ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 15:59

:lol: i dawaj od początku jak katarynka, brudno, bałagan, LO, koleżanki, GOK, Korona.. Jeden bełkot. Gdybyś ty wygrał byłby armagedon, twoj program to był misz masz populistyczny nie do wykonania, samo czytanie przerażało, ale logo partii miało sprawę załatwić...
Nie należę do żadnej partii ani nigdzie nie startuje. Pojmij to w końcu
Na górę

Postautor: Glos » 23 lip 2019, o 16:46

Przymiarki już są do oddania SP w Zimnie I Nabrożu w ręce stowarzyszeń? stowarzyszenia? Cy też będziesz za takim posunięciem ?Czy to też ma być stowarzyszenie z Tomaszowa? Dożyjemy ,zobaczymy.!!
Z tego co mi wiadomo to szkoła w zimnie i szkoła w nabrozu są szkołami podstawowymi, co za tym idzie ich utrzymaniem ma zajmować się gmina. Do tego jest w nich dużo uczniów, oraz poziom nauczania jest na dobrym poziomie.
Liceum od dłuższego czasu niczym nie błyszczy, mało tego gmina płaciła na nie dobrej woli. Jeśli chodzi o interesy a jest nim niewątpliwie przetrwanie to nie ma skrupułów.
Jednak, jeśli będzie taka potrzeba, która nie będzie podyktowana tylko chęcią zemsty bo nam ,, zamknęli Lo,, to uważam, że szkoły podstawowe powinny chyba podzielić ten sam los.
Na górę

Postautor: Fvd » 23 lip 2019, o 17:10

Dlaczego nie zabrali śmieci po wsiach ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 17:17

Ta kobieta jest naprawde zdeterminowana, żeby odwrócić sytuację tej gminy, i o to chodziło i chodzi, otacza się ludźmi, którzy mają narzędzia i umiejętności do działania..., to tylko kwestia czasu.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 17:29

Ta kobieta jest naprawde zdeterminowana, żeby odwrócić sytuację tej gminy, i o to chodziło i chodzi, otacza się ludźmi, którzy mają narzędzia i umiejętności do działania..., to tylko kwestia czasu.
????Narzędzia?Umiejętności?
Na górę

Postautor: Dfek » 23 lip 2019, o 17:32

Dlaczego nie zabrali śmieci po wsiach ?
Edit. Zabrali...
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 18:19

Ta kobieta jest naprawde zdeterminowana, żeby odwrócić sytuację tej gminy, i o to chodziło i chodzi, otacza się ludźmi, którzy mają narzędzia i umiejętności do działania..., to tylko kwestia czasu.
????Narzędzia?Umiejętności?
ludzie ludzie jakby to chodziło o Tyszowce to tak ale nie tu- ludzie :!:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 18:25

Ta kobieta jest naprawde zdeterminowana, żeby odwrócić sytuację tej gminy, i o to chodziło i chodzi, otacza się ludźmi, którzy mają narzędzia i umiejętności do działania..., to tylko kwestia czasu.

pani aniu pani nie osmiesza się do tego stopnia, a pani starsza do tyle pomoze co nic - a robic pozór to potrafi jak nikt :lol:

także daj spokój i ludziom i sobie- bo co ty możesz i co ty dziecko potrafisz jeszcze chwila i powietrze zejdzie jak z balonu :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:01

Brawo Ania! :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:50

????Narzędzia?Umiejętności?



Zbiórka do kapelusza :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 20:57

Widziałem te wasza blondynkę dzisiaj! ale ona jest gruba!?! :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 21:21

Mi się bardzo podoba dialog kto ma jak wielkie auto, kto co ma w portkach, to odzwierciedla poziom rozgoryczenia tych, którzy stracili podpięcie do samorządowych środków.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 07:36

Widziałem te wasza blondynkę dzisiaj! ale ona jest gruba!?! :lol: :lol:
Ja też widział wczoraj cztery blondynki na Laszczowie i która to nasza, wasza? Gruba chuda włosy krótkie długie,do wyboru do koloru :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 07:38

Żonami się zainteresujcie zboki stare
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 07:48

Najfajniesza blondyka to ta w skarpetkach, inne wymiękają.
Wiadomo dlaczego ma takie zainteresowanie?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”