ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 20:49

Transmisja, transmisją, ale ogłoszenie powinno być. Może ktoś chciałby pójść na 1 sesję, ma prawo. Ale cóż, teraz już mieszkańcy nie potrzebni, swoje zrobili :lol:
Więc trzeba piętnować te wszystkie nieprawidłowości. Jak nie ma pojęcia to "wracaj baranie do zagrody nie dla Ciebie urzędnicze progi" 😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 20:54

zobaczymy ilu jutro tych dyrektorów najdzie, radnych zewnętrznych i sfer biznesu :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 20:59

Nie P zaliczy wtope na starcie tylko G wtope na koniec
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 21:00



Panie informatyk, chcmy jutro obejrzeć sesję😀 weź się Pan do pracy 😉
Znając życie nie będzie można tego obejrzeć, bo jak zwykle to co w innych gminach jest standartem tutaj jest to nie do osiągniècia. Więc pytam Panią P. gdzie ten przyjazny urząd??? gdzie ta przejrzystość pracy??? jeżeli jutro mieszkańcy nie będą mogli tego obrjrzeć, zaliczy Pani tzw. " wpird...ol na starcie". I niech P...sze nie piszą zaraz, że jeszcze urzędu nie objęła, dużo krzyczeliście jakie to będą działania a prostej rzeczy nie potrafi dopilnować.
Ty wpierdolu na starcie :lol: , pomyśl od kiedy nowa zaczyna urząd, miała sama sobie przed zaprzysiężeniem organizować scenerie?? Jak idziesz o rozmowę o pracę, to tydzień wcześniej sprawdzasz pomieszczenia do których cię zaproszą??? Debil jesteś czy jaki dyrektorzyna zafajdany?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 21:06

https://ugtelatyn.bip.lubelskie.pl/uplo ... wienie.pdf

zwróćcie uwagę na punkt 4
Ty poprzedniku nie ujadaj, bo z tego co wiem to P drepta do tej gminy na okrągło, jak już dzieli stanowiska to i takiej podstawowej sprawy można dopilnować. Tym bardziej, że mózg jest w gminie na co dzień na etacie
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 21:26

1792 osoby chcą Pani tutaj, także te ujadania paru panów pisane w setkach komentarzy niech Pani omija..., SIŁA JEST KOBIETĄ !
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 21:34

Doskonale wiesz, że to były głosy przeciwko komuś, a nie za. Ludzie nie mieli na kogo głoosować
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 22:15

Doskonale wiesz, że to były głosy przeciwko komuś, a nie za. Ludzie nie mieli na kogo głoosować
Na pewno nie, panów T i W nazywasz nikim? No bez przesady, ona od początku była faworytką. Gdyby ludziom o nią nie chodziło z pewnością wygrałby PAN z PISu, bo ta partia ma zwłaszcza tu ogromne poparcie i ludzie ślepo by szli za jej kandydatem, farbowanym ale jednak. Jak rozmawiam z ludźmi to w niej widzą potencjał.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 22:27

Doskonale wiesz, że to były głosy przeciwko komuś, a nie za. Ludzie nie mieli na kogo głoosować
Na pewno nie, panów T i W nazywasz nikim? No bez przesady, ona od początku była faworytką. Gdyby ludziom o nią nie chodziło z pewnością wygrałby PAN z PISu, bo ta partia ma zwłaszcza tu ogromne poparcie i ludzie ślepo by szli za jej kandydatem, farbowanym ale jednak. Jak rozmawiam z ludźmi to w niej widzą potencjał.
Bredzisz coś i nie wiesz co. Doskonale wiesz, że T wystartował i tyle, dla kampanii nawet jednej ulotki nie wydrukował. W wiem Pis itd, ale niestety niesmak pozostał po układach z G, po dotacjach z G6, remontach świetlic, zakupu nieruchomości. Tutaj nawet partia nie pomoże. Więc ludziom sie to przejadło i woleli kogoś zupełnie nieprzygotowanego pod jakimkolwiek względem niż stary układ. Mogli jednak dać T szansę, ale on nie potrafił prowadzić takiej nachalnej , natarczywej kampanii- to jest za stateczny człowiek.I wyszło jak wyszło.
Na górę

Postautor: iaz » 20 lis 2018, o 22:35

Czytam i czytam i się nie mogę naradować, młode laski do władzy się dobierają :lol: , w końcu złodziejstwo ma krutkie nogi. Bardzo się cieszę że te zarozumiałe osiołki nie mają już nic do gadania...
krutkie nogi z " u" otwartym to raczej długie a nie krótkie
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 22:38

zwolennicy pisu poszli by w ciemno za każdym kandydatem, ale nie takim co 12 lat jest obecny w tym samorządzie
zresztą przypominam jak ktoś celowo opowiadał, że jest z zmowie z G i w razie czego podzielą się stanowiskami
cofnij się wcześniej do tych wpisów
Na górę

Postautor: J23 » 20 lis 2018, o 22:56

Weźcie sobie na „luz”.
Etap 12 lat pana G. dobiega końca .... mieszkańcy mieli dość takich rządów ( patrz na wynik II tury)
Następczyni dopiero przejmuje urząd a jej przeciwnicy już chcą ja rozliczać ( choćby z obietnic wyborczych)
Uwazam ze to Forum powinno być zablokowane ( wiem wiem powstanie nowe) po to aby ci co najbardziej są tu aktywni
mieli możliwość lepszego spożytkowania swojego czasu .
Niczego ,absolutnie niczego nie zmieni to forum
A opisywanie tu swoich frustracji świadczy tylko o słabościach i braku planu na przyszłość
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 22:57

Nie odwracajcie tematu. Wybraliście ciemnogród to teraz nie polemizujcie bo to jest bez sensu. Wasz wybór to jest dramat, a Pietruszczaki niech nie wkręcają że nie objęła staniwiska i nie dopilnowała swojego startu. Na dzień dobry złamie prawo i zafunduje Wam nowe wybory radnego. Ciekawe jak ekonomistka poradzi sobie z końcem roku😂😂.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 23:00

Lo, GOK i KORONA do konsolidacji władz
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 23:01

Weźcie sobie na „luz”.
Etap 12 lat pana G. dobiega końca .... mieszkańcy mieli dość takich rządów ( patrz na wynik II tury)
Następczyni dopiero przejmuje urząd a jej przeciwnicy już chcą ja rozliczać ( choćby z obietnic wyborczych)
Uwazam ze to Forum powinno być zablokowane ( wiem wiem powstanie nowe) po to aby ci co najbardziej są tu aktywni
mieli możliwość lepszego spożytkowania swojego czasu .
Niczego ,absolutnie niczego nie zmieni to forum
A opisywanie tu swoich frustracji świadczy tylko o słabościach i braku planu na przyszłość
ale was boli to rozliczanie
naszczekać było łatwo, co? jak teraz ludzi do amnezji doprowadzić?
za dużo było tych obietnic więc i wymagania większe
a o czas forumowiczów to nie trzeba się martwić'
nie każdy musi pół dnia zastanawiać się co by tu jeszcze napisać, żeby reszta łyknęła
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”