia o przepisach a myślenie z PRL. Skończ Wasć i wstydu sobie oszczędź!!! Hotel to działalność gospodarcza....zrozum de..lu !!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2018, o 10:37

Dziękuję ci za miłe słowa i okazaną życzliwość ale nadal nie rozumiem co złego w zarabianiu miasta na hotelu. Przecież tak zarabia osir. Można też np. wynajmować: sieci hotelarskiej, na biura różnych instytucji, na gabinety lekarskie, na gastronomię, na kawiarnie, radcom, notariuszom itd itp .... Trzeba tylko chcieć i umieć!
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2018, o 14:06

Dziękuję ci za miłe słowa i okazaną życzliwość ale nadal nie rozumiem co złego w zarabianiu miasta na hotelu. Przecież tak zarabia osir. Można też np. wynajmować: sieci hotelarskiej, na biura różnych instytucji, na gabinety lekarskie, na gastronomię, na kawiarnie, radcom, notariuszom itd itp .... Trzeba tylko chcieć i umieć!
skoro ty tak wszystko wiesz i umiesz czego nie zasiadasz w ławach w urzedzie miasta??Co ty w życiu osiągnąłeś że uczysz kogoś co ma robić by było lepiej??Stać z boku wytykać palcami że ktoś zrobił źle to każdy potrafi tylko czego przez tyle lat nikt nie miał pomysłu i funduszy na ten hotel chodz władza była różna?!Aż trafia się pierdoła na forum co umie uzdrawiać lokalną gospodarkę a tak na prawde sama h..ja w życiu osiągnęła prócz umiejętności wejścia na forum i napisania posta.Skoro tak Cię bolało że hotel został sprzedany czego wcześniej się nie bulwersowałeś że nic z nim się nie dzieje,że utrzymanie kosztuje itd.... Pewnie żal d..pę ścisną bo lokalny przedsiębiorca rośnie w siłę a ty dalej jesteś w czarnej d..upie od lat bo nie wiesz co począć ze swoim nędznym życiem więc trolujesz na forum.Weź się lepiej do pracy lepiej na tym wyjdziesz
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2018, o 15:08

Pomyśl teraz nerwowy adwersarzu. Co ci przyszło, a tym bardziej miastu z tego, że mi przywaliłeś? Nie lepiej zastanowić się poważnie nad tym co ja napisałem? Może byś udoskonalił moje podejście do sprawy i wspólnie pokazalibyśmy władzy tomaszowskiej, żeby tak poważnych błędów w przyszłości nie robiła. Ty niestety ślepo zdajesz się na ludzi, którzy podejmują fatalne decyzje. Miasto przez to nie staje się bogatsze, ale niestety biedniejsze i to mnie bardzo boli. Ciebie nie?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2018, o 19:52

ale jaki błąd? miasto nie jest od prowadzenia hotelu
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2018, o 22:35

To od czego jest miasto? Od ustawiania kumpli i przydupasów na stołkach? Wydawać pieniądze każdy głupi umie. Miastu nie jest potrzebny administrator, miasto potrzebuje menagera, przedsiębiorczego człowieka który je rozrusza, a zarabiać trzeba na wszystkim żeby było co wydawać. Miasto jest od wszystkiego co mu przyniesie rozwój i korzyść! Od czego twoim zdaniem jest miasto?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 3 lut 2018, o 21:38

To od czego jest miasto? Od ustawiania kumpli i przydupasów na stołkach? Wydawać pieniądze każdy głupi umie. Miastu nie jest potrzebny administrator, miasto potrzebuje menagera, przedsiębiorczego człowieka który je rozrusza, a zarabiać trzeba na wszystkim żeby było co wydawać. Miasto jest od wszystkiego co mu przyniesie rozwój i korzyść! Od czego twoim zdaniem jest miasto?
Ja pdle. Ty sam sobie przeczysz. Żeby zrobic z Laureata HOTEL ile trzeba tam wpdplić kasy?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”