Czy PZN odda Zryta Doline w takim stanie w jakim ja zastał ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 cze 2017, o 08:56

Jestem ciekawa po tym co tutaj przeczytałam, czy PZN przywróci naturę do poprzedniego stanu i odda mieszkańcom ja w takim stanie jak ją zastał ? Biała Góra została pozostawiona w opłakanym stanie i nikt za to nie zapłacił. Denerwuje mnie to. Dlaczego tak sie wszystko wokół Siwki wycina ? Gdzie mamy odpoczywać, my z małymi dochodami ? Siwka z jej dzikimi zakątkami była dla nas miejscem takiego wypoczynku. A teraz prosze, ktoś chce quady tam robić, inny sobie stoki narciarskie robi pełna samowola i jeszcze ludzi prokuratura straszą! Dlaczego na to Urząd Miasta pozwala ?
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2017, o 12:58

W jeszcze lepszym
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2017, o 12:56

Ustawa Szyszki dotarła do Tomaszowa ?
Na górę

Postautor: gosc32 » 21 lip 2017, o 13:45

Kto pamięta jeszcze "Starą Siwą Dolinę"
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2017, o 21:27

Kto pamięta jeszcze "Starą Siwą Dolinę"
Można sobie powspominać. Teraz nawet Karczma na Siwce nie ma już tego klimatu. Jednak to drzewa i ten las sprawiały, że był to fajny zauek w naszym mieście gdzie można sie powłuczyć z laskami dzikimi ścieżkami. Jakis karierowicz z Polskiego Zwiazku Narciarskiego przyjechał i rozjebał nam koparami naszą miejscówke. Jak kasiora kapie od Oskarów to mozna rozjebać co się da w imię przejazdów narciarskich i rosnacej popularności. Szkoda... i wstyd, że na to pozwolono.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”