Drodzy radni z PiS, co będzie jeśli nasze fundusze europejskie beda ograniczone ? inwestuje w okolicy i ...

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 mar 2017, o 15:14

A czym ty się chwalisz? :P Że admin chyba jako jedyny w Polsce pozwala tak tobie bluzgać? Ty naprawdę myślisz , że tak wygląda dyskusja na forach debilu?

Wszyscy wiemy że jesteś debil i ostatnie chamisko na dodatek chory psychicznie ale co ty oprócz bluzgów wnosisz na to forum? Robisz chlew i jeszcze jesteś z tego dumny. Wielki bohater anonimowo napdlać. Kozak w necie a p.zda w świecie :P I tak wszyscy ciebie tutaj odbierają.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2017, o 18:54

Nasi radni maja tutaj gwno do gadania. To pionki jak cala reszta i my na to wpływu nie mamy. Pawłucki, Żukowski czy też pozostali, jak zechca to sobie pięknie asfalt położą pod swoje domki. Osobom publicznym tak można, za to biorą jeszcze kapuche ze wspólnej kieszeni. Nasze miasto umiera i taka jest prawda. Mało kto tutaj chce przyjechać bo tak naprawdę jest coraz mniej biznesów. Po chj mam jechać z Krasnobrodu do Tomaszowa jak i tak wiem, że w tej dziurze nic nie kupię. Szukałem ostatnio części do roweru żony. Kiedyś w Tomaszowie było trzy sklepy. Dzisiaj jest jeden byle jak zaopatrzony bo nikogo nie ma. Tomaszów to zadupie. Jechałem 30km aby zrobić zakupy. Biedronke to ja mam też w Krasnobrodzie, z tego co widać aby coś więcej kupić, to trzeba jechac do Zamościa. W Tomaszowie psy dpmi szczekają już.

Nasi/Wasi radni z burmistrzem na czele maja was w dpie ludzie. Nie miejcie złudzeń. Ilu z Was korzysta z tych słynnych budowli za grube miliony ? Po chj komu taki tor jak w mieście tylko sama budżetówka została a lokalny biznes przez spaślaków z urzędu miasta jest wycinany poprzez wspieranie zachodnich firm. Ile płaci miastu SVZ slynna przetwornia ? Taki duży pracodawca !!!! Kiedy Wam coś zasponsorował ? Jego Tiry tylko niszczą drogi ! Na zachodzie tak rentowne przedsiebiorstwa płaca odpowiednia stawkę a tutaj ? Dzięki komu to macie ? Dzieki PiSowskim komuchom, którzy są nastawieni na klękanie co niedziela w kościółk, gnanie obcych pałą i debilne decyzje.

Autorowi tego pierwszego postu powiem tak, bierz Pan co się da przenoś z tego zadpia na zachód. Jak masz dobry temat to nie marnuj zdrowia i sił na to miasto. Od radnych trudno oczekiwać zrozumienia, oni nie wiedzą jak się pieniadzę zarabia inaczej jak na państwowej posadzie. Nie wysilaj się chłopie bo szkoda nerwów albo jak już to prubój sił w Zamościu.
W myśl starej zasady:
Tomaszów Lubelski miastem szans, masz szanse to spierdaljjj puki czas!
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2017, o 19:10

Nasi radni maja tutaj gwno do gadania. To pionki jak cala reszta i my na to wpływu nie mamy. Pawłucki, Żukowski czy też pozostali, jak zechca to sobie pięknie asfalt położą pod swoje domki. Osobom publicznym tak można, za to biorą jeszcze kapuche ze wspólnej kieszeni. Nasze miasto umiera i taka jest prawda. Mało kto tutaj chce przyjechać bo tak naprawdę jest coraz mniej biznesów. Po chj mam jechać z Krasnobrodu do Tomaszowa jak i tak wiem, że w tej dziurze nic nie kupię. Szukałem ostatnio części do roweru żony. Kiedyś w Tomaszowie było trzy sklepy. Dzisiaj jest jeden byle jak zaopatrzony bo nikogo nie ma. Tomaszów to zadupie. Jechałem 30km aby zrobić zakupy. Biedronke to ja mam też w Krasnobrodzie, z tego co widać aby coś więcej kupić, to trzeba jechac do Zamościa. W Tomaszowie psy dpmi szczekają już.

Nasi/Wasi radni z burmistrzem na czele maja was w dpie ludzie. Nie miejcie złudzeń. Ilu z Was korzysta z tych słynnych budowli za grube miliony ? Po chj komu taki tor jak w mieście tylko sama budżetówka została a lokalny biznes przez spaślaków z urzędu miasta jest wycinany poprzez wspieranie zachodnich firm. Ile płaci miastu SVZ slynna przetwornia ? Taki duży pracodawca !!!! Kiedy Wam coś zasponsorował ? Jego Tiry tylko niszczą drogi ! Na zachodzie tak rentowne przedsiebiorstwa płaca odpowiednia stawkę a tutaj ? Dzięki komu to macie ? Dzieki PiSowskim komuchom, którzy są nastawieni na klękanie co niedziela w kościółk, gnanie obcych pałą i debilne decyzje.

Autorowi tego pierwszego postu powiem tak, bierz Pan co się da przenoś z tego zadpia na zachód. Jak masz dobry temat to nie marnuj zdrowia i sił na to miasto. Od radnych trudno oczekiwać zrozumienia, oni nie wiedzą jak się pieniadzę zarabia inaczej jak na państwowej posadzie. Nie wysilaj się chłopie bo szkoda nerwów albo jak już to prubój sił w Zamościu.
W myśl starej zasady:
Tomaszów Lubelski miastem szans, masz szanse to spierdaljjj puki czas!
Beda cieszko pierdzieć jak wyprowadzą nas z Uni. Znając tych pacanóf jeszcze to za suckes fezmą!
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2017, o 09:56

Zukowski pójdzie do Lublina, Pawłuckiego na burmistrza namaszczą i szafa gra :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2017, o 13:14

A czym ty się chwalisz? :P Że admin chyba jako jedyny w Polsce pozwala tak tobie bluzgać? Ty naprawdę myślisz , że tak wygląda dyskusja na forach debilu?

Wszyscy wiemy że jesteś debil i ostatnie chamisko na dodatek chory psychicznie ale co ty oprócz bluzgów wnosisz na to forum? Robisz chlew i jeszcze jesteś z tego dumny. Wielki bohater anonimowo napdlać. Kozak w necie a p.zda w świecie I tak wszyscy ciebie tutaj odbierają.
Już ci pisałem, ale jak zwykle do durnia zaślepionego PiSem nie dotarło, więc powtarzam, bo tępemu durniowi zaślepionemu PiSem tak trzeba: ci twoi WSZYSCY to Jeremiah, rammi, Haker, Horn. Franc i podobne nicki, ;pod którymi TYLKO TY JEDEN SIĘ CHOWASZ. Więc stul ryj i nie rób więcej z siebie jednego WSZYSTKICH śmieciu, parszywcze, kanalio i skończony bydlaku pomawiający Wałęsę o to, że ten polował z Kiszczakiem i pomawiający Komorowskiego, że ten rozwalił helikopter po pijaku. :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2017, o 13:44

DEBIL wrócił :lol: :lol: :lol: Na przepustce z Radecznicy?
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2017, o 14:11

Zukowski pójdzie do Lublina, Pawłuckiego na burmistrza namaszczą i szafa gra :)
Chłopie chyba nie wiesz co gadasz kolejny nauczyciel ma dołować miasto trzeba kogoś do roboty z głową a nie figuranta
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2017, o 14:14

Może ty się weź
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2017, o 20:52

DEBIL wrócił :lol: : Na przepustce z Radecznicy?
Śmieć zaślepiony miłością do partii Misiewiczów i Piotrowiczów nie odpuszcza, tylko konsekwentnie dopomina się o porcyjkę obelg. Zboczeniec. Zwyczajny SADOMASOCHISTYCZNY ZBOCZENIEC. i W DODATKU IDIOTA. A ŻADEN IDIOTA ZA ŻADNE SKARBY NIE PRZYZNA, ZE JEST IDIOTĄ
:panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2017, o 22:23

Uderz w stół a DEBIL sie odezwie :lol: :lol: takiego wała to chyba żadne forum nie ma. kulfony przynajmniej admin debilowi zlikwidował :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2017, o 13:17

Uderz w stół a DEBIL sie odezwie :lol: takiego wała to chyba żadne forum nie ma. kulfony przynajmniej admin debilowi zlikwidował
Ale w niczym mi to nie przeszkadza, by po imieniu nazywać cię idiotą, kretynem, małpą, gnidą, śmieciem i zboczonym parszywcem domagającym się obelg. Ależ miłośników ma ta partia Misiewiczów i Piotrowiczów. :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Jeremiah » 26 mar 2017, o 20:23

I co udowodniłeś? Ześ debil? :P Jaką chorobę psychiczną masz stwierdzoną że admin toleruje takiego chama jak ty? Nie bierzesz leków czym popijasz je alkoholem? :P Bo że masz coś pod deklem nie tak to widac w każdym twoim poście
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2017, o 18:14

I co udowodniłeś? Ześ debil? :P Jaką chorobę psychiczną masz stwierdzoną że admin toleruje takiego chama jak ty? Nie bierzesz leków czym popijasz je alkoholem? :P Bo że masz coś pod deklem nie tak to widac w każdym twoim poście
Stul pysk bydlaku, chamie i kanalio bezpodstawnie na tym forum oskarżająca Wałęsę o to, że POLOWAŁ z Kiszczakiem i oskarżająca Komorowskiego o to, ŻE PO PIJAKU ROZWALIŁ HELIKOPTER. Jak widzisz: nikomu, nawet adminowi nie przeszkadza to, że bydlaka po imieniu nazywa się tu bydlakiem, chama - chamem, a kanalię - kanalią. :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 08:56

Przeszkadza. Tylko nikt nie chce zadzierać z psycholem :P Masz mocniejsze papiery jak podziemie w czasie wojny. Bo masz żółte papiery. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2017, o 17:20

Przeszkadza. Tylko nikt nie chce zadzierać z psycholem :P Masz mocniejsze papiery jak podziemie w czasie wojny. Bo masz żółte papiery. :panzielony:
Nie mam żółtych papierów tylko mam rację . Powtarzam, bo tępemu durniowi rozmiłowanemu w PiSie tak trzeba by dotarło: nikomu, nawet adminowi nie przeszkadza to, że bydlaka po imieniu nazywam tu bydlakiem, chama - chamem, a kanalię - kanalią. Uzasadnienie dlaczego jesteś bez wątpienia bydlakiem, chamem i kanalią - ciut wyżej. Przeczytaj je jeszcze raz i potem jeszcze raz. Może to wtedy dotrze do twojej sieczki pod deklem zamiast mózgu zakuta pało rozmiłowana w partii Misiewiczów i Piotrowiczów. :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”