Mi tam biogazownia nie przeszkadza

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Mi tam biogazownia nie przeszkadza

Postautor: Gość » 29 lip 2017, o 19:06

Niech tam miasto sie rozwija, cos dzialaja i trzeba dac im wolna reke.

Re: Mi tam biogazownia nie przeszkadza

Postautor: Gość » 15 sie 2017, o 20:06

Ta, W której części miasta mieszkasz?

Postautor: mieszk » 16 sie 2017, o 14:40

będzie dowóz i składowanie odpadów w tym gnojówki przez cały rok, to dopiero będzie cyrk

Postautor: Gość » 16 sie 2017, o 21:31

Tomaszów miasto śmierdzące - tylko dla turystów :lol:

Postautor: Gość » 10 wrz 2017, o 21:51

Jeb**jcie sie w łeb tak sie sklada ze pracowalem w biogazowni i nie ma zadnego smrodu wszystko jest szczelnie zamkniete bo inaczej tracili by gaz a dojazdy gnojowki ?? Co dnia lwowska jedzie transport bydla smierdzi? Smierdzi pare sekund i jakos nikt protestow nie robi

Postautor: Gość » 11 wrz 2017, o 22:42

Jeb**jcie sie w łeb tak sie sklada ze pracowalem w biogazowni i nie ma zadnego smrodu wszystko jest szczelnie zamkniete bo inaczej tracili by gaz a dojazdy gnojowki ?? Co dnia lwowska jedzie transport bydla smierdzi? Smierdzi pare sekund i jakos nikt protestow nie robi
Jaja sobie robisz, każda biogazownia śmierdzi. Jak ci przywiozą w lecie śmierdzące zdechłe mięcho to zobaczysz. Każda fermentacja to jest smród. Gratuluję spokoju mieszkańcom południa. Będziecie przeklinać dzień, w którym trzeba było protestować, a nie zrobiliście tego. Najgorsze, że u nas wiatry są z zachodu, całe miasto odczuje ten "energetyczny" biznes. No chyba , że już jest po ptokach.

Postautor: sasa » 11 paź 2017, o 11:44

A mi tam nie przeszkadza

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”