Oceniamy radnych z urzedu miasta

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 lip 2017, o 23:51

Szanowni mieszkancy Tomaszowa, nasze miasto zaczyna potrzebowac gospodrarza. Czy aktualni gospodarze wam odpowiadaja ?

Spojrzmy bardziej krytycznym okiem na ludzi, ktorzy zarzadzaja naszym miastem. Od razu prosze Was o to abyscie nie bali sie pisac o tym o czym wiecie. Wladzy nie trzeba sie bac, wladze trzeba rozliczac z tego co robi. Dlatego tez, chcialabym Was wszystkich goraco prosic o to abyscie sie wypowiadali na temat aktualnego zarzadu naszego miasta.

Te kilka pytan ktore przygotowalam pozowala Wam okreslic, czy wsrod ludzi z urzedu miasta, sa gospodarze, ktorzy udowodnili w zyciu iz wlasnym podworkiem zarzadzac potrafia, w zwiazku z czym roszcza sobie prawo do rzadzenia miastem.

1) Ktory z Tomaszowskich radnych jest chociazby dobrym biznesmenem, niezaleznym finansowo od tego pensji z Urzedu Miasta ? Czy sa jacys ?


2) Ktory z wybranych gospodarzy z Rady Miasta jest zbyt dlugo w Radzie Miasta ?

3) Ktory z wybranych gospodarzy ma najmniejsze kompetencje a mimo to zajmuje kluczowe stanowisko w sprawie tego upadajacego miasta ?



zapraszam do dalszej dyskusji
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2017, o 09:50

Temat cacy tylko gówno z tego będzie. Ci co coś wiedzą mają gęby zamknięte na kłódkę bo się boją własnych myśli. Tutaj panuje zamordyzm i w imię świętej wiary katolickiej trzymanie pod butem. Pierniesz - polecisz i nikt ci ręki nie poda. Jakiej jak jakiej, ale tej władzy trzeba się bać. Oni to zrobią z uśmiechem w białych rękawiczkach, kopa w dupę i poleciał. W imię miłości bliźniego. I jeszcze cię oplują, że to ty jesteś drań.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2017, o 18:10

Temat cacy tylko gówno z tego będzie. Ci co coś wiedzą mają gęby zamknięte na kłódkę bo się boją własnych myśli. Tutaj panuje zamordyzm i w imię świętej wiary katolickiej trzymanie pod butem. Pierniesz - polecisz i nikt ci ręki nie poda. Jakiej jak jakiej, ale tej władzy trzeba się bać. Oni to zrobią z uśmiechem w białych rękawiczkach, kopa w dupę i poleciał. W imię miłości bliźniego. I jeszcze cię oplują, że to ty jesteś drań.
Niestety ale masz absolutną rację. Strach się bać. Solidaruchy zachłysnęli się władzą. Zachłyśnięcie niczego dobrego nie wróży oczywiście malućkim, nieprawym i niesprawiedliwym .
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2017, o 16:46

Miasto doprowadzili do momentu w którym tak naprawdę, jak się nie ma kontaktów, nie ma się też żadnych perspektyw. Zwalniaja ludzi z pracy i jedno co pozostaje to praca za niższe pieniądze, praca na czarno lub wyjazd do innego miasta lub za granicę. W Tomaszowie nikt z urzędu miasta za nic nie odpowiada. Takim przykładem jest Biała Góra. Rozpierdolić było komu ale przywrócić poprzedni stan tego miejsca, tu już nikt z miastowych baronów z urzędu miasta do tego się nie kwapi.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2017, o 17:26

U nas kilku prawdziwych przedsiębiorców jest w mieście i to oni mogliby zamiast tej grupy ludzi, która dorabia sobie do skromnje pensji, rządzić i zarządzać miastem. Powiedzcie mi jaki interes do tego aby w mieście było więcej ludzi lub więcej miejsc pracy ma dla przykładu Monika Ewa Pikuła ? Lub taki Pan Koprowski, lub pozostali którzy się paśli na tych pozycjach jak Jan Zgardziński i jemu podobni z poprzednich rządów, którzy pozostawili miasto wyludnione, puste i bez perspektyw.
Dwa lata starałem się o godne miejsce pracy. Moi koledzy, którzy kontaki mieli poustawiali się i pracują to w ZUSie to w urzędzie miasta. Ja od roku latam do Londynu i rypie ze sciera. Wstyd mi za to, że we własnym mieście nie moge pracować i normalnie wychowywać dzieci. Tomaszów to nędza, co drugi lokal do wynajęcia a urzędnicza kasta nie ma pojęcia o tym co zrobić aby przyciągnąć do niego ludzi i biznes.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2017, o 17:56

U nas kilku prawdziwych przedsiębiorców jest w mieście i to oni mogliby zamiast tej grupy ludzi, która dorabia sobie do skromnje pensji, rządzić i zarządzać miastem. Powiedzcie mi jaki interes do tego aby w mieście było więcej ludzi lub więcej miejsc pracy ma dla przykładu Monika Ewa Pikuła ? Lub taki Pan Koprowski, lub pozostali którzy się paśli na tych pozycjach jak Jan Zgardziński i jemu podobni z poprzednich rządów, którzy pozostawili miasto wyludnione, puste i bez perspektyw.
Dwa lata starałem się o godne miejsce pracy. Moi koledzy, którzy kontaki mieli poustawiali się i pracują to w ZUSie to w urzędzie miasta. Ja od roku latam do Londynu i rypie ze sciera. Wstyd mi za to, że we własnym mieście nie moge pracować i normalnie wychowywać dzieci. Tomaszów to nędza, co drugi lokal do wynajęcia a urzędnicza kasta nie ma pojęcia o tym co zrobić aby przyciągnąć do niego ludzi i biznes.
Kolego, dobrze to powiedziales ale nikt z nich nie ma czasu na to aby uzerac sie z biurokracja. Pilnowanie biznesu nie oznacza ze lezy sie i ma czas na wszytko
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2017, o 17:35

Mirek fajny chłopak, tylko ... No dobra,. Nie każdy nosi buławę w plecaku. Niektórzy muszą być po prostu posłuszni.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”