Kto ma szansę na burmistrza w przyszłej kadencji?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 20:39

Napewno ten ,kto umie czytać i liczyć otrzymane pieniądze .
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 20:49

a kto ma szanse na dyrektora biblioteki?
Mam nadzieję że nowy dyrektor będzie zarabiał tyle samo co stary :?: 8) :lol:
Na górę

Postautor: popek » 20 kwie 2018, o 21:14

A ile zarabiał stary?
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 08:33

a kto ma szanse na dyrektora biblioteki?
Mam nadzieję że nowy dyrektor będzie zarabiał tyle samo co stary :?: 8) :lol:
chcesz startować? to się upewnij z ta kasą
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 20:11

Bardzo odpowiedzialne stanowisko przecież walka z molami trwa w najlepsze :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 20:34

fajne te konkursy ,jeszcze dobrze nie ogłoszą a już pół miasta zna nazwisko wygranego....
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2018, o 14:07

fajne te konkursy ,jeszcze dobrze nie ogłoszą a już pół miasta zna nazwisko wygranego....
oświeć drugie pół :P
Na górę

Postautor: jkar » 4 maja 2018, o 15:20

myślę że z tą prywatą na jesieni ktoś w końcu zrobi porządek bo to co się dzieje w naszym mieście to przerasta ludzką wyobraźnie, na urzędach powinni być ludzie wykształceni, kompetentni a nie mierni ale wierni. Miasto ma się rozwijać a nie cofać się w rozwoju ale co się dziwić Włodarzom jak nie umieją zapanować nad bałaganem we własnych obejściach to i w mieście tego nie zrobią,wystarczy sprawdzić ich posesje i wyciągnąć wnioski, chcą wybrukować ostatnią zieleń na wzór Czarnobyla, oby zabrakło im czasu
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2018, o 06:38

Spróbuj kupic jakieś nowe mieszkanie w Tomaszowie. Wszystko wyprzedane na pniu a jeszcze koparka nie wjechała. Ludzie sobie jak widać jakoś radzą tylko ty narzekasz
Na górę

Postautor: ikar » 5 maja 2018, o 14:03

odezwał się jeden z tych miernych ale wiernych którzy kupują na pniu mieszkania mając zapewnioną prace z rozdzielnika w urzędzie. Popatrz na młodzież bez plecaka która wyjechała z tego miast nie widząc dla siebie perspektyw. Ja sobie poradzę bez wazeliny w przeciwieństwie do ciebie
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2018, o 20:23

odezwał się jeden z tych miernych ale wiernych którzy kupują na pniu mieszkania mając zapewnioną prace z rozdzielnika w urzędzie. Popatrz na młodzież bez plecaka która wyjechała z tego miast nie widząc dla siebie perspektyw. Ja sobie poradzę bez wazeliny w przeciwieństwie do ciebie
tak. tak. wszystkie sprzedane mieszkania w Tomaszowie kupili urzędnicy. :roll:
Na górę

Postautor: Mykol » 6 maja 2018, o 21:15

odezwał się jeden z tych miernych ale wiernych którzy kupują na pniu mieszkania mając zapewnioną prace z rozdzielnika w urzędzie. Popatrz na młodzież bez plecaka która wyjechała z tego miast nie widząc dla siebie perspektyw. Ja sobie poradzę bez wazeliny w przeciwieństwie do ciebie
tak. tak. wszystkie sprzedane mieszkania w Tomaszowie kupili urzędnicy. :roll:
ludzie sobie radzą jakoś
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2018, o 01:24

Będzie ten co jest.
Na górę

Postautor: Chi » 10 maja 2018, o 16:20

i dalej będzie tak jak jest... czy aby nie gorzej...
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 22:53

a może się ludzie boją , że będzie gorzej więc wola tak jak jest
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”