Czy mieszkańcy chcą JOW-ów w samorządach czy nie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 10:01

PiS i PO przez wiele lat stworzyły dwie hermetycznie szczelne (bańki) które pompują własnymi ideologiami raz są mniejsze innym razem trochę większe, kiedy robią coś nagannie złego dla ludzi z konkurencyjnej bańki są - zdrajcami, sprzedawczykami, masonami, itd. dla drugiej grupy są bohaterami i tyle im wystarcza, tak samo działa to w drugą stronę. Czy jest to normalny stan rzeczy w XXI wieku i blisko 40 mln kraju, wydaje mnie się że nie. Wprowadzanie nowych zasad w prawie wyborczym jedynie zacementuje te dwie bańki, dlatego PiS chce a PO się nie sprzeciwia tak im pasuje jednym i drugim.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 17:08

Systemy dwupartyjne. W Niemczech będzie wielka koalicja SPD - CDU. W Anglii mamy w sumie dwie partiie
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 20:06

PiS i PO przez wiele lat stworzyły dwie hermetycznie szczelne (bańki) które pompują własnymi ideologiami raz są mniejsze innym razem trochę większe, kiedy robią coś nagannie złego dla ludzi z konkurencyjnej bańki są - zdrajcami, sprzedawczykami, masonami, itd. dla drugiej grupy są bohaterami i tyle im wystarcza, tak samo działa to w drugą stronę. Czy jest to normalny stan rzeczy w XXI wieku i blisko 40 mln kraju, wydaje mnie się że nie. Wprowadzanie nowych zasad w prawie wyborczym jedynie zacementuje te dwie bańki, dlatego PiS chce a PO się nie sprzeciwia tak im pasuje jednym i drugim.
NA 21 radnych masz w Tomaszowie 18 z PIS. W jowach. Widocznie ludzie tak chcą.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2018, o 12:38

Mieszkańcy w zasadzie mają to daleko w ....
zasadniczo mają,ja powiem więcej połowa nie wie o co w tej polityce chodzi!
i żyja jakos spokojniej. nie denerwują się :P
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2018, o 15:25

Ta połowa co nie chodzi od 1991 roku na wybory to chyba ma rację
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2018, o 22:03

PiS i PO przez wiele lat stworzyły dwie hermetycznie szczelne (bańki) które pompują własnymi ideologiami raz są mniejsze innym razem trochę większe, kiedy robią coś nagannie złego dla ludzi z konkurencyjnej bańki są - zdrajcami, sprzedawczykami, masonami, itd. dla drugiej grupy są bohaterami i tyle im wystarcza, tak samo działa to w drugą stronę. Czy jest to normalny stan rzeczy w XXI wieku i blisko 40 mln kraju, wydaje mnie się że nie. Wprowadzanie nowych zasad w prawie wyborczym jedynie zacementuje te dwie bańki, dlatego PiS chce a PO się nie sprzeciwia tak im pasuje jednym i drugim.
NA 21 radnych masz w Tomaszowie 18 z PIS. W jowach. Widocznie ludzie tak chcą.
jowy nie jowy .mamy system partyjny. czas komitetów obywatelskich minął
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”