ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:00

Masa takich przegranych ciągnie teraz na L4. To wirusówka samorządówka, ostatnia dojna krówka. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:07

Ci co tak za wszelką cenę bronią starej władzy a wypisują na nową to zwykłe prostaki i chamy ze wsi bo nie widzą tego że Cezar poszedł na zwolnienie i bierze po 8000 za darmo mimo że już nie jest burmistrzem i Naraża urząd Gminy na straty tylko szukacie 250 ml paliwa czy gdziekolwiek czegokolwiek się przyczepiacie aby tylko odwrócić uwagę od tamtych złodziei
U siebie wideł nie widzą a u kogoś igły szukają.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:11

Przegrany radny z Znadal próbuję wrócić na stanowisko nie po to by pomagać coś robić tylko po to by szpiegować przeszkadzać i niszczyć karierę nowej pani burmistrz żeby jego bożek Cezar po pięciu latach mógł wrócić na stanowisko. To sie nazywa lizanie dupy
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:19

Przegrany radny z Znadal próbuję wrócić na stanowisko nie po to by pomagać coś robić tylko po to by szpiegować przeszkadzać i niszczyć karierę nowej pani burmistrz żeby jego bożek Cezar po pięciu latach mógł wrócić na stanowisko. To sie nazywa lizanie dupy
A kto go wybierze nawet za piec lat nikt go nie zechce,tak jak i radnego z zimna juz nie chca a dalej sie pcha,gdzie wstyd
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:20

Panowie teraz my PiS.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:24

Nie, nie! Teraz LIS
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 18:27

Przegrany radny z Zimna nadal próbuję wrócić na stanowisko nie po to by pomagać coś robić tylko po to by szpiegować przeszkadzać i niszczyć karierę nowej pani burmistrz żeby jego bożek Cezar po pięciu latach mógł wrócić na stanowisko. To sie nazywa lizanie dupy
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 20:18

Ja śie pytam gdzie sa przelewy u B M,,,,,10 mija a kasy niet
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 20:30

Tak sobie myślę, zbliżają sie wybory sołtysów a w Zimnie był taki sołtys pan Kazimierz, bardzo dbał o Zimno miał bardzo dobrą opinię. Fajnie by było żeby wrócił na sołtysa. Co o tym myślicie? Pozdro.
Na górę

Postautor: wies » 10 gru 2018, o 21:32

Ci co tak za wszelką cenę bronią starej władzy a wypisują na nową to zwykłe prostaki i chamy ze wsi bo nie widzą tego że Cezar poszedł na zwolnienie i bierze po 8000 za darmo mimo że już nie jest burmistrzem i Naraża urząd Gminy na straty tylko szukacie 250 ml paliwa czy gdziekolwiek czegokolwiek się przyczepiacie aby tylko odwrócić uwagę od tamtych złodziei
[/quote]

'ZWYKŁE PROSTAKI I CH AMY ZE WSI ' - cytat z wypowiedzi powyżej

Jestem ze wsi , prostota a nie zagmatwane treści ziejące nienawiścią to jest raczej cecha pozytywna a chamstwo i przerost formy nad treścią nie są ściśle związane z miejscem pochodzenia urodzenia i życia a raczej z chamstwem wrodzonym , kultywowanym i pielęgnowanym i jest obecne w populacji miejskich .
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 22:11

Tak sobie myślę, zbliżają sie wybory sołtysów a w Zimnie był taki sołtys pan Kazimierz, bardzo dbał o Zimno miał bardzo dobrą opinię. Fajnie by było żeby wrócił na sołtysa. Co o tym myślicie? Pozdro.
I tu jestem zgodny w tej kwestii .... To jest dobry czlowiek i szczery a nie dwulicowy jak obecny sołtys. A po drugie chcieliśmy się pozbyć kolesiostwa to pozbądźmy się tego do końca bo obecny sołtys jest kolesiem Pawłowskiego ten jest pachołkiem girgusa.. Ktorzy dylko dbali o swoje udogodnienia a wszystkich mieli za nic bo to wielkie pany
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 22:34

i w ratyczowie do wymiany
jak nowi to wszędzie
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 22:40

i w ratyczowie do wymiany
jak nowi to wszędzie
Zapytaj sie kogos z Ratyczowa czy chca innego sołtysa. Bo ja Ci zapewnian ze nie.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 22:45

ale co zrobił dla mieszkańców?
bo z tego co wiem, to jak była podwyżka podatków to cicho siedział, podwyżka śmieci też, dopiero się uruchomił na sesji, żeby rodzinną kampanię robić
wydaje mi się, że sołtys to jest dla ludzi a nie tylko rodziny
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 23:06

ale co zrobił dla mieszkańców?
bo z tego co wiem, to jak była podwyżka podatków to cicho siedział, podwyżka śmieci też, dopiero się uruchomił na sesji, żeby rodzinną kampanię robić
wydaje mi się, że sołtys to jest dla ludzi a nie tylko rodziny
Ty tez cicho siedziales jak Była podwyżka podatków i opłaty za śmieci bo doskonale to pamietam. I Nie jesteś ani z Zimna Ani za Ratyczowa żeby się wtrącać w temat sołtysów naszych
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”