Czy aby zostac dyrektorem szkoly trzeba miec uklad z radnymi ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Anonima » 26 maja 2017, o 18:20

Czy warto wstąpić do PiS aby móc zostać dyrektorem w jednej ze szkół ? Jestem nauczycielka z 15 letnim doświadczeniem i tak w zasadzie bezpartyjną bo polityka mnie nie interesuje. Kolega z pracy wczoraj usłyszał, że chciałabym aplikować na jedną z pozycji i podkreślił, że to będzie możliwe jedynie jeśli wstąpie do PiS, gdyż ludzie z lokalnej Prawa i Sprawiedliwości trzymaja piecze nad wszystkim i decydują kto gdzie będzie dyrektorem. Kazali mi się też zbytnio nie nastawiać nawet na jakakolwiek rozmowe w zwiazku z zaprowadzaniem jak to określili "pisowskich porządków" przez jednego z radnych odpowiedzialnych za oświate w okolicy.

Czy jak jestem bezpartyjna mam jakieś szanse ?

Z kim rozmawiać aby zwiększyć swoje szanse lub co potrzeba ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2017, o 20:07

Napewno nie zaszkodzi, jeśli się do prawa i wiadomo co zapiszesz.
Ja na tym nie stracilem. Od 14 miesiecy jestem zapisany. Traktować ich niestety poważnie się nie da. Ale tutaj musisz się nastawić na korzyści. Jakby nie mówić, coś za coś. Gdyby nie przynależność partyjna nic bym do czynienia nie miał z gospodarką komunalną. A tak jest chociaż praca i stanowisko w miare. Ile by sie nie zarabialo jak na Tomaszow godnie.

Jedno co naprawdę [***], to to, że trzeba potakiwać wszystkiemu tak jak z góry pisza. Piszą, że reforma edukacji dobra, i ty mówisz, że dobra. Piszą, że stadnina w Janowie wróciła do dawnej świetności, powtarzasz to i ty. Pisza, że burmistrz super, mówisz to i ty. I tak dalej i tak dalej.

Na tym polega cały biznes.

Jak sie zapisac, masz tutaj.

http://pis.org.pl/partia/wstap-do-pis

Ja osobiście odrodzam. Po ostatnich akcjach ludzie się jednak krzywo patrzą na pisowców. Według mnie kradna tak samo jak reszta. Popatrz tylko na Białą Góre. Kto wziął w łape, kto skorzystał wiedza tylko w radzie miasta. Zobacz tylko jak szybko zaczeli sprzatać sprawe. Już tam porządki robia.

Jak się trafi gówno w eterze, ktoś coś komuś, gwarantuje, że sąsiedzi bedą Ciebie przez lata palcami wytykać a w tej branży nie trudno o takie sprawy bo zarowno pisowcow jak i reszte łapy zmęczone bezczynnym siedzeniem i pierdzeniem w stołek swędzą strasznie.

Polityka to jest dno. Nie mieszaj sie jak nie musisz.
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2017, o 06:33

Z radnymi nic nie musisz mieć, ośrodek decyzyjny jest tylko jeden i to gdzie indziej. Radni przed nim chodzą na paluszkach.
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2017, o 13:38

a jak tam z Radnym Buczkiem? Pomimo prawomocnego wyroku sądowego jaki na nim ciąży w dalszym ciągu sprawuje funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta. poza tym uczy w szkole. i to jest poczucie Prawa i Sprawiedliwości. Chory kraj
Na górę

Postautor: rty79 » 28 maja 2017, o 12:45

Samo wstąpienie to partii nic nie da... Trzeba być ich przydupasem, wtedy coś pomoże... Z resztą każda partia rządzi, tak aby im było dobrze...
Co do dyrektorowania w szkole, przedszkolu to trzeba mieć dobre poparcie... Nawet na V-CE dyrektora również musisz mieć chody :)...
Zobacz co się dzieje w Gimnazjum Nr1 :) Tyle lat obecny Dyrektor jest "dobry" w tym co robi - opinia rodziców, uczniów i nauczycieli... Ale należy to co dobre zmienić "Swoich" umieścić ;)...
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2017, o 12:49

a jak tam z Radnym Buczkiem? Pomimo prawomocnego wyroku sądowego jaki na nim ciąży w dalszym ciągu sprawuje funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta. poza tym uczy w szkole. i to jest poczucie Prawa i Sprawiedliwości. Chory kraj
Jarosław wyrzuć go z partii 😊
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2017, o 16:38

a jak tam z Radnym Buczkiem? Pomimo prawomocnego wyroku sądowego jaki na nim ciąży w dalszym ciągu sprawuje funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta. poza tym uczy w szkole. i to jest poczucie Prawa i Sprawiedliwości. Chory kraj
Jarosław wyrzuć go z partii 😊
Członkiem Prawa i Sprawiedliwości nie może być osoba, która jest członkiem innej partii lub należy do organizacji, której cele są sprzeczne z celami, zasadami ideowymi, programem lub interesem PiS albo czynnie wspiera taką partię i organizację, osoba całkowicie lub częściowo ubezwłasnowolniona; która popełniła przestępstwo z niskich pobudek, albo przeciwko której został skierowany akt oskarżenia o przyjęcie lub wręczenie korzyści majątkowej; która działa na szkodę PiS.

Członkiem Forum Młodych może być osoba, która ukończyła 16 lat i nie przekroczyła 29 roku życia.
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2017, o 10:17

Bierz przykład z lansu Witka to zrozumiesz co trzeba robić :)
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2017, o 20:45

Tak trzeba mieć uklad z radnymi burmistrzem i PiS żeby być dyrektorem szkoły,pracownikiem urzędu itd.Bez tego nie masz szansy na prace w budżetówce i wygranie jakiegokolwiek konkursu uczciwie.Tomaszow to jeden wielki układ i najlepsze wykształcenie zawsze tu przegra ze znajomosciami.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2017, o 08:36

Samo wstąpienie to partii nic nie da... Trzeba być ich przydupasem, wtedy coś pomoże... Z resztą każda partia rządzi, tak aby im było dobrze...
Co do dyrektorowania w szkole, przedszkolu to trzeba mieć dobre poparcie... Nawet na V-CE dyrektora również musisz mieć chody :)...
Zobacz co się dzieje w Gimnazjum Nr1 :) Tyle lat obecny Dyrektor jest "dobry" w tym co robi - opinia rodziców, uczniów i nauczycieli... Ale należy to co dobre zmienić "Swoich" umieścić ;)...

https://www.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2017, o 10:13

Bareja to przewidział 50 lat temu.https://www.youtube.com/watch?v=-HP1Cvjmdio
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2017, o 20:55

https://www.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU
[/quote]

Niestety ale to jest jak najbardziej trafne porównanie. Prezes (na obwód tomaszowski) jest tylko jeden...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”