ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Glos » 11 gru 2018, o 12:47

Po to że nie można być członkiem PISu i zuchwałym złodziejem i malwersantem, to gryzie się z głównym programem tej partii. Ci na lubelszczyźnie i u nas na ścianie wschodniej wcielili się do PISu w ostatnich miesiącach przed wyborami to najgorszy element społeczny. Lech Kaczyński przewraca się w grobie patrząc na to!!!
Człowieku! Co ma PIS do świetlicy w zimnie ? Mało tego, co ma Pan W ? Nic nie ma !
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 12:57

Ma tupet, nie ma skrupułów i wydaje mu się że został namaszczony, sponsoring ściany kościoła to za mało żeby kupić nawet elektorat PISu..., A jeśli chodzi o świetlicę to jedna firma od zawsze przychodzi mi do głowy a mianowicie "Skorpion" :lol:
Na górę

Postautor: Glos » 11 gru 2018, o 13:16

Ma tupet, nie ma skrupułów i wydaje mu się że został namaszczony, sponsoring ściany kościoła to za mało żeby kupić nawet elektorat PISu..., A jeśli chodzi o świetlicę to jedna firma od zawsze przychodzi mi do głowy a mianowicie "Skorpion" :lol:
Oj widzę, że nie ma sensu ta dyskusja. To tak jakby mówić do osła :) nie udzielam się więcej bo to nie ma sensu :)
Dyskutujcie sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie :p

PS. Nie jestem wyborca Pana W :)
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 13:28

Nie jestem przyjecielem pana G.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 14:55

A ja nie jestem z NOWOCZESNEJ :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 15:17

Widzieliście dzisiaj tamtego mikołaja?
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 22:51

Ale się wyhasaliście dzisiaj po targu i biedrze :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: kraszan » 12 gru 2018, o 08:18

Ale się wyhasaliście dzisiaj po targu i biedrze :lol: :lol: :lol:
PO PROSTU ELITA POGODZIŁA SIĘ JUŻ Z WYNIKIEM WYBORÓW
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 10:17

A co mieszkańcy na to, że za jakiś czas panowania na urzędzie p. burmistrz będzie nam lepiej, to czy będzie warto żyć tu ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 10:33

nie żartuj sobie, co to ma do rzeczy kto jest burmistrzem?
Na górę

Postautor: zomosc » 12 gru 2018, o 10:38

A co mieszkańcy na to, że za jakiś czas panowania na urzędzie p. burmistrz będzie nam lepiej, to czy będzie warto żyć tu ?

Pożyjemy zobaczymy ,jak na razie to nic sie nie zmieniło ,ci co rozdawali karty dalej je rozdają przy okazji rujnują pozytywny wizerunek Pani burmistrz , no ale miejmy nadzieję ,ze Pani to ogarnie
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 10:48

Dla zwykłego mieszkańca nic się nie zmieniło na lepsze, nie wiem czy nawet nie jest gorzej
Podatki bez zmian, z obietnic lipa, bałagan wszędzie i tak można mnożyć
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 11:05

Dla zwykłego mieszkańca nic się nie zmieniło na lepsze, nie wiem czy nawet nie jest gorzej
Podatki bez zmian, z obietnic lipa, bałagan wszędzie i tak można mnożyć
mnóż dalej , co jeszcze?
Na górę

Postautor: xsa » 12 gru 2018, o 12:04

Naiwni jesteście ? Radni wybrani z komitetu Pani burmistrz popierają kandydata na przewodniczącego Rady Gminy z komitetu wyborczego Pana Girgiela ,jak myślicie za co ? kto będzie dyrektorem w szkole ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 12:14

No kto? Bo ciężko cokolwiek wydedukować, dlaczego nie chcieli na przewodniczącego Wojtka S? Co za niewyraźnie pytania czytał z kartki czy jego pochodzenie polityczne wyklucza dominację PISu? A może to poprostu chodzi o to kto jakim jest człowiekiem??
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”