Pracownicy Gminy Bełżec

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Pracownicy Gminy Bełżec

Postautor: m678 » 17 lis 2017, o 13:28

Panie Wójcie czy pracownicy mają płacone za przebywanie notorycznie w sklepie Groszek?Pani Marlena Dyś przebywa w Groszku non-stop może warto się zastanowić czy w Groszku nie ma etatów ,myślę ze coś się znajdzie skoro tak ciągnie tam ludzi z Gminy w czasie pracy.Przerwa przerwa ale jak ktoś bywa po 6 razy po to by być to lekka przesada.Dotyczy się to tez obiadków w domu które trwają po 2h....Bywaja takie sytuacje ze jest po 4 pracownice z Gminy na raz w sklepie..Jeśli ma Pan za duzo ludzi to warto podesłać do Groszka na etat bądź do Centrum.

Re: Pracownicy Gminy Bełżec

Postautor: Gość » 17 lis 2017, o 16:28

Skoro tak kluje Cię to w oczy to idź do wójta i poproś o wyjaśnienie tej sytuacji Co ma na celu ten wpis? Myślisz że przeczyta on tego posta i jeszcze udzieli odpowiedzi na forum? Nie sądzę Więc działaj i nie bij piany na darmo

Re: Pracownicy Gminy Bełżec

Postautor: MDys » 6 gru 2017, o 12:36

Pani Marlena Dyś nie pracuje w Urzędzie Gminy od 2 lat. Pozdrawiam.

Re: Pracownicy Gminy Bełżec

Postautor: Gosc2 » 6 gru 2017, o 19:15

Szanowny Panie/Pani m678,
Abstrahując od tego, że Pani Marlena Dyś nie pracuje w Urzędzie od 2 lat, nie wiem czy zdaje sobie Pan/Pani sprawę ale podając imię i nazwisko Pani Marleny Dyś popełnił Pan/Pani przestępstwo jakim jest zniewaga. Zgodnie z art. 216 §2 Kodeksu Karnego "kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

Proszę o natychmiastowe usunięcie postu.


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”