ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 15:03

jako jedyna gmina w lubelskim nie dostaliśmy środków z puli centralnej na drogi, takie burmistrz ma wpływy w województwie... wziął kredyt na docieplenie szkoły..
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 15:56

jako jedyna gmina w lubelskim nie dostaliśmy środków z puli centralnej na drogi, takie burmistrz ma wpływy w województwie... wziął kredyt na docieplenie szkoły..
cytując klasyka "to the bill"
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 16:46

jako jedyna gmina w lubelskim nie dostaliśmy środków z puli centralnej na drogi, takie burmistrz ma wpływy w województwie... wziął kredyt na docieplenie szkoły..
cytując klasyka "to the bill"
Niestety,przykre ale prawdziwe.
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 20:16

Droga przez Steniatyn ma być robiona
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 20:23

Kolami mieszkańców?
Na górę

Postautor: czlowiek » 15 kwie 2018, o 09:19

Tak sobie wybraliście to teraz tak miejcie. Wybraliscie zacofanie, bandytyzm nepotyzm, złodziejstwo, układy, mafie. Mało jest gmin w Polsce w której społecznośc byla by tak zryta. Inaczej tego nie mozna nazwac. Jak mozna wybierac uklad przez który cierpia tysiace ludzi a dzieci musza uciekac za chlebem ?! Wy jestescie popaprancy. Ja po prostu nie jestem wstanie sobie tego wyobrazic jakm trzeba byc chorym czlowiekiem by głosowac na osobe przez która sie potem cierpi ?! jestescie Psycholami ? masochistami ? czy jak ? I ja sie nie dziwie, ze was obkradaja i wykorzystuja. Bo wy po prostu lubicie byc dymani. Dwie rodzinki zyja w luksusie a całe miasto idzie w zacofanie
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2018, o 12:12

w luksusie? snobizm, niedouczeni wuefiści... kariera wielka, ohoho, kto by pomyślał, tak się powyrabiali inteligenci.
Na górę

Postautor: stenia » 15 kwie 2018, o 13:11

Droga przez Steniatyn ma być robiona
która??? powiatowa, gminna?
Na górę

Postautor: Taki tam » 15 kwie 2018, o 19:27

Witam☺ dochodzą mnie słuchy ze nasz strażak (który jest po wypadku na zawodach) otrzymał odpowiednią pomoc od gminy i oczywiście należne odszkodowanie. Ktoś coś wie na ten temat? Nie chodzi mi o kwotę odszkodowania ale o fakt jak gmina udzieliła chłopakowi pomocy. Może Pan Huk się wypowie?
Tak. Odszkodowanie dostał w kwocie 100 zł. Tak super gmina ubezpiecza swoich strażaków!😥 zastanówcie się czy startować w zawodach.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2018, o 06:49

Najgorsi radni :
- HAWRYLAK
- PAWŁOWSKI z ZIMNA
- PAWŁOWSKI z DOMANIŻA
- OSUCH
- KARWAŃSKI

tych ludzi należy odsunąć od władzy są największymi szkodnikami w radzie ,dbają tylko o własne interesy ,ludzie bez honoru
Na górę

Postautor: radny » 16 kwie 2018, o 12:45

Co WY wszyscy czepiliście się Osucha,żeby wszyscy radni postępowali tak jak On wierzcie mi nie było by tego co jest teraz.
Na górę

Postautor: Skr » 16 kwie 2018, o 13:05

Panie Byś przestań wypisywać bo pokaźemy jakim pan jest abstynentem i jeszcze jedno łaźi pan z tym kundlem i ludzi gryźie
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2018, o 13:28

Co WY wszyscy czepiliście się Osucha,żeby wszyscy radni postępowali tak jak On wierzcie mi nie było by tego co jest teraz.
Ha ha ha :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2018, o 14:50

Witam☺ dochodzą mnie słuchy ze nasz strażak (który jest po wypadku na zawodach) otrzymał odpowiednią pomoc od gminy i oczywiście należne odszkodowanie. Ktoś coś wie na ten temat? Nie chodzi mi o kwotę odszkodowania ale o fakt jak gmina udzieliła chłopakowi pomocy. Może Pan Huk się wypowie?
Tak. Odszkodowanie dostał w kwocie 100 zł. Tak super gmina ubezpiecza swoich strażaków!😥 zastanówcie się czy startować w zawodach.
No stało się, takie coś się dzieje raz na 1000 zawodów zły los. Ale żeby tak od razu piętnować OSP. Fakt niedawno w TV było że się wywrócił samochód jadący do palących się traw. Strażak uciekł :lol: :lol: :lol: pewnie był naku.rwiony jak marcepan. Powinno się zrobić jakąś selekcję z tymi ochotnikami z osp. Z reguły na wioskach remizy OSP traktowane jest jako domy gdzie można się napić i zabawić, w karty pograć itd. Ale bez przesady w takim Łaszczowie to nie słyszałem żeby coś takiego się działo. Ta straż jest THE BEST. Lalalala straż nasza ukochana!!!!!!
Na górę

Postautor: radny » 16 kwie 2018, o 16:35

Ty który piszesz dla Osucha ha ha ha t.z. nie masz w ogóle rozeznania i pojęcia do czego jest powołana rada gminy proponuję Ci statut radnego poczytaj to nsię troszkę odchamisz.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”